o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: o kobietach

przez Stary Góral 03 sie 2010, 20:17
Innym razem jak umawiałem sie przez internet na randke to popełniłem ten błąd że zaproponowałem jej piwo w bardzo mało romantycznej jak sie puzniej okazało knajpie,i chyba zrobiłem na niej złe wrazenie,że co to musi byc za typ skoro w takie miejsca chodzi,sami pijacy
Stary Góral

przez agusiaww 03 sie 2010, 20:18
chrisk, a ja wole swoja sofe :shock: calkiem niezle sie na niej rozmawia siedzac :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Stary Góral, to podpadles :nono: nastepnym razem postaraj sie bardziej :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Stary Góral 03 sie 2010, 20:29
jak bedzie nastepny raz to napewno sie juz bardziej postaram,lepiej przygotuje,przeczytam gdzies jak najlepiej zrobic dobre pierwsze wrazenie itd:)

no i przede wszystkim niebęde juz opowiadał kobietą o piłce noznej jak to miałem zawsze w zwyczaju

bo wiesz jak ktoś całe życie,kazdy nowy zaczyna od sprawdzenia co sie w piłce dzieje to tez nie jest normalne

Teraz żałuje ze zamiast spacerów z kobietami wolałem oglądanie meczów

no i moze piłka nozna jest tez jednym z powodów nerwicy,nie zdrowo sie nią podniecałem,dużo bardziej przyzywałem porażki swojej druzyny niz ze mnie kobieta okradła
Stary Góral

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niessii 03 sie 2010, 21:23
goral juz widzisz czym to zycie jest? popatrz na tą rozmowe z góry, prawdopodobnie rozmawiasz z kobieta, z tym kims podlym, w dodatku co co opisales i ona sama oznacza ze powinnes byc pelny jadu do plci kobiecej, a ty poprostu bys sie z nią umowil... wiec juz znasz to zycie, pozostaje ci wydac sie dla niej kims interesujacym lub... hm zabic

przez linka 03 sie 2010, 21:56
Znowu Ty ? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pobłażająca_sobie 03 sie 2010, 22:11
Stary Góral napisał(a):pobłażająca ja to wszystko pisze pół żartem pół serio,nie mozna byc wiecznie spiętym.Nie ma we mnie zadnego jadu,uwierz ze nie gryze,taka forma terapii:)

kamień z serca mi spadł. a poważniej pisząc, miałam jednak taką nadzieję, tylko właśnie.. ha.. mam tendencję do zbyt poważnego traktowania wszystkich i wszystkiego, że czasami nie zauważam ironii czy żartu, tam gdzie są one naprawdę widoczne.
i
tak na marginesie
ja lubię czasami piłkę nożną pooglądać. może bez szaleństwa, ale mundial oglądałam. i w ogóle miałam wówczas refleksję, że bardziej się nim emocjonowały znane mi kobiety niż mężczyźni.. ale to pewnie specyfika moich znajomych. ogólnie wszędzie umiar jest najlepszy.
I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

przez niessii 03 sie 2010, 22:25
Stary Góral, naprawde to bylo pół zartem pol serio:

"Pozatym zawsze miałem takiego pecha ze gdzie nie poszedłem na jakąs impreze.prywatke itd to zazwyczaj wszystkie kobiety zajete.No a niestety az taki smiały zeby podejsc na ulicy w markecie,samemu zagadac to niestety nigdy niebyłem ale pracuje nad tym.Tylko że niestety w dzisiejszych czasach wszyscy tacy zabiegani,kazdemu gdzies sie spieszy.Czytam jakies tam ogłoszenia towarzyskie w internecie ale tam zazwyczaj ogłaszaja sie kobiety które wymagaja by ktos miał tak najlepiej z 50 zalet i żadnej wady,niema sensu nawet na to odpisywac.Bo skoro same sa takie wspaniałe i bez wad to by juz kogos miały.A poza tym to miałem kiedys romans z kobieta poznaną poprzez internet,wszystko było pieknie,całuski itd no ale któregos dnia mnie okradła z markowego pióra a nie miałem jej adresu,bo to zawsze ona przychodziła do mnie"

"Im mniej ma sie pieniedzy tym mniejsze szanse na znalezienie kobiety.Kupować prezenty,zabierac w ciekawe miejsca tak zeby sie nie nudzila.Kobiety bardzo lubią jak sie o nie walczy,zabiega,musza sie czuc wazne,dowartosciowane,zeby potem mogły sie pochwalic kolezanką,patrz jakiego mam wspaniałego faceta,patrz jaką piekną sukienke mi kupił,jaki ładny naszyjnik,a wczoraj mnie zabrał tu i tam,on to mnie napewno musi bardzo kochac.Jak sie bedzie ględziło o jakimś pokoju,prawdzie i ideach to sie bedzie szukało kobiety ze 20 lat.Jak kobieta jest młoda to chce korzystac z tego życia,a o wartosciach ideach to sobie przypomni jak juz bedzie stara,znudzi ją sex."

"A pozatym to kobieta musi sie czuc przy facecie bepiecznie,jak zobaczy ze sie denerwujesz,bedziesz mówił ze cos Cie gdzies boli,czegos niewiesz,nieumiesz,masz co chwile jakies watpliwosci,depresje,cos Cie gdzies kłuje,boli to napewno tez niebedzie Cie chciała.Bedzie sie bała ze umrzesz i zostanie sama itd"

- to wyglada na jakąs wymalowaną wyraziscie prawde zyciową ktora emanuje z kazdej strony :)

przez Stary Góral 03 sie 2010, 22:30
a ja mam tak ze czesto jak kogos poznaje to z góry zakładam ze bedzie do mnie wrogo nastawiony,niewiem dlaczego,czesto juz po tym jak ktos na mnie patrzy oceniam czy bedziemy sie lubiec czy nie.
Stary Góral

przez linka 03 sie 2010, 22:31
Stary Góral, a jak u ciebie z samooceną?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wrazliwy 03 sie 2010, 22:33
Hmm, przyglądam się tej Waszej dyskusji, przeczytałem wypowiedzi i chciałbym zabrać głos. :smile:

Perypetie damsko-męskie są z jednej strony skomplikowane, ale z drugiej strony rządzą się pewnymi prawami.
Jednym z takich praw jest to, że kobieta chce się uczyć przy facecie bezpiecznie, czuć się przy nim atrakcyjna, chce mieć z nim wspólną nić porozumienia. Drugie prawo jest takie, że druga strona, nie ma bata, musi pociągać fizycznie drugą osobę - tu się liczy aparycja, wygląd zewnętrzny. Należy dodać, że "każda potwora znajdzie swego amatora". Oczywiście jest tak, że przystojny mężczyzna będzie cieszył się większym powodzeniem jak brzydki mężczyzna.
Co do kasy - prawda, takie jest życie, tak jak napisała agusiaww, trzeba się z czegoś utrzymać, mieć pieniądze na chleb i na żarcie. Na godne utrzymanie. To daje taki komfort obydwu stronom. A kto posiada stałe źródło dochodu, kto ma pieniądze? Ano facet zaradny, rozsądny, obrotny. Oczywiście jest taka grupa kobiet, które lecą na kasę - i niepotrzebnie tutaj niektóre forumowiczki buntują się przeciwko tej prawdzie. Była jest i będzie grupa kobiet, dla których wabikiem i atutem faceta będzie grubość jego portfela. Ja oczywiście sam nie szanuję takich kobiet - nawet jakbym był zamożny, to gdybym zobaczył, że laska leci tylko na moją kasę, to bym ją tylko bzyknął parę razy i rzucił.

Na szczęście jest spora grupa kobiet, której podoba się całokształt. :smile: Cenią one w partnerze inteligencję, poczucie humoru, opiekuńczość, dobre serce, wrażliwość, zaradność. Jednak i tak uważam, że jeśli nie zagra to "coś", ta chemia, ta fizyczna żądza to facet i tak nie będzie miał szans u kobiety.
To na razie tyle z mojej strony. :smile:
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez Stary Góral 03 sie 2010, 22:37
niessii to juz jest kwestia interpretacji

linka z samoocena to jest róznie,całe życie ewoluuje
Stary Góral

przez linka 03 sie 2010, 22:47
Bo zwykle jest tak, że jeśli sami się nie do końca akceptujemy, wydaje nam się, że inni też nigdy nie będą nas lubić i z góry zakładamy, że będzie (ten ktoś) do nas wrogo nastawiony.
Przyjaciel forum

przez Stary Góral 03 sie 2010, 22:51
linka no wiem że tak własnie jest jak piszesz,tylko ja juz mam tak ze co bym nie zrobił to i tak jestem wiecznie z siebie nie zadowolony,bo zawsze mogłem zrobic lepiej.Teoria jest dla mnie prostrza niż praktyka
Stary Góral

przez niessii 03 sie 2010, 23:55
wrazliwy wiesz co , zal mi tego co piszesz, to ma byc jakis wierszyk dla kobiet? a gdzie oczekiwania mezczyzn ?? wiem przeciesz, nie mozesz o nich pisac bo kobiety takich niechcą... ale ja ci zareczam ze płec meska ma tak samo oczekiwania, chce czuc sie bezpiecznie, chce czuc sie atrakcyjnie bo inaczej sie czujesz jak smiec fizyczny jesli kobieta wpatruje sie tylko w twój mozg i płec meska szczegolnie bardzo potrzebuje porozumienia.

co do 'agusiaww' chyba przesadnie zinterpretowales jej utrzymankowy styl zycia daleko odbiegajacy od 'Trzeba sie utrzymac aby miec pieniadze na chleb' ale dla ciebie to tylko drobnostka spelniac ten zyciowy komfort dla kobiety, miec wnetrze skladajace sie z szeregu cech - jak jakas zabawka ktora ma sprawiac przyjemnosc pod kzadym kątem ;) no i jeszcze brakuje chemii - wtedy dla kobiety jestes atrakcyjny :)

Sortuj wg