o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: o kobietach

przez kasovv 03 sie 2010, 16:36
tylko jest pewna roznica w narzekaniu mezczyzn na kobiety a kobiet na mezczyzn, mezczyzni narzekaja bo to femistyczno egoistyczne lajzy co jest 100% prawda a kobiety narzekaja ze ze malo kasy zarabia :)
Ostatnio edytowano 03 sie 2010, 16:37 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Troszkę kultury na przyszłość.....

przez Shadowmere 03 sie 2010, 16:41
kolejne wcielenie oneva pojawilo sie szybciej niz mozna sie bylo spodziewac :shock: :roll:
Shadowmere

przez linka 03 sie 2010, 16:41
suicidesilence, ależ ja o tym dobrze wiem, mało to pustaczków po świecie chodzi? Średnio tyle samo przypakowanych bezmózgich panów co to pojadą na party, wciągną kreskę, pukną jakąś lalunię i jadą dalej, w pożyczonym od taty porsche :lol:
Było jest i będzie, ale nie piszmy, że większość kobiet leci na kasę, ani, że większość facetów to szowiniści :smile: j
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasovv 03 sie 2010, 16:44
no wlasnie, bo wiekszosc kobiet leci na zaradnosc!! a na pusta kase papierkowa nawet sie obrazą! kasa to malo, to musi byc wszystko oprawione w ladnyh nastroj aby kobieta nieczula sie dziwką!

przez linka 03 sie 2010, 16:47
Tak tak oczywiście, podoba mi się zwłaszcza to zdanie:
kasovv napisał(a):musi byc wszystko oprawione w ladnyh nastroj aby kobieta nieczula sie dziwką!

Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kasovv 03 sie 2010, 16:51
wszystkie jestescie starymi kurwami co cieknie im to cos, masturbujecie sie od 8roku zycia, same to wiecie i ze lecicie na zaradnosc hahahahhaahahahhaha a teraz wezcie sobie do wiadomosci ze jestem ladny chlopak :)

przez linka 03 sie 2010, 16:55
Panu już podziękujemy....
Przyjaciel forum

przez Korba 03 sie 2010, 19:08
kasovv napisał(a): jestem ladny chlopak :)

i do tego jaki tępy :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Stary Góral 03 sie 2010, 19:50
Ja bym sobie chciał bardzo znalesc kobiete,taki stary jeszcze nie jestem,do trzydziestki jeszcze pare lat brakuje,no ale niestety mam tyle stresów na głowie,niepewne perspektywy że takie sercowe sprawy musze ciągle odkładac na boczny tor i skupic sie na sobie.Pozatym zawsze miałem takiego pecha ze gdzie nie poszedłem na jakąs impreze.prywatke itd to zazwyczaj wszystkie kobiety zajete.No a niestety az taki smiały zeby podejsc na ulicy w markecie,samemu zagadac to niestety nigdy niebyłem ale pracuje nad tym.Tylko że niestety w dzisiejszych czasach wszyscy tacy zabiegani,kazdemu gdzies sie spieszy.Czytam jakies tam ogłoszenia towarzyskie w internecie ale tam zazwyczaj ogłaszaja sie kobiety które wymagaja by ktos miał tak najlepiej z 50 zalet i żadnej wady,niema sensu nawet na to odpisywac.Bo skoro same sa takie wspaniałe i bez wad to by juz kogos miały.A poza tym to miałem kiedys romans z kobieta poznaną poprzez internet,wszystko było pieknie,całuski itd no ale któregos dnia mnie okradła z markowego pióra a nie miałem jej adresu,bo to zawsze ona przychodziła do mnie.
Stary Góral

przez pobłażająca_sobie 03 sie 2010, 19:52
hm.. no tak, ponieważ wartościowe kobiety siedzą tylko w mieszkaniach.. i że niby posłowie to tak się poświęcają dla dobra wspólnego...?? to bardzo optymistyczna ocena naszej sceny politycznej.. szkoda słów.
Krótko więc. Stary Góralu z takim podejściem to nie znajdziesz wartościowej kobiety.. co najwyżej jakąś zlęknioną idiotkę.. Za dużo w Tobie jadu i niechęci.
Albo wszystko to co napisałeś to jakaś jedna prowokacja, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że można takie bzdury wypisywać.. :evil:
I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

przez Stary Góral 03 sie 2010, 19:57
pobłażająca ja to wszystko pisze pół żartem pół serio,nie mozna byc wiecznie spiętym.Nie ma we mnie zadnego jadu,uwierz ze nie gryze,taka forma terapii:)
Stary Góral

przez agusiaww 03 sie 2010, 20:08
onev, nie pisz do mnie na priva o swoich bzdurach bo mnie to naprawde nie interesuje, widac ze masz ze soba problem i to duzy :) a zyj sobie jak chcesz, mozesz spac pod mostem w kartonie i jesc trawe ze swoja ukochana :)

Stary goral, a ja czesciowo sie z Toba zgadzam, niby dla kazdego idelaisty pieniadze nie sa najwazniejsze itd, ale pozniej sie okazuje, ze trzeba wyjsc na impreze, do lekarza, zaplacic rachunki itp, i wychodzi ze trzeba miec pieniadze. To normalna potrzeba czlowieka, byc zadbanym, oczywiscie nie popadajmy od razu w paranoje, ze ciuchy od dolce i gabbana, czy ciuchy od miu miu za kilka tysiecy, ale zeby to bylo wszystko z gustem i schludne. Czy chemy czy nie tak jest swiat urzadzony, ze trzeba pracowac by godnie zyc, bo nie wszyscy maja pomoc mam i tatusiow, czy odziedziczyli po bogatych babciach majatek. I oczywiscie, jak kobieta ma wybierac to wybierze faceta z praca, obrotnego, pracowitego, takiego, ktory zadba o bezpieczenstwo finasowe i bedzie umial okazac uczucia (ale ok nie oczekujmy wszystkiego idealow nie ma :mrgreen: ). Wazna sprawa to tez osobowosc, cechy charakteru. Jednym sie podobaja faceci inteligetni, tacy ktorzy umieja wyrazic swoje zdanie, uargumentowac je cos ala dawny jasnikiowiec, a niektore wola delikatnych chlopczykow, ktorym trzeba troche matkowac. Niemniej kazdego decyzja, co komu pasuje, zreszta zycie niesie rozne niespodzianki....
Ostatnio edytowano 03 sie 2010, 20:16 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Stary Góral 03 sie 2010, 20:11
acha zapomniałem napisac o tym ze była świadkiem jehowy,i prubowała mnie przekonac do swojej wiary
Stary Góral

przez chrisk 03 sie 2010, 20:12
agusiaww napisał(a):onev .... a zyj sobie jak chcesz, mozesz spac pod mostem w kartonie i jesc trawe ze swoja ukochana :)
Ech, rozmarzyłem się :) To by była miłość - oczywiście karton pod mostem traktuje jako przenośnię.

Sortuj wg