Kocham Cię

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Kocham Cię

przez Candy14 16 gru 2012, 23:11
Lilith, pieknie to opisalas :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Kocham Cię

przez Depresyjny :( 16 gru 2012, 23:39
Kiedyś....
Co dzień pokazywałem, że kocham, przestała to widzieć.

Miłość potrafi być jak rutyna, idea miłości to także zgrzyt by potem przyszła zgoda.
Czując to co tracimy dopiero wtedy wiemy jak to mocno kochamy. Wtedy czujemy najsilniejsze uczycie kochania. Wiec czasem trzeba się pokłócić by zwiększyć apetyt miłości. ;)
Depresyjny :(

Kocham Cię

przez Candy14 16 gru 2012, 23:45
Co dzień pokazywałem, że kocham, przestała to widzieć.

Moze czasami trzeba bylo powiedziec?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kocham Cię

przez Depresyjny :( 16 gru 2012, 23:54
Candy14, Pokazywałem i mówiłem.... ale wiesz nadmiar tego stwarzał taki przesyt. Tak myślę, tak mi się wydaje....

Kocham Cię

przez Candy14 17 gru 2012, 00:04
Depresyjny , hmm... ja nigdy nie mam dosc. I wciąz mnie cieszy kiedy widze wiadomosc na gg a tam "kocham Cie wiesz?" :105:

Kocham Cię

przez Arhol 17 gru 2012, 00:05
Są to dla mnie ważne słowa,nie pamiętam kiedy ich ostatnio użyłem w pełnej świadomości,i czy użyje,w zasadzie ciężko mi przechodzą przez gardło.
Jednak powtarzane za często stają się pustym sloganem,ot formułką do wyklepania,pustymi nic nie wartymi słowami.
Nie powinno się ich nadużywać,ale cóż - to kwestia indywidualna każdego z osobna.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kocham Cię

przez mark123 17 gru 2012, 00:08
Jeśli chodzi o mówienie komuś tych słów, to ja chyba nigdy nikomu ich nie powiedziałem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Kocham Cię

przez Depresyjny :( 17 gru 2012, 00:09
Candy14, jak widać są rożne kobiety :bezradny:

Kocham Cię

przez Candy14 17 gru 2012, 00:09
Jednak powtarzane za często stają się pustym sloganem,ot formułką do wyklepania,pustymi nic nie wartymi słowami.

Tylko wtedy kiedy mowimy je na odczepnego a nie tak jak napisala Kasia
wypowiedziane w szczególny sposób... :105:
Wtedy dla mnie mają w sobie coś magicznego i jeśli są wypowiedziane,kiedy patrzy się drugiej osobie w oczy,a w tych oczach widać wesołe iskierki i blask,to posiadają niebywały pozytywny ładunek,energię,której nie można znaleźć gdzie indziej

Kocham Cię

przez Arhol 17 gru 2012, 01:00
Candy14, Jednak powtarzane na okrągło trochę "tracą" tę moc,przynajmniej moim zdaniem - nie nadużywane i mówione szczerze - dają to co pisała Lilith.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Kocham Cię

przez *Wiola* 17 gru 2012, 01:00
Saiga, Zgadzam się z Candy, zależy jak się je mówi,. Ja codziennie mówię to do małej :D
Moderator

Kocham Cię

przez Candy14 17 gru 2012, 01:08
Saiga, nie mozna naduzyc tego slowa kiedy plynie z serca. A dzieci tak jak u Wioli powinny to slyszec nieustannie

Kocham Cię

przez Arhol 17 gru 2012, 01:11
Powiedzmy że przyznam rację....
Nie pamiętam jak to jest wypowiadać te słowa szczerze.
I nie wiem jak to jest gdy idą prosto z serca jak to ujęłaś.
Moderator

Kocham Cię

przez *Wiola* 17 gru 2012, 01:20
Candy14 napisał(a):Saiga, nie mozna naduzyc tego slowa kiedy plynie z serca. A dzieci tak jak u Wioli powinny to slyszec nieustannie

Też tak uważam, ja nie pamiętam ,żebym usłyszała te słowa od swojej mamy kiedykolwiek, chociaż teraz wiem ,że w jakiś sposób mnie kocha,. Ale jako dziecko tego nie wiedziałam. Dlatego mojej córce mówiłam to bardzo często. Teraz rzadziej , ale też się zdarza, Natomiast wnuczce bez przerwy, bo to wychodzi samo z siebie :smile:
Moderator

Sortuj wg