Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....

przez basior 05 lip 2009, 11:58
przede wszystkim seksu a w szczególnosci masturbacji,,,słowem "Ciągle mi sie chce",,,macie jakies pomysły co moze dziac sie w moim chorym mózgu ze mam takie zaburzenia i jaki rodzaj farmakoterapii byłby zalecany w moim przypadku...pytam powaznie.....ciagle czuje sie pobudzony ....nadpobudliwy,poirytowany,nerwowy,odczuwam silny bol głowy...nie jest dobrze i wiaze to z tym uzaleznieniem..........
basior

Re: Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....

przez 1507 06 lip 2009, 23:11
basior napisał(a):przede wszystkim seksu a w szczególnosci masturbacji,,,słowem "Ciągle mi sie chce",,,macie jakies pomysły co moze dziac sie w moim chorym mózgu ze mam takie zaburzenia i jaki rodzaj farmakoterapii byłby zalecany w moim przypadku...pytam powaznie.....ciagle czuje sie pobudzony ....nadpobudliwy,poirytowany,nerwowy,odczuwam silny bol głowy...nie jest dobrze i wiaze to z tym uzaleznieniem..........

a szukałeś pomocy poza forum?
1507

przez basior 07 lip 2009, 18:32
jeszcze nie,ale planuje udac sie w najblizszy czwartek do seksuologa...mam do was pytanie ,jesli stykneliscie sie z tym zagadnieniem(seksoholizmu),czy leki przeciwdepresyjne(jesli wogóle wskazane w moim przypadku,jak sadze jednak beda porzadane) działajace na dopamine czy serotonine bardziej by mi pomogły w tym nałogu??(chodzi mi o walczenie z bolesnymi objawami odstawiennymi)...
basior

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1507 07 lip 2009, 22:10
basior napisał(a):jeszcze nie,ale planuje udac sie w najblizszy czwartek do seksuologa...mam do was pytanie ,jesli stykneliscie sie z tym zagadnieniem(seksoholizmu),czy leki przeciwdepresyjne(jesli wogóle wskazane w moim przypadku,jak sadze jednak beda porzadane) działajace na dopamine czy serotonine bardziej by mi pomogły w tym nałogu??(chodzi mi o walczenie z bolesnymi objawami odstawiennymi)...

leki przeciwdepresyjne????????????????? człowieku !!!!! na masturbację??????????????? Tu pomocna jest tylko terapia
czy uprawiałeś sex z kobietą już?
1507

przez Abradab 08 lip 2009, 17:21
Przede wszystkim wizyta u psychiatry i prawdopodobnie u seksuologa jest jak najbardziej wskazana. Oni ewentualnie przepiszą Ci leki. Leki antydepresyjne działają zwykle na obniżenie libido. W Twoim przypadku problem tkwi przede wszystkim w głowie, dlatego na Twoim miejscu, w pierwszej kolejności, udałbym się do psychiatry.
Pozdrawiam.

przez basior 08 lip 2009, 18:21
u psychiatry byłem juz nie raz i faszerowali mnie SSRI po których czułem sie coraz to gorzej,przypadkiem przeczytałem artykuł ze u osób uzaleznionych od seksu(bądź/i masturbacji) drastycznie spada poziom dopaminy w mózgu...jesli ktos nie wie jakie sa obiawy odstawienia tego nałogu to uswiadomiam Go ze potwornie dotkliwe,by sie nie rozpisywac zbyt długo mozna by lapidarnie napisac"ekstremalnie głeboka depresja" u źródła której leży nie niedobór serotoniny ale własnie dopaminy...teraz eksperymentuje z Amantixem,wierze w ten lek ...czas pokaze czy słusznie...
basior

przez 1507 11 lip 2009, 00:06
basior napisał(a):u psychiatry byłem juz nie raz i faszerowali mnie SSRI po których czułem sie coraz to gorzej,przypadkiem przeczytałem artykuł ze u osób uzaleznionych od seksu(bądź/i masturbacji) drastycznie spada poziom dopaminy w mózgu...jesli ktos nie wie jakie sa obiawy odstawienia tego nałogu to uswiadomiam Go ze potwornie dotkliwe,by sie nie rozpisywac zbyt długo mozna by lapidarnie napisac"ekstremalnie głeboka depresja" u źródła której leży nie niedobór serotoniny ale własnie dopaminy...teraz eksperymentuje z Amantixem,wierze w ten lek ...czas pokaze czy słusznie...

ile razy na dzień musisz się zaspokajać?
1507

przez basior 11 lip 2009, 09:42
1507-teraz rzadziej niz wczesniej ..raz dwa razy dziennie,kiedys bywało ze 6 razy a niechlubny rekord to 12 razy w ciagu dnia...wiem ze to chore ..ale przeciez nie pisałbym na tym forum gdybym był człowiekiem zdrowym...
basior

przez 1507 11 lip 2009, 12:19
basior napisał(a):1507-teraz rzadziej niz wczesniej ..raz dwa razy dziennie,kiedys bywało ze 6 razy a niechlubny rekord to 12 razy w ciagu dnia...wiem ze to chore ..ale przeciez nie pisałbym na tym forum gdybym był człowiekiem zdrowym...

1 lub 2 x dziennie to chyba już nie jest uzaleznienie, sam piszesz ze teraz już rzadziej czyli masz postępy, co sprawiło ze sie poprawiło?
1507

przez basior 11 lip 2009, 14:35
chyba teraz mniej mi sie chce niz kiedys :D ...obecnie to dla mnie bardziej uzaleznienie psychiczne niz fizyczne,
basior

przez isj 12 lip 2009, 11:56
Jak dla mnie to wszystko sprawka dopaminy, powinieneś brać jakiegoś anatagonistę receptora dopaminergicznego: bupropion, flufenzaynę, perfenazynę lub tryfluoperazynę. Niestety, leki te silnie - procz bupropionu, oddziałują na układ pozapiramidowy.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez kuzyn 26 lip 2009, 20:38
czytam, czytam i podobnie napisałem jak isj tyle,że w innym temacie

a oprócz tego odstawićpobudzacze typu kawka,
stymulany podkręcają dopamine

tylko isj będzie podkręcał dopamine, a to chodzi by obniżyć

[Dodane po edycji:]

bupropion będzie podwyżśzał dopamine, a jemu należałoby obniżyć
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez antek111222 09 paź 2009, 11:32
Ja mam podobny problem co basior, tylko, że mam stałą partnerkę życiową, która nie mówię, że rzadko się ze mną kocha.. Problem tkwi raczej w tym, że gdy jest już po, mija parę minut i znowu mi się chce.. To samo jest z masturbacją: mówią, że jak sie ma partnerkęę to nie trzeba sie masturbować.. Ja mam partnerkę i do tego masturbuję się parę razy dziennie, czasami w łóżku wieczorem dodatkowo bonus po 3-4 razy.. Bez spermy tu chodzi tylko o uczucie ehhh mam poważny problem z tym..

przez 1507 16 paź 2009, 21:13
antek111222, to jest zaburzenie trzeba do speca
1507

Sortuj wg