dowiedzialem sie ze spala z okolo trzydziestoma facetami

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: dowiedzialem sie ze spala z okolo trzydziestoma facetami

przez namiestnik 10 sie 2008, 19:44
No masz racje. Można wierzyć lub nie. Jednak nie można twierdzić, że napewno tak nie było.

To, że kobieta nigdy z nikim wcale nie gwarantuje wierności. Wręcz przeciwnie. Jeszcze zechce spróbować jak to jest z kimś innym.

A co do spadaj bo zakochałem/łam się w... to faktycznie. Ale jeżeli jest tak, że z innych powodów związek się kończy a po jakimś dłuższym czasie nawiązuje się coś nowego?

No i czemu skoro się mówi, że facet niezły, bo miał okazję puknąć panienkę to puknął i nikt mu nic nie zarzuca, to się nie powie tak samo o kobiecie. A wolna była, znalazła fajnego faceta, miała okazję to się z nim przespała. A co miała się nie przespać jak facet łatwy?

Ja to rozumiem, że kobieta, macierzyństwo... Ale jak równouprawnienie to równouprawnienie. Ja akurat obu tych sytuacji nie popieram - jednak jest taki stereotyp, że mężczyźnie wolno a kobiecie nie.

przez cadarxx 10 sie 2008, 21:58
namiestnik napisał(a):To, że kobieta nigdy z nikim wcale nie gwarantuje wierności. Wręcz przeciwnie. Jeszcze zechce spróbować jak to jest z kimś innym.

Masz rację, dlatego raczej nie zaryzykowałbym małżeństwa z dziewicą(zresztą ja wogóle z nikim nie zaryzykuję). Pokusa na spróbowanie czegoś nowego, by mieć porównanie przyjdzie na pewno.

namiestnik napisał(a):A co do spadaj bo zakochałem/łam się w... to faktycznie. Ale jeżeli jest tak, że z innych powodów związek się kończy a po jakimś dłuższym czasie nawiązuje się coś nowego?

Jeśli najpierw zerwie z tamtym, a potem pozna innego, to jest w porządku. Szkoda tylko, że rzadko jest taka sytuacja, kobieta woli zawsze z kimś być nawet jeśli nie jest zadowolona do końca i będąc z jednym szuka drugiego. Facet myśli podobnie.

namiestnik napisał(a):No i czemu skoro się mówi, że facet niezły, bo miał okazję puknąć panienkę to puknął i nikt mu nic nie zarzuca, to się nie powie tak samo o kobiecie. A wolna była, znalazła fajnego faceta, miała okazję to się z nim przespała. A co miała się nie przespać jak facet łatwy?

Kobiety powinny bardziej się szanować, bo gdyby każda tak myślała, to świat by wyglądał jak jeden wielki burdel(chociaż i tak tak wygląda). Jednak prawo do takiego życia ma, nie można tego potępiać pod warunkiem, że nie ma stałego partnera.

przez Coltrane 11 sie 2008, 01:43
Ho ho, babka musi mieć niezły temperament. Myślę, że twoja kobieta jest od 18 lat uzależniona od seksu. Jeśli to lubi i chce żyć tak do końca życia, to nie dasz rady jej ani przekonać ani zmienić. Jeśli ją kochasz, to jej na to pozwolisz. Jeśli w przypływie szczerości wyzna ci, że jednak nadmiar seksu jej przeszkadza lub chciałaby inaczej spojrzeć na świat niż pryzmat genitaliów, to pomóż jej i pójdź z nią na spotkanie grupy slaa - uzależnionych od seksu. Poszukaj w internecie, gdzie takie spotkania odbywają się najbliżej waszego miejsca zamieszkania. Tymczasem bezzwłocznie ruszaj zbadać się, czy nie jesteś czymś zarażony - przepraszam, lecz nie wierzę, żeby 10 lub 16 latka była uświadomiona i stosowała prezerwatywy.
Jezus uzdrawia, serio.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cadarxx 11 sie 2008, 02:35
Coltrane napisał(a):przepraszam, lecz nie wierzę, żeby 10 lub 16 latka była uświadomiona i stosowała prezerwatywy.

Kiedyś może i tak było(więc z tymi badaniami to jest jakiś pomysł). Dzisiejsze nastolatki mogłyby spokojnie dawać wykłady swoim rodzicom :P .

przez Pstryk 11 sie 2008, 08:40
cadarxx napisał(a):bethi z zmiana partnera to nie zdrada? Czyli jednego dnia mogę być z pewną dziewczyną, a drugiego jej mówię, że zakochałem się w cycatej blondynce i do niej odchodzę? Dla mnie to jest najgorszy rodzaj zdrady, bo to po prostu wyrzucenie na śmietnik drugiej osoby i zamienienie jej na lepszy model.

Chyba wszyscy wiemy, że nie pisałam o skakaniu z kwiatka na kwiatek :?

Pytanie do autora tematu: czy mógłbyś napisać coś więcej o charakterze 'podbojów' Twojej przyjaciółki :?:
Pstryk

przez Coltrane 11 sie 2008, 17:16
cadarxx - to nie jest dzisiejsza nastolatka. 18 lat temu nikt w szkole podstawowej nie mówił nic więcej na temat seksu niż to, że jest on dla dorosłych. Pamiętam, bo chodziłem wtedy do szkoły i wiele osób z mojego pokolenia kieruje się w życiu tylko i wyłącznie własnymi doświadczeniami. Tak właśnie postępuje bohaterka postu, a my zastanawiamy się, czy jej doświadczenia były dobre czy nie i co powinien przedsięwziąć w tej sytuacji jej chłopak. Dwie konkretne osoby, jedna konkretna sytuacja. Zadnych "dzisiejszych nastolatek" w dyskusji.
Moja rada jest taka:
confused, zapytaj ją o sens seksu w życiu. Jeśli dla niej to podstawa i zmierza ona do kolejnych doznań/podbojów/przygód, to wasz związek prędzej czy później się rozpadnie. Być może jednak te zachowania są wynikiem wychowania i w głębi serca ona tego nie chce. Do jej głębi serca powinieneś dążyć rozmawiając z nią spokojnie, powoli i rozważnie. Kiedy zobaczysz, jak jest na prawdę, będziesz wiedział, co zrobić. Trzymam za ciebie kciuki.
Jezus uzdrawia, serio.

przez Gods Top 10 11 sie 2008, 17:52
Coltrane napisał(a):zapytaj ją o sens seksu w życiu

Wg mnie takie pytanie nie doprowadzi do niczego. Prawdopodobnie odpowiedź będzie brzmiała w stylu "seks jest ważny, ale w życiu ważniejsza jest np. miłość". I pewnie taka odpowiedź będzie uznana za obłudną, kłamliwą itd. Tymczasem wg mnie będzie to odpowiedź prawdziwa - ona poprzez seks poszukuje szczęścia, trwałego uczucia. Łudzi się przy tym, że to jedyna droga. Przypuszczalnie miała to nieszczęscie, że zbyt wcześnie poznała mężczyzn od "lubieżnej" strony. Być moze utrwaliło się w niej, że tylko seksem zyskiwała uwagę, zainteresowanie mężczyzn (choćby na chwilę, ale i tak lepszą niż jej zupełny brak).
Może się mylę, jednak postrzegam tę dziewczynę jako nieszczęśliwą, zagubioną. "Wyprostowanie" takiego życia wymagałoby sporo sił, dobrej woli, cierpliwości i wyrozumiałości, a i tak taka droga byłaby bardzo wyboista. Czy confused ma tych zalet na tyle dużo, by nimi obdarzać tą dziewczynę ?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez cadarxx 11 sie 2008, 21:49
Ja sądzę, że prawdziwa odpowiedź jest taka, że po prostu chodzi o zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych, o zwyczajną przyjemność, jaką jest seks z pociągającą osobą. Można kogoś nie kochać, a z nim sypiać, a są nawet chore przypadki, gdzie miłość jest, żyją razem, a kobieta nie chce sypiać z facetem(bo jej nie pociąga, a ich "związek" opiera się tylko na przyjaźni).

przez Misiek 04 wrz 2008, 16:44
Przypadki są różne... ale to co powyżej to chyba podchodzi pod nimfomanie... :smile:

przez namiestnik 05 wrz 2008, 11:15
IMHO może, ale raczej nie

przez ewaryst7 05 wrz 2008, 18:52
dawniej to by taką na taczce wywieżli.....rozumiem wszystko , ale być spluwaczką to nie dla mnie.

Sortuj wg