Uderzyła mnie torbą w twarz

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Uderzyła mnie torbą w twarz

przez The Winner 10 sie 2009, 17:12
Dzisiaj około godziny 11, szedlem ulicą i usłyszałem swoje imię. Odwróciłem się i ujrzałem dwie koleżanki: Monikę i Alicję. Zatrzymałem się, poczym podszedłem do nich z uśmiechem. Porozmawialiśmy chwilkę i okazało się, że one idą w podobnym kierunku co ja.
Podczas rozmowy, niechcący nadepnąłem Monice na buta. Przeprosiłem ją i zatrzymaliśmy się, aby ona mogła poprawić obuwie. Jeszcze raz wyraziłem swoją skruchę, a ona uderzyła mnie swoją torbą w twarz. Było to celowe z jej strony. Torba ciężka, więc zabolało mniej to, powiedziałem "zwariowałaś", lecz ta nie odpowiedziała. Zmieniłem temat i porozmawialiśmy jeszcze chwilę, potem dodałem, że muszę skręcić, więc musimy się pożegnać. Zastnawiam się, czy to był powód aby uderzyć mnie torbą w twarz ? Bo wg mnie, ona nie powinna tego robić, jest prawo o nietykalności i ona je naruszyła. Gdybym celowo to zrobił, to też nie powinna w taki sposób mi oddać. A ja to zrobiłem nie celowo i ona wiedziała, że to był przypadek - bo rozmawialiśmy i podczas rozmowy idąc takie rzeczy się zdarzają.

Re: Uderzyła mnie torbą w twarz

przez linka 10 sie 2009, 18:05
W jaki sposób mamy Ci z tym problemem pomóc??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pojebek 10 sie 2009, 20:51
Jedyne co mi do głowy przychodzi to nie rozmawiac więcej z idiotkami. Przeciez to śmieszne. Nad czym sie zastanawiasz? Do czego ci jest potrzebna kwestia nietykalności cielesnej(która jest narzędziem czysto instystucjonalnym)skoro masz do czynienie z małą kwestia natury czysto towarzyskiej?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LSDisland 10 sie 2009, 22:12
hahaha nie masz poważniejszych problemów? :mrgreen:
Wolny od leków?

przez shadow_no 13 sie 2009, 15:45
Nie oddałeś jej - zachowałeś się właściwie. Chociaż ja bym jeszcze powiedział pare słów i od razu się oddalił. Nikt bez powodu po twarzy mnie bić nie może.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ewaryst7 13 sie 2009, 16:10
Twoja koleżanka , to dzieciuch jest...Dobrze zrobiłeś , że nie rozdmuchaleś sprawy.Zachowaleś się , uważam super.

przez Ridllic 14 sie 2009, 16:08
ja tu widzę tylko trybunał w Strasburgu :roll:
Ridllic

przez Korba 14 sie 2009, 18:24
kto się lubi, ten się czubi, w przedszkolu się ciągnie koleżanki za warkoczyki, więc może parę lat później dziewczynki lają kolegów torebkami........... :P
Korba

Sortuj wg