trening autogenny schultza w wersji mp3

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez somebody 30 kwi 2006, 19:38
w sumie śmiech jest też bardzo dobrym rodzajem terapii:D:D:D:D wiec jak komuś nie pomaga taki trening to i tak polecam posłuchac, chociażby dla śmiechu :mrgreen:

przez Virginia 30 kwi 2006, 22:58
Jezeli ten facet jest taki anemiczny w chwilach relaksu to ja wspolczuje jego kobiecie! O matko!!!!!!

A moze ktos z forum dysponuje glebokim seksownym glosem (meskim) co by pokusil sie nagrac dla zestresowanych forumowiczek?? :mrgreen: i forumowiczow??
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez kochajacy 30 kwi 2006, 23:01
Virginia napisał(a):A moze ktos z forum dysponuje glebokim seksownym glosem (meskim) co by pokusil sie nagrac dla zestresowanych forumowiczek?? Mr. Green i forumowiczow??

nie chcialbym byc nieskromny ale wiem ze mam zajebisty glos , meski, niski i czysty :mrgreen:
hehehe moge uzyczyc
pozdrawiam
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Virginia 30 kwi 2006, 23:10
kochajacy napisał(a):nie chcialbym byc nieskromny ale wiem ze mam zajebisty glos , meski, niski i czysty Mr. Green
hehehe moge uzyczyc

Kochajacy Ty masz same zalety?? niemozliwe. Nie moge tego zniesc...

Prosze nagraj, jesli masz taka mozliwosc. :mrgreen:

przez kochajacy 30 kwi 2006, 23:22
Virginia napisał(a):Kochajacy Ty masz same zalety?? niemozliwe. Nie moge tego zniesc...

Prosze nagraj, jesli masz taka mozliwosc. Mr. Green

Virginio to tylko zludzenie , mam tez wady
ale ciiiiiiii bo zaczne byc znosny
:mrgreen:
a co do tego nagrania to pomysle nad tym by zrobic wersje profesjonalna z przyjemnym cieplym niskim glosem dajacym poczucie bezpieczenstwa i zdecydowania
;)
pozdro all
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Aga1 30 kwi 2006, 23:32
jEj ja też chce :oops:

przez kochajacy 30 kwi 2006, 23:40
Aga1 napisał(a):jEj ja też chce :oops:

zastanawiam sie czy nie ubogacic tego nagrania swoimi metodami
np sugestie moglyby miec duzo szersza forme , obejmujaca sfery takie jak poczucie bezpieczenstwa itp. sugestie eliminujace lęk , dajace podstawe do tego by sie niego uwolnic , cos w rodzaju takiej nagranej afirmacji
hmm
bede sie nad tym myslal, i byc moze stworze moje wlasne dzielo ktore zaskoczy uniwersalnoscia i najwyzsza jakoscia wszystkich
wiem ze moge to zrobic , ze potrafil bym :D
pozdrawiam

przez Virginia 01 maja 2006, 01:39
Kochajacy, to bosko. Czekam... z niecierpliwoscia.
:D :D :D

przez kochajacy 01 maja 2006, 01:45
Virginia napisał(a):Kochajacy, to bosko. Czekam... z niecierpliwoscia.
:D :D :D

tylko ze spraw natury technicznej bede musial znalesc jakis dobry podklad - spiew ptakow w lesie czy cos w tym rodzaju , bo tego glosu z nagrania jakie ktos byl uprzejmy zaprezentowac to nie dam rady usunac
:D
trzeba zrobic wszystko od podstaw

pozdro
Ostatnio edytowano 01 maja 2006, 10:51 przez kochajacy, łącznie edytowano 1 raz

przez deprim 01 maja 2006, 10:19
gość na tym nagraniu przynudza:)

przez DOC PABLO 01 maja 2006, 12:14
ja wczoraj przed spaniem byłem poddenerwowany - wiec okazja byłą zeby wypróbować ten trening - i podziałąłąo ale z taki skutiem ze w trakcie od razu zasnołem i na poczatku nie mogłem wyrobić ze śmiechu , jak kolo gadał , dziś rano postanowiłęm (jakoby przed pracą) znowu spróbować , - teraz jestem po i jakoś cholerka nie mogę się dobudzić .
łech
Opiszcie swoje doznania po takich treningach

przez somebody 01 maja 2006, 16:21
Mnie pomimo tego że chciało sie smiac (typek jest za mocny:D:D) to udało mi sie zrelaksowac. Tylko że jak wstałem to strasznie zaczęło się mi sie w glowie kręcic:D:D jakis uboczny efekt haha:D:D

przez cenedra_20 01 maja 2006, 16:30
A więc ja należę do osób nienawidzących takich treningów. Całe dwa miesiące mojego pobytu w szpitalu wieczór w wieczór nam puszczali z kasety te treningi. Czasem się z tego śmiałam z innymi osobami z sali ale w sumie działało to na mnie denerwująco. Ani przy tym zasnąć ani tego słuchać (ta pani potrafiła w iście irytujący sposób głos modelować).
Podziwiam tych, którym to pomaga. ;)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

Sortuj wg