Najlepszym lekarstwem na depresję są....

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Najlepszym lekarstwem na depresję są....

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 20:01
Zawsze trzeba znaleść jakiś złoty środek... tzn. nie tylko kasa, rodzina itp. zapewniąją szczęście w życiu...
Misiek_NL

przez zlasu 22 wrz 2010, 22:51
A ja polecam kąpiele w przeręblu, czy ogólnie w zimniejszej wodzie. Może nie jest to jakaś zmiana w życiu, ale bardzo odpręża :)

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 23:12
zlasu napisał(a):A ja polecam kąpiele w przeręblu, czy ogólnie w zimniejszej wodzie. Może nie jest to jakaś zmiana w życiu, ale bardzo odpręża :)

Na samą myśl mnie ciarki przechodzą...
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 22 wrz 2010, 23:18
Misiek_NL napisał(a):
zlasu napisał(a):A ja polecam kąpiele w przeręblu, czy ogólnie w zimniejszej wodzie. Może nie jest to jakaś zmiana w życiu, ale bardzo odpręża :)

Na samą myśl mnie ciarki przechodzą...

Hehehehehehe
stosuje przynajmniej kilka razy każdej zimy....
Co prawda n moja chorobę nic nie dają niestety, ale są na prawdę potęznym bodźcem pozwalającym zapomniec na ładnych pare chwil...
Misiek
Gdy robi to sie z głowa i w odpowiedni sposób to nie ma mowy o ciarkach. jest za to dziwny POWER i gorąco aż po końce uszu. Powaga !!
Zlasu potwierdzi pewnie
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez wujek 26 wrz 2010, 17:25
zauwazcie ze depresjai nerwica dopada ludzi ktorzy nie maja stycznosci z Bogiem,nie chodza do kosciola etc.Ja zrozumialem ten blad tyle ze dopomoglem sobie lekami i walcze,przede wszystkim chce....

przez Zenonek 26 wrz 2010, 17:50
wujek,

No nie wiem ^^, ja bylem kiedys calkiem mocno wierzacy i NAWET sie modlilem dosyc czesto (cale liceum ) i dopadly mnie rozne przejebane qurestwa wtedy kiedy powinno sie wlasciwe zaczac moje dorosle zycie, czyli studia, zycie studenckie itp itd...

Zaczynam przestawac wierzyc w cokolwiek, a jezeli juz to to COS ma raczej gdzies ten nasz swiatek, gdzie tyle ludzi cierpi tak straszne katusze...z czego katusze psychiczne potrafia byc niewyobrazalne i do tego najczesciej dopadaja ludzi w miare zdrowych fizycznie...

Licze na to, ze za kilka/kilkanascie lat wynajda prawdziwe pigulki szczescia, bo jest to mozliwe, jest to do zrobienia i ida na to kolosalne pieniadze...

I to prawdopodobnie NIE Bog pozwoli zsyntezowac takie subsancje chemiczne tylko pogon korporacji za nieprawdopodobnymi zyskami , gdyz depresje i nerwice beda za kilka lat drugim najpowazniejszym problemem zdrowotnym swiata w ogole i najpowazniejszym problemem zdrowotnym dotykajacym ludzi zdrowych fizycznie...za czym ida kolosalne straty dla gospodarek swiatowych mocarstw.

Sortuj wg