Podświadomość

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Podświadomość

przez Zagubiona=> 03 kwi 2008, 11:05
Co myślicie o podświadomości i autosugestii??Czy możliwe jest za pomocą takiej metody osiągnąć zamierzony cel??Czytam teraz taką książkę,potęga podświadomości Josepha Murphy'ego i zastanawiam się jak zapatrują się na to inni.
Zagubiona=>

przez Pstryk 03 kwi 2008, 15:25
Sprawdź sama. Rezultaty na pewno Cię zaskoczą - pozytywnie ;)
Pstryk

przez Zagubiona=> 03 kwi 2008, 15:55
Sprawdzam :D Już od pewnego czasu codziennie sobie mówię,że mam mocne silne zdrowe gęste włosy ;) (bo od paru miesięcy strasznie mi wychodzą :shock: ).A oprócz tego,że jestem mądrą,bystrą ładna dziewczyną i że świetnie zdam maturę :mrgreen: (mam nadzieję,ze nie brzmi to głupio :? )Może rzeczywiście to pomoże, z tego co wiadomo wykorzystujemy nasz mózg tylko w niewielkich procentach.
Zagubiona=>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julie 05 kwi 2008, 21:04
też przeczytałam tę książkę, ale hmm chociaż bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to jakoś nie miałam wówczas zdrowia i optymizmu do wdrażania tych autosugestii we własnym życiu...nonetheless wierzę, że można się za ich pomocą wyleczyć i osiągnąć what deeply inside we long for; BTW posiada ktoś może ebooka tej książki i jest tak miły, żeby go mi przesłać :mrgreen: ? bardzo bym chciała mieć ją na stałe w formie ebooka właśnie...więc all dobre duszki, odezwijcie się plz ;)

greets

P.S. Szkoda, że o takich sprawach typu potęga podświadomości nie uczą w szkole...a może tylko ja chodziłam do takiej budy, gdzie się tego nie omawiało?(!)
Can as well die if cannot fly

przez Pstryk 10 kwi 2008, 19:53
Julie Skarbie, na autosugestię zawsze jest dobry czas. Gdy zaczynałam wszystkie te formułki doprowadzały mnie do łez, wściekłości, ataku śmiechu - z czasem weszło w krew i ba :!: To samo przychodziło - do niczego nie musiałam się zmuszać :P pozytywne nastawienie płynęło swobodnie :P
Pstryk

Sortuj wg