o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: o kobietach

przez brokenwing 04 sie 2010, 11:05
linka, Tak masz racje , jest mały szkopuł . Kobiety postrzegają siebie same -przez pryzmat stereotypu ,podziału ról na męskie i żeńskie . Tak wiec ,siłą rzeczy ,pozostawiają panom adoracje i "włączają się " do " godów " znacznie później .

Z wyjątkiem ; Kiedy to jakiś facet wpadnie kobiecie w oko i jest na tyle cwany ,że wcale nie zwraca na nią uwagi :)

[Dodane po edycji:]

Magdaa,
Bo są smęcidupami życiowymi, potrafią tylko siedzieć na swojej przykrej dupie i smęcić narzekając na zło tego świata i wylewając frustracje

Do tego tekstu miałem Cie za fajnego forumowicza , niestety tego typu obrazanie ludzi których sie nie zna -degraduje Cie w moich oczach .
Wiem ,ze masz to w d--- w końcu pisze to smęciodupek ,nie?
brokenwing

przez Magdaa 04 sie 2010, 11:22
brokenwing napisał(a):
Magdaa,
Bo są smęcidupami życiowymi, potrafią tylko siedzieć na swojej przykrej dupie i smęcić narzekając na zło tego świata i wylewając frustracje

Do tego tekstu miałem Cie za fajnego forumowicza , niestety tego typu obrazanie ludzi których sie nie zna -degraduje Cie w moich oczach .
Wiem ,ze masz to w d--- w końcu pisze to smęciodupek ,nie?

Ależ ja nie piszę do nikogo personalnie! :roll: Uderz w stół a nożyce się odezwą- jeśli zareagowałeś na moje słowa, to znaczy że czujesz się taki. A jeśli taki się czujesz to wg mnie powinieneś wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem zamiast je marnować. Lubię Cię, nie mam nic do Ciebie, a piszę to po to abyś może stał się bardziej szczęśliwym człowiekiem. Musisz to zobaczyć i zmienić. Nie jest fajnie być smęcidupą bo życie sobie marnujecie. A po co?
Magdaa

przez Shadowmere 04 sie 2010, 11:29
brokenwing, przecież Magda napisala to z myślą o Onevie vel niessim vel nessevie i innych wcieleniach tego samego frustrata. :-|
Nawet dla mnie jest to ewidentne.Poza tym-marsz do lekarza!Masz śliczną niuńkę(mam prawie identyczną),dla ktorej musisz byc zdrowy i szczesliwy.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 04 sie 2010, 11:33
Magdaa, Jesteś w błędzie . Zareagowałem z powodu organicznego wstrętu jaki odczuwam względem szufladkowania i uniformizacji mentalnej .
Ależ ja nie piszę do nikogo personalnie!
Co oznacza ,że napisałaś do wszystkich facetów udzielających sie w tym temacie .
Nie jest fajnie być smęcidupą bo życie sobie marnujecie. A po co?
:P miło z Twojej strony ,że postanowiłaś obrażać innych znowu . Co daje Ci do tego mandat, w czym jesteś lepsza ...?

Nie jestem tu z powodu opryszczki ...skoro zdecydowałem się,na takie forum .Oznacza to ,że coś mnie cholernie gryzie ,trapi i wcale nie jest mi cool . Staram się jednak być powściągliwy i życzliwy . I Ciebie tez o to proszę ,pomyśl czasem zanim cos napiszesz .

[Dodane po edycji:]

Magdaa, kurcze , nie potrafię się na Ciebie gniewać :P
Shadowmere, Dzięki za kopa :P
brokenwing

przez Magdaa 04 sie 2010, 11:41
Nie pisałam o nikim personalnie ale faktycznie w podtekście był autor tematu, bo on to jest skrajny przypadek i naprawdę wymaga leczenia. Natomiast jeśli ktoś moje słowa wziął do siebie to znaczy że naprawdę powinien się zastanowić nad tym wszystkim. Nie mam na celu kogokolwiek obrazić, a jedynie może pokazać że nie tędy droga.
Naprawdę siedząc i marudząc nie da rady znalezc sobie kobiety. Nie czuję się lepsza od kogokolwiek, chcę Wam tylko powiedzieć że smęcenie nie jest sposobem na życie :bezradny: Nie, to nie jest obrażanie. Piszę to w dobrej wierze do ludzi takich jak Ty (skoro czujesz się w tej grupie), do Anene niekoniecznie już, bo do niego w zasadzie i tak nic nie dociera więc szkoda czasu.
Magdaa

przez linka 04 sie 2010, 11:42
Ja z kolei znam masę smęcidup - kobiet to teżpowszechne zjawisko, a bo jestem za gruba, za brzydka, mam złe włosy, oczy, cokolwiek i dlatego nikt mnie nie zechce..........nie zechce bo cały czas jest mazepą 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 04 sie 2010, 11:44
ups.mojemu Adamowi zdarza się mnie nazwać "Jęczydupą".No ja trochę jęczę niestety :oops: :P
Shadowmere

przez Magdaa 04 sie 2010, 11:45
linka napisał(a):Ja z kolei znam masę smęcidup - kobiet to teżpowszechne zjawisko, a bo jestem za gruba, za brzydka, mam złe włosy, oczy, cokolwiek i dlatego nikt mnie nie zechce..........nie zechce bo cały czas jest mazepą 8)

No dokładnie, pojęcie Smęcidupa odnosi się tak do mężczyzn jak i do kobiet. I nie ma co się obrażać tylko wziąć ścisnąć poślady i wziąć się do pracy nad sobą aby to zmienić.

Shadow
- ja też czasem jęczę, ale będąc w związku już można ;) :pirate:
Ostatnio edytowano 04 sie 2010, 11:46 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez linka 04 sie 2010, 11:45
Shadowmere, każdy ma prawo, są takie dni, że nic innego się nie da czasami 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez niessii 04 sie 2010, 11:56
jak to pieknie kobiety ubieraja w slowa ze obie strony musza pracowac, przypomniala mi sie ostatnia dyskusja z kobieta, ona mowi ze facet to ma latwo, podejdzie i juz ma laske (wczesniej opisywala jaki to facet musi miec mozg)... a ja mowie ze kobieta to ma latwo, facet to ma sie wykazac mozgiem a kobieta ma gotwe, a ona takim tonem i usmiechem: "Nie ma gotowe..." a ja jak to zwykle bywa nie dokonczylem dyskusji zamiast spytac: "Musi jeszcze cos zrobic?:)" ale pewnie by wymyslila ze musi sie odpowiednio ubrac

tak, to prawda, mezczyzna chce czuc sie pożądany, dlatego zeby nie zyc w samotnosci bo to jest najgorszy stan w zyciu, desperacko szuka zaistnienia w zyciu bo tylko wtedy przyciaga uwage kobiet i w zyciu bedzie osiagal wszyskto co mozliwe, bo nigdy nas niepożądalyscie:)

przejeły styl pokemonow: :-)

linka napisał(a):że to facet ma adorować, facet ma zabiegać......ale to też tak nie jest do końca, mężczyzna chyba też musi się czuć pożądany, kobieta też musi zabiegać

paradoksy napisał(a):związek to praca zespołowa. :)

Magdaa napisał(a):W związku obydwie strony muszą się starać i zabiegać, obydwie muszą czuć się pożądane.

no i smieci dupa z jeczydupa sie rozgadaly jak to zwykle bywa :)

przez Shadowmere 04 sie 2010, 12:02
Dlaczego Admin nie sprawdzi z jekiego IP ten pan ciągle tworzy nowe konta i go nie unieszkodliwi?czy to w ogole możliwe jest,bo nie znam się na informatyce?
Shadowmere

przez Sean1 04 sie 2010, 12:06
Kobiety mają więcej predyspozycji do jęczydupstwa we krwi. Kobieta jęczydupa, nigdy nie będzie odpychać tak jak facet jęczydupa :P Dlatego swoją drogą m.in uważam, że łatwiej zaburzonej kobiecie znaleźć faceta niż na odwrót (ale nie o tym temat).

przez linka 04 sie 2010, 12:13
Shadowmere, zmienne IP niestety.

niessii, skończ już te swoje wywody, nie wiem, jakaś kobieta cię molestowała, mama cię porzuciła, czy coś?
Ogarnij się, złóż sobie bloga, form "nienawidzę kobiet" tam sobie pisz, spuść z kija, nie wiem co tam jeszcze. Masz problem to go rozwiąż, bo rzygać się już chce od tych twoich smętnych teorii.........pogódź się z tym, nie będziesz miał dziewczyny i tyle. Może zmień orientację?
Przyjaciel forum

przez niessii 04 sie 2010, 12:29
oj bardzo odpycha kobieta jeczydupa a jeszcze bardziej ze jeczydupa powie ze ty jestes jeczy dupa ;) taka kobieta i kolejne kobiety ktore okazuja sie ze maja to samo do powiedzenia co wspomniana jeczy* kreuja wizerunek swoiej płci w podswiadomosci mezczyzn ktorego sie nieda wymazac, co doprowadza ze nawet mezczyzna moze stac sie jeczydupa, ale w wiekszosci mezczyzn doprowadza do bezposredniej agresji bo potyczka slowna nierowiazuje nic

Sortuj wg