o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: o kobietach

przez brokenwing 04 sie 2010, 12:59
niessii, jesteś tak bardzo zgorzkniały i niepoprawny ,że jest dla Ciebie ratunek ...nawet dwa
1-zostań pustelnikiem
2-zmień orientacje seksualną ( choć tu też poniesiesz klęskę z prezentowanym przez siebie światopoglądem )

Przestań bezproduktywnie i bezpodstawnie obrzucać błotem kobiety ,uświadom sobie ,że to więcej niż 50% populacji . Napisz coś konstruktywnego . Co takiego zrobiły Ci kobiety ? Czemu ta nienawiść ?
brokenwing

przez Magdaa 04 sie 2010, 13:14
Tak, tak, kobiety są złe :roll: Proszę bardzo- można zostać gejem albo żyć w samotności. Gdzie problem? Nie podobają się kobiety to nie, nikt nikogo nie zmusza do życia z kobietą. Jak są takie złe to można się od nich trzymać z daleka, nie ma problemu.

A propo autora tematu - w innych swoich wątkach pisał że w końcu zgwałci albo pójdzie zabić. Nie myślicie (zarządzie forum) aby gdzieś to zgłosić? Taki maniak może być niebezpieczny, tym bardziej że pisze o tym otwarcie, a i ja, i Wy, wiemy o tym że jego psychika nie jest do końca sprawna.
Magdaa

przez brokenwing 04 sie 2010, 13:20
Magdaa, No skoro jest maniakiem a wszystko wskazuje ,że tak . To może fakt warto prewencyjnie zawiadomić Policje
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 04 sie 2010, 13:27
Magdaa, jeszcze sie nie przyzwyczailas?nie dawno od jednego z użytkowników dostalam pw,w ktorym informowal,że powinni kobietom usuwać macicę :lol:
tyle się mówi o homofobii..a z tego co widzę heterofobia staje się problemem podobnej rangi :?
Shadowmere

przez Magdaa 04 sie 2010, 13:32
Do czego ten świat dąży :roll: ;) Jak patrzę w tv na te walki fanatyków o krzyż to już chyba nic mnie nie zdziwi.
Jednakże maniacy są niebezpieczni, tym bardziej Ci mocniej zaburzeni, i wydaje mi się że ktoś powinien się takowym zająć, bo jak zgwałci albo zabije jakąś kobietę to dopiero się narobi.

p.s. Usuwać macicę- a kto im wtedy będzie potomków rodził? :lol: Boże, niektórzy to mają pomysły...
Magdaa

przez niessii 04 sie 2010, 13:33
jakas zaraza sie panoszy ze tyle chorob powstaje :)

przez brokenwing 04 sie 2010, 13:39
niessii napisał(a):jakas zaraza sie panoszy ze tyle chorob powstaje :)

Jesteś strasznie trudny do zrozumienia . Sam siebie chociaż rozumiesz?
brokenwing

przez niessii 04 sie 2010, 14:04
rozumiem, ale trzeba wszystko ubrac w slowa, ale jak odpowiednio nie uderzysz zdepcza cie, narazie prowadze walke u podstawy w obowiazujacym zaklamaniu zyciowym ktorego kobiety natarczywie strzega aby wyzyskiwac dostatnio meskie ciała

prawo do wolnosci cielesnej oznacza ze musza swiecic w kazdym avatarze tylko dupami stringami i nogami? a moze tak uwielbiaja swoję płec?

przez brokenwing 04 sie 2010, 14:11
cały czas przeprowadziwszy krucjatę ,niestety ani razu nie napisałeś o powodach tej walki . Zaczynam odnosić wrażenie ,że masz 14 lat i odmówiła Ci starsza koleżanka .Bo nie masz fajnego samochodu .
brokenwing

przez Shadowmere 04 sie 2010, 14:12
hmm..a może oznacza,że lubią piękne kobiety po prostu? :bezradny:
Shadowmere

przez niessii 04 sie 2010, 14:26
brokenwing napisał(a):Zaczynam odnosić wrażenie ,że masz 14 lat i odmówiła Ci starsza koleżanka .Bo nie masz fajnego samochodu .

tz ze kobiety to blachary? masz racje, ma prawo im sie podobac samochod, ale dlaczego jesli ja mialem 14lat nie mialem prawa wymagac aby starsza kolezanka miala samochod?

no wiec jesli kobiety lubia piekne kobiety to jaki sens byc mezczyzną?

przez Sean1 04 sie 2010, 14:29
nieesii jeśli chcesz być wiarygodnym dyskutantem, to zmień styl pisania swoich postów, bo na razie przemawia przez nie CHAOS głównie.

przez brokenwing 04 sie 2010, 14:35
Ależ miałeś takie prawo . mogłeś się nie umawiać z dziewczyną bez samochodu . Robisz z siebie męczennika .
Napisz w końcu coś konkretnego ,czemu tak nienawidzisz kobiet ? Co takiego Ci zrobiły ?
brokenwing

przez niessii 04 sie 2010, 14:53
ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel, przeciesz wymagam tak niewiele w porownaniu z listami wymagan kobiet

ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel

- tak mam to rozumiecc?

(pozatym przeciesz wymagam tak niewiele w porownaniu z listami wymagan kobiet)

Sortuj wg