Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....

przez magdalenabmw 30 paź 2009, 14:55
antek111222 napisał(a):Basior do góry głowa musisz być twardy a nie "mietki" ;)

Akurat w tej sytuacji to chyba lepiej, aby był 'mietki' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magdalenabmw

przez 1507 12 lis 2009, 16:31
magdalenabmw napisał(a):
Lili-ana napisał(a):jeśli o mnie chodzi to nie znoszę myśli o tym, że mój mąż się masturbuje, a konkretnie on to robi patrząc na gołe dupy w necie. Nie wiem ale jakoś nie podoba mi się to, patrzy na inne a to znaczy że inne go podniecają... :roll: I robiłam mu wyrzuty na ten temat, obecnie podobno robi to rzadko... ;)
A Tobie Magda by nie przeszkadzało, gdybyTwój facet tak robił?

Mój facet nie musi sie masturbować przy gołych dupach w necie bo jak ma ochotę coś pooglądać przy tym jak to robi to ja mu pokazuje :smile:
A tak poza tym to sama czasem go prosze żeby to zrobił przy mnie, to podniecające.

zaciekawiłas mnie :D
1507

przez Paranoja 12 lis 2009, 16:38
tez w sumie nie rozumiem co zlego jest w tym, kazdy zdrowy chlop musi sobie zwalic i mnie to nie dziwi, ja lubie na to patrzec i lubie powodowac.
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1507 12 lis 2009, 17:29
Paranoja, jesli jestes facetem to zraniłes moje uczucia :shock: .
1507

przez polakita 12 lis 2009, 17:32
Bo Paranoja gada jak facet i w awatarze ma faceta a jest kobietą! Bo oglądałam w wątku "zdjęcia" i zauważyłam :mrgreen: Jest nawet ładną kobietą :)
polakita

przez MOCca 12 lis 2009, 18:33
Facet, facet...a kobieta to też człowiek :P Przynajmniej mówi wprost, nie róbcie z tego grzechu narodowego, problemem jest dopiero uzależnienie. Ja też widziałam foty :D
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Paranoja 12 lis 2009, 19:26
no tak jestem kobieta :D
Paranoja

Sortuj wg