Zaburzenia stosunku do sławnych osób (miłość do gwiazd)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez scrat 14 lis 2007, 13:09
Miałem kiedyś taką akcję, chociaż trochę krócej trwała. Zobaczyłem ją w filmie, od razu maślane oczy, była cudowna... Ale poszedłem dalej. Uruchomiłem kontakty, namierzyłem ją w życiu rzeczywistym, zakręciłem się w jej otoczeniu, poznałem ją, umówiliśmy się na kawę i czar prysł. Po prostu jakby nie ona. Zupełnie inna osoba niż na ekranie. Po półgodzinnej rozmowie wyszła z niej zapatrzona w siebie, z ego wywindowanym wyżej niż wtc, cholerna, wcale nie taka inteligentna, jak się wydawała, egoistka... I mi przeszło.

Gwiazdki na ekranie to tylko gwiazdki na ekranie. W życiu prywatnym różnie bywa.
Przyjaciel forum

przez ktosia 15 lis 2007, 02:53
Niby to wiadomo, ale przecież tu ciężko się trzymać rozsądku, bo to ogólnie nie ma wiele wspólnego z rozsądkiem ;)
Poza tym, to wyjątkowa sytuacja, rzadko kto w tym przypadku ma możliwość zderzyć się z rzeczywistością :smile:
lost in space

przez Kurdebele! 22 lis 2007, 12:25
hehe,ja kocham Kaligule i Alexa de Large ;) pragne, ale wiem ze bym z nimi długo nie pozyła :PP porycie...ale wiem co to znaczy, moze nie w takim stopniu, ale kiedys potrafiłam plakac wieczorami czytajac i gapiac sie w zdjecia rzezb Kaliguli 'dlaczego ja sie nie urodziłam wtedy?!' Juz dawno o nich nie myslalam, ale kiedy mysle to przechodzi po mnie delikatny dreszcz podniecenia :P Lubie te stany, i za to lubie ich, i mysle ze lepiej ze takie charatery podobaja mi sie tylko w swiecie fantazji, bo gdybym kogos takiego spotkała dzis, to było by ze mna krucho :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg