dowiedzialem sie ze spala z okolo trzydziestoma facetami

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

dowiedzialem sie ze spala z okolo trzydziestoma facetami

przez confused 31 lip 2008, 11:45
Zawsze bylem tego zdania ze, niewazna jest przeszlosc, jestesmy tylko ludzmi ale ludzie sie nie zmieniaja i tego sie najbardziej obawiam :(

Re: dowiedzialem sie ze spala z okolo trzydziestoma facetami

przez eligojot 31 lip 2008, 13:38
Zgaduję, że poprzez post pytasz czy powinieneś ufać dziewczynie, która miała przed tobą 30 partnerów. No cóż, to zależy od wieku, bo jeżeli ma 30 lat, to nie jest aż tak straszne jakby taki dorobek zgromadziła w wieku 18 lat (sic!).
Po drugie, mnogość partnerów nie świadczy o braku wierności. Lepiej mieć taką partnerkę, która już się wyszalała i będzie wierna niżeli taką nie do końca zdeklarowaną. Ludzie się zmieniają przede wszystkim pod wpływem uczucia. Dlatego moja rada jest brać, ale jednak obserwować czy nie ma skoków w bok.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez confused 31 lip 2008, 15:07
ma 28 lat, z ta liczba bylo by wszystko ok ale jak tlumaczyc to ze pierwszy raz uprawiala sex majac 10 lat.Przedemna byla w w kilku zwiazkach dluszych reszta z nich to byly tylko max dwa trzy miesiace.Pracujac na stacji benzynowej seksila sie z kolega na nocnej zmianie w toalecie ich zwiazek skonczyl sie szybko , a potem z dwoma kolejnymi ze stacji.Jezdzac na sesje zdjeciowe jak twierdzi zawsze ze swojim pierwszy chlopakiem w tamtym czasie nigdy nic sie nie zdarzylo, a wczoraj sie dowiedzialem ze przespala sie z modelem tylko raz ale zaden z menadzerow albo fotografow nie robil tego z nia.Wczoraj tez sie dowiedzialem ze przespala sie majac 16 lat z makijazysta z planu filmowego jak stwierdzila kontakty on w tamtym czasie mial 31.Wogole jak zaczalem ja wypytywac z iloma spala powiedziala ze z 20 pozniej jak ponownie zaczelismy rozmawiac na ten temat to sie okazalo ze jeszcze zapomniala o pieciu ja jej na to mozna zapomniec jednego gora dwoch ale nie piecu.A co jest najciekawsze to to ze wszyscy z nich sa jej dobrymi przyjaciolmi do dnia dzisejszego.Robila to tez z dziewczyna.Dwa razy byla w ciazy pierwszy raz z pierwszym chlopakiem usunela drugi raz z ex mezem usunela.jak sobie pomysle o tym wszystkim to mnie szlak trafia.A poznalismy sie w w pabie po dwoch dniach wylondowalem u niej w domu zaprosila mnie na kawe po tym jak wypilismy piwko w pubie, nie zastanawialem sie dlugo bo jak laska zaprasza cie na kawe okolo to bylo 20 to o co moze jej chodzic.Wypilem kawe i po trzech godzinach sie zaczelo trwalo dlugo i wszedzie.Za jakis czas jak ja zapytalem dlaczego po trzech dniach tzn tak szybko co mam o tobie myslec powiedziala ex nie dotknol mnie przez rok to nie prawda jak sie pozniej dowiedzialaem przespala sie z kims,pozniej zmienila wersje mowiac ze chodzilo jej tylko o jedna noctego wszystkiego jest tyle ze ksiazke mozna by bylo napisac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 31 lip 2008, 15:15
Ja bym sobie dał z nią spokoj odrazu mowie... rozumiem miec kilku partnerow... ale to juz przesada babka jest tak latwa ze szkoda gadac :/ i nie ma co sie oszukiwac ze nie jest bo kurde na stacji z kolega, gdzie indziej z kims innym... nie wiem moze jestem jakis staromodny ale na to mi wyglada... decyzja w kazdym badz razie nalezy do Ciebie i co masz robic nikt nie moze Ci mowic :) jedynie powiedziec co o tym mysli :) bo w sumie warto dac komus szanse moze naprawde sie zmieni i jak to moj poprzednik napisal "wyszalala sie za mlodu i teraz moze szuka czegos stalego". Sadze ze skoro tu piszesz to chetnie bys dal jej tą szanse ale ciezko Ci uwierzyc ze pozniej nie bedziesz tego zalowac... ja mysle ze kiedys bys mogl zalowac ale to jest moje zdanie. 3maj sie :)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez madzia26 31 lip 2008, 16:04
powinieneś dać sobie z nią spokoj wątpie żeby się zmieniła miejąc tylu partnerów przed tobą no i robiła to szczeże mówiąc gdzie popadnie,gdy byś dał jej szanse zawsze będziesz myślał czy cię jeszcze nie zdradziła nie będziesz potrafił zaufać jej w stu procentach,oczywiście decyzja należy do ciebie ja tylko pisze co o tym myśle,z drugiej strony czasem warto zaryzykowac.....

przez kazia_z8 31 lip 2008, 16:47
Widac jeszcze sie nie wyszalala albo potrzebuje wiecej seksu niz inne,nie planuj z nia niczego jak Ci nie przeszkadza to korzystaj z tego ze jest jak jest.A moze to choroba ,nie wiem jak to sie nazywa,lecz wiem ze cos takiego istnieje.

przez confused 31 lip 2008, 16:49
wlasnie w tym jest problem- zaufanie, kazdy ma przeszlosc jeden lepsza drugi gorsza ale jej przeszlosc jest :shock: i podobno z tego co mowi to jestem druga osoba po za jej najlepszym przyjacielem ktora wie wszystko na jej temat.Ze mna podobno czuje sie soba dlatego nie bala sie odslonic swojej przeszlosci oczywiscie nie wyspiewala mi wszystkiego o tak przy obiedzie musialem wyciagac to z niej i obawiam sie ze jeszcze nie jedno sie dowiem.To prawda ze ludzie sie zmieniaja pod wplywem uczucia ale uczucie kiedys minie i to bedzie wielki come back tego co bylo kiedys

" hey just got baclk from lunch
i am buzzing had 4 bottles of wine"- a to wiadomosc na skaypa od niej wlasnie z przed kilku min ze wlasnie wrocila z obiadu ze swojim bylym menadzeram trzy godziny gadali i przyjdzie do domu wstawiona

Ale chyba powiem jej dowidzenia nie mozna robic czegos co jest wbrew samemu sobie.To nie koniec swiata. Pozdrawiam was bardzo serdecznie

przez kapralis 31 lip 2008, 18:26
confused napisał(a):To prawda ze ludzie sie zmieniaja pod wplywem uczucia ale uczucie kiedys minie i to bedzie wielki come back tego co bylo kiedys

Święta prawda - odpowiedź chyba czarno na białym masz... miedzy wierszami nie trzeba czytac. IMO ona sie chłopie nie zmieni pod wplywem żadnego uczucia bo predzej czy pozniej wszystko delikatnie powszednieje, a na anture nikt nie ma sposobu - jak ma to we krwi i to lubi... ehh sam sobie odpowiedz...

Trzymam mocno kciuki i życze trafnych wyborów.
"Życie nie jest ani proste, ani złożone. Poprostu jest." Antoine de Saint-Exupéry

przez kazia_z8 31 lip 2008, 18:59
Mozliwe ze to nimfomania ,powinna to wiedziec i zrozumiec,to oznacza samotnosc chyba ze spotka takiego samego czlowieka z tym samym problemem.

przez eligojot 31 lip 2008, 22:24
Skoro uprawiała (???) sex mając 10 lat nie nie dziw się, że ma tak zrytą psychikę. To raczej powinno się na policję zgłosić, bo sex można uprawiać od 16 roku życia. Wcześniej to pedofilia.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez cadarxx 31 lip 2008, 23:50
Jakoś mi się w to wszystko nie chce wierzyć, akurat jakaś kobieta by się przyznała do czegoś takiego ;) . Moim zdaniem ona robi Cię w balona tymi opowieściami pytanie tylko po co.
Przyjmijmy, że to jednak jest prawda. W takiej sytuacji jeśli liczysz na wierną kobietę, to z nią masz na to szanse jedną na milion(bo cuda się zdarzają ;) ).
Po pierwsze, skoro jesteś jej 31 kochankiem, to prawdopodobieństwo, że akurat do Ciebie coś poczuje jest niewielkie, pewnie tych 30-stu przed Tobą też tak myślało.
Po drugie, ona jest po prostu uzależniona od seksu, prawie wszyscy faceci jej się podobają więc nie zdziw się, jak większość Twoich kolegów ją zaliczy.
Po trzecie, z tekstu wynika, że ona w tym czasie co jeździła na sesje zdjęciowe spała z modelem będąc w związku z innym, także zdrada to dla niej nic szczególnego.
Po czwarte, nawet jeśli jakimś cudem będzie Ci wierna jak będziesz ostro z nią codziennie pracować, to co będzie w sytuacji, gdy będziesz musiał wyjechać np. na jakąś delegację? Myślisz, że ona tyle wytrzyma? Ja w to wątpię.

przez namiestnik 09 sie 2008, 18:17
Ja myślę, że większą niż jedna na milion. Mi też kiedyś moja była w przypływie szczerości opowiadała o swoich byłych. Też nie powiem... byłem przerażony. Zaczęła też młodo z kumplem ojca. Współczułem jej tego - bo pewno ją to mocno skrzywiło.

Choć powiem Ci jedno - myślę, że każdemu była wierna. Nie chodziła do łóżka z dwoma facetami.

Ale raczej w Twoim przypadku nastawiałbym się na to, że będzie poprostu puszczalska. Pewnie by mnie bardzo nielubiła jak by to przeczytała. No tak przynajmniej większość kobiet...

Pomyśl czego Ty oczekujesz. Bo jak związku po grób, wierności i uczciwości to chyba sobie daruj. No chyba, że Cię jakoś przekona do siebie.

A jeżeli uważasz, że lepiej jest jeść dobry tort z kumplami niż samemu zakalca to czemu nie. Mam znajome małżeństwo które nieźle się ze sobą bawi i nie tylko ze sobą i im to odpowiada. Ale nie każdemu. I czy zawsze?

Podobno są też na świecie dobre torty do samotnego wzajemnego konsumowania się :) Jeżeli to dla Ciebie ważne to czekaj na taką drugą część której dasz siebie a ona siebie Tobie i nikomu innemu.

Tak powiem ze swojej strony, że łatwo mi rady dawać. Ale uczucia nie wybierają i nie wiem co bym zrobił na Twoim miejscu tak naprawdę.

przez Pstryk 10 sie 2008, 11:07
namiestnik napisał(a):Choć powiem Ci jedno - myślę, że każdemu była wierna. Nie chodziła do łóżka z dwoma facetami.

Też mi się wydaje, że to kwestia kluczowa. To przesada nazywać kogoś puszczalskim tylko dlatego, że miał wielu partnerów. Mając takie doświadczenia życiowe jak Twoja laska podejrzewam, że te zmiany partnerów wynikają z stresu pourazowego - i tak on się objawia. Mam podobne doświadczenia z przeszłości co Twoja laska zarówno w sprawie 'inicjacji sexualnej' jak i trwałości późniejszych związków i bynajmniej nie jestem nimfomanką ani puszczalską i nigdy nikogo nie zdradziłam :?
Pstryk

przez cadarxx 10 sie 2008, 18:57
namiestnik napisał(a):Choć powiem Ci jedno - myślę, że każdemu była wierna. Nie chodziła do łóżka z dwoma facetami.

Ty możesz się tylko domyslać, a jak było naprawdę to tylko ona wie ;) .

bethi z zmiana partnera to nie zdrada? Czyli jednego dnia mogę być z pewną dziewczyną, a drugiego jej mówię, że zakochałem się w cycatej blondynce i do niej odchodzę? Dla mnie to jest najgorszy rodzaj zdrady, bo to po prostu wyrzucenie na śmietnik drugiej osoby i zamienienie jej na lepszy model.

Sortuj wg