o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: kobiety dla których idee sa najwazniejsze

przez Shadowmere 03 sie 2010, 15:10
kobiety to zuo wcielone-"pułapki biologiczne"-i nic więcej :lol:
Shadowmere

przez onev 03 sie 2010, 15:12
kobiety to pasozyty mezczyzn, ale to tylko zyciowa prawda a nie jakies frustracje :)

przez SamO 03 sie 2010, 15:14
Stary Góralu, mylisz pojecia, sejm nie ma nic wspolnego z patriotyzmem. Poza tym widze ze ogolnie jestescie lekko uprzedzeni do plci odmiennej. Nie przyznam sie ze tez mam takie cos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stary Góral 03 sie 2010, 15:17
Takich kobiet które nie myślą o uciechach,tylko o wartosciach,ideach jest zdecydowanie za mało i nie spedzaja czasu w pubach,klubach tylko są zajęte nauką,pracą czyms innym pozytecznym,no i w jaki sposób mozna sie do nich dostac?Przecierz niebede chodził od mieszkania do mieszkania i pytał sie czy jest tutaj jakas panna na wydaniu,która nielubi uzywek nie leci tylko na kse itd:)
Stary Góral

przez linka 03 sie 2010, 15:19
Stary Góral, buahahahahhaaaaa dobre, rozbawiłeś mnie, jak świetnie, że wiesz to lepiej od kobiet...pewnie dlatego jesteś sam....... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Stary Góral 03 sie 2010, 15:22
linka no ale takich kobiet porzadnych jak Ty to jest zdecydowanie za mało,to co pisze wynika z moich doswiadczen

[Dodane po edycji:]

Niechce sie chwalic ale dotychczas to kobiety raczej mnie podrywały,jedna mnie okradła,druga porzuciła,trzecia jeszcze co innego itd.Za bardzo łatwowierny poprostu byłem i nie potrafiłem utrzymac przy sobie

a czwartej i piatej chodziło tylko o jedno,zero zainteresowania uczuciami

SamO no tak jak w sejmie niema patriotów to gdzie ich szukac.Rzucają wszystko w diabły i ida harowac za jakies marne 12 tysiecy dla dobra nas wszystkich:)

linka jest sam moze tez dlatego ze niemam czasu myslec o miłosci,najpierw musze zadbac o bardziej przyziemne sprawy takie jak praca itd

no bo wiesz zaczne zyc miłoscia pózniej mnie kobieta porzuci,załamie sie,zaczne pic, róznie to bywa

wszyscy tacy porządni,wierni,przywiązani,kochający a urzędy już nie nadarząją z rozwodami
Stary Góral

przez linka 03 sie 2010, 15:45
Eh, życie jest skomplikowane.......znam masę dziewczyn (stąd też) które szukają faceta, normalnego, który nie poleci tylko na tyłek i cycki, który doceni, który nie stuknie a później zostawki. Znam też masę factóę którzy szukają dziewczyn, normalnych, takich które nie polecą na kasę, auto itd....
Tylko dlaczego się ci ludzie spotkać nie mogą..... :(
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Stary Góral 03 sie 2010, 15:47
no a sędziów w sadach jest tak mało ze bardzo długo trzeba czekac potem na rozwód
Stary Góral

przez Sian 03 sie 2010, 15:48
Jak się to czyta to aż mi się żal Was robi. Zebrała się para życiowych nieudaczników i teraz całe zło będą na kobiety zrzucać..Podobnie jak Linka myślę, że się po prostu usprawiedliwiacie. Skoro już wydaliście swoje wyroki i wszystkie kobiety są dla Was tak zepsute, to może znajdzcie sobie inne miejsce do wylewania swoich frustracji? Przecież kobiety żadnej i tak nie znajdziecie

przez nevcev 03 sie 2010, 15:51
dajcie spokuj z ta dyskusja, kobieta nie jedna juz wyrazila swoje oczekiwania, macie jak na dloni ze milosc nie istnieje, jakis moderator o nazwie linka sie kluci natarczywie ze jest wyjatkiem, lepiej wiemy od kobiet co oczekuja, dla niej to nie prawda, dlatego nienapisze co ona jako ta inna od kobiet oczekuje

przez Stary Góral 03 sie 2010, 15:53
no niemogą sie spotkac bo walcza z nerwicami,depresjami,musza myslec przede wszystkim o pracy,są skromni,niewierzą w siebie,ciezkie przezycia itd
Stary Góral

przez nevcev 03 sie 2010, 15:56
a dlaczego kobiety nie sa nieudacznikami, cos tu nie gra i dlaczego mezczyzni maja taki kiepski podryw

przez linka 03 sie 2010, 16:16
nevcev napisał(a):lepiej wiemy od kobiet co oczekują

Buhahhaha noo i dlatego możemy pozazdrościć ci jakże długiego i udanego związku z kobietą tak?
Ja wyjątkiem? Nie bardzo wiem skąd to wytrzasnąłeś ale ok, powtarzam, myśl sobie co chcesz i wierz w co chcesz, to twoje życie, możesz je przezyć użalając się nad sobą albo coś z tym zrobić. Powodzenia.

ps. Radzę popracować nad ortografią ;)
Hmm, ja mogę napisać czego oczekiwałam od mężczyzny z którym się związałam i co od niego dostaję, ale po co? Pisałyśmy o tym miliony razy i jedyna odpowiedź jest taka, że my jesteśmy dziwne, inne, oryginalne, na wymarciu i w ogóle, większość kobiet chce kasy a nie tego co my i tyle ;)
Przyjaciel forum

Re: o kobietach

przez Sean1 03 sie 2010, 16:32
Na pewno nie ma tak dużo kobiet z zasadami jak mówi linka, głównie wiem to z pozycji obserwatora, a także z niestety własnego doświadczenia. Nie tylko pustaki różowe lecą na kasę, ale także "normalne" laski takie w ogóle niepozorne, którymi zaświeci się kasą i im się oczka świecą. Kobiety od wieków lubiły kasę i jest to wabik na wiele z nich. Wiecznie kobiety będą narzekały na facetów, a faceci na kobiety. Ogólnie dużo kobiet kręcą osoby sławne, z plakatów, co też ma pewnie związek z kasą. Czemu zazwyczaj dziewczyny są fankami np. jakiegoś zespołu, czy miłośniczkami jakiegoś aktora, jakoś nigdy nie widziałem faceta, który byłby fanem jakiejś gwiazdki pop (no może by ją puknął, ale to inna sprawa). I śmieszy mnie również kwestia tzw. równouprawnienia. Faceci mają lepiej w życiu zawodowym, kobiety w towarzyskim. I to jest fakt niezaprzeczalny. To zazwyczaj one wybierają partnerów. Dajmy przykład faceta który szuka jakiegoś swojego ideału, nagle zjawi się jakaś fajna kobitka niezgodna z nim, ale zakręci tyłkiem, mrugnie oczkiem, uśmiechnie się, ogólnie wyda się pociągająca i ideały pójdą się pieprzyć. Najgorsze jest to, że część kobiet nigdy się do tego nie przyzna, że leci na kasę, że nie szuka dobrego, miłego księcia i powie, że "ja nie z tych" (nie mówię o tobie linka). Nie jestem żadnym frustratem i lubię kobiety ogólnie mimo wszystko. Jednak uważam, że dziś trudno o dobry materiał na żonę.

Sortuj wg