Problemy psychiczne. Prośba o radę.

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Problemy psychiczne. Prośba o radę.

przez dawid.[] 01 lis 2008, 21:33
Witam,

To mój pierwszy post na tym forum i od razu jestem zmuszony prosić was o radę. Od jakiegoś roku mam dziwne problemy. Kiedy myślę nad czymś intensywnie odczuwam dziwny ból głowy (jakby coś zduszało mi czaszkę z przodu, niekiedy nawet czuję kucie), kiedy czuję ten ból nie mogę myśleć, nie wiem co się dzieje (co mówią do mnie ludzie, czego ode mnie chcą), co chwilę się zawieszam (mimowolnie patrzę przez jakiś czas w jedno miejsce aż kiedy po kilku sekundach dociera do mnie że to robię). A tak poza tym to ciągle jestem zmęczony, pomimo że śpię 9 godzin dziennie, mógłbym non-stop spać. Tak się zastanawiam co mi może być. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Co mam robić?

Mam 17 lat.

Pozdrawiam

Re: Problemy psychiczne. Prośba o radę.

przez jaaa 01 lis 2008, 23:47
lekarz rodzinny,ew neurolog by sie pierw tu przydal;)

przez Jovita 21 lis 2008, 17:33
Byc moze to napieciowe bole glowy, nie wiem jak ten bol wyglada i czy dzialaja na ciebie zwykle tabletki przeciwbolowe wtedy? Bo to ma wlasnie zwiazek z psychika te bole glowy.
Ale lekarza tutaj nie szukaj , idz do lekarza potem neurolog i porob badania , zreszta lekarz na pewno bedzie wiedzial co wtedy robic.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez psychol95 17 sie 2009, 18:44
Siema! mam prawie 14 lat i ten sam problem co ty. Mianowicie jest mi duszno, cały czas jestem zmęczony i roztrzęsiony. Całe dnie przesiaduje w domu przed komputerem, nie potrafie znaleźć sobie miejsca i jestem drażliwy. Uzależniłem sie tak jakby od harrego potter'a, Cały czas o nim czytam w necie, ściągam filmy, oglądam parodie i mam wrażenie jakbym zakochał się w Emmie Watson czyli Hermionie Granger z "Harrego Poterra...". Czym to moze byc spowodowane, prosze o pomoc.

PS Mama zabroniła mi (wiem ze to śmieszne) grać na komputerze w strzelanki i w ogóle interesować sie Harrym potterem (nie oglądać, nie czytać i nie pisać o nim bo twierdzi ze autorka napisała tą "bajke" pod wpływem szatana bo interesowała się czarną magią)

przez celineczka3 17 sie 2009, 20:38
Psychol 95, wylacz komputer i wyjdz do ludzi, a na pewno poczujesz sie lepiej.
celineczka3

Sortuj wg