Nic już mnie tutaj nie trzyma

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez scrat 05 sie 2007, 18:23
Twilight napisał(a):Biorąc pod uwagę Jej aktualny opis na gg - "Dziękuje Ci Boże - Mój kochany Adrianeczek u mnie" - powody nieobecności i olania starych znajomych wydają się malować w innym świetle... ;)

Oby...
Przyjaciel forum

przez morpheus 05 sie 2007, 21:14
Witam jestem nowy ale przesledzilem problemy Dzwoneczka i też bardzo sie o nia matrwie mam nadzieje ze to sie tak nie skonczy...
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Student20 05 sie 2007, 21:26
Heh. Dobrze widzieć tu kogoś z podobnymi problemami do moich. Bardzo podobnymi. Doskonale Cię rozumie, z rockową muzyką włącznie, zazdroszcze gry na gitarze. Sam chciałbym sie nauczyć. Może w przyszłym roku, o ile jakimś cudem zdam na drugi rok (mam 3 poprawki we wrześniu i pustke w głowie...zresztą pewnie dobrze wiesz o czym mówie). Mi został conajwyżej komputer. Znajomych sam olałem, nie rozumieli mnie. Rodzina ma mnie gdzieś, zresztą to przez nią uciekłem do Lublina. Studia poza domem nieco postawiły mnie na nogi. Ale całokształt sprawia, że nie zależy mi na niczym, chce leżeć w łóżku, palić papierosy, pić piwo i rozmawiać z sufitem. Na tyle starcza mi sił.

Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że jakoś wspólnie damy sobie rade. Wkońcu tacy faceci są tu jeszcze (chyba...) potrzebni.

Spokojnej nocy!
HORYZONT TONIE W MROKU
NADCHODZI PIĘKNY KONIEC
ZABRAKŁO SŁÓW...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 05 sie 2007, 21:36
"noc moze pełna byc slodyczy tej nocy jednak to zupelnie nie dotyczy..."
masz racje potrzbni sa mam do ciebie propozycje bo wiem jak to jest wozmawiac z psem albo z sufitem njgorsze to jest to ze ten pies moze i mnie rozumie ale gorzej z sufitem tylko ze ani pies ani sufit nic ci nie odpowie...wiec moze zacznij sluchac pozytywnej muzyki na dzien dobry ja tk zaczalem robic od niedawna naprawde troche pomaga zapomnie i staraj sie nie myslec o tym ze jest zle ja tez nie mam przyjaciol ktorzy by mnie rozumieli on maja problemy typu czy isc dzis na impreze bo starzy kase daja i mowia rob co chcesz tylko nie przyjdz z dzieckiem ja tak nie mam i staram sie jakos zyc nie jest latwo mam dosc juz probowalem z tym skonczyc ale nie wiem albo jakis znak albo poprostu bylem zbyt slaby aby to zrobic nie wiem...

Obrazek

przez Kornel Lone 05 sie 2007, 21:47
morpheus, student20, a może kiedyś weźmiemy gitary i pogramy razem?

Co prawda nie siedzę aź tak w rocku, ale mogę spróbować się nauczyć.....

przez Student20 05 sie 2007, 21:48
Pozytywna muzyka pomagała mi pół roku temu. Teraz i to mnie wkurza. Coraz rzadziej słucham wogóle jakiejkolwiek muzyki, która posiada słowa. Przerzuciłem sie na coś typu Era, Enigma, Vangelis.... Lekko pomaga. Przynajmniej nie drażni. Mnie przed powieszeniem sie uratowała przyjaciółka. Do dzisiaj nie wiem, czy sie z tego cieszyć, czy nie. A od tamtego zdarzenia minęły 2 lata... Nie popełnie samobójstwa, bo to zbyt proste. Mam za mało odwagi, wyrzuty sumienia na myśl, co by powiedzieli moi rodzice, znajomi, sąsiedzi itd. Licze na lepszą przyszłość... Bez względu na cenę jaką będe musiał ponieść: ilu przyjaciół zostawić, rzucić studia, wyjechać na wieś, wywalić telefon czy co tam jeszcze...

Coraz częściej myśle o spakowaniu rzeczy i wyjechaniu gdziekolwiek, byle dalej...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:50 pm ]
Kornel Lone dobry pomysł. O ile będe miał wystarczająco sił, by wstać z łóżka...
HORYZONT TONIE W MROKU
NADCHODZI PIĘKNY KONIEC
ZABRAKŁO SŁÓW...

przez morpheus 05 sie 2007, 22:00
Kornel Lone napisał(a):morpheus, student20, a może kiedyś weźmiemy gitary i pogramy razem?

Co prawda nie siedzę aź tak w rocku, ale mogę spróbować się nauczyć.....

Zaden problem mozemy zarga przynajmniej bede mial kogos kto podzieli ze mna uczucia zrozumiemy sie

A co do Student20 bedzie dobrze musisz tylk w to wierzyc pamietaj poddawanie sie albo przyjmowanie do siebie obecnego stanu to najgorsze co mozesz zrobic pamietaj swiadomosc tego iz cos jest nie tak to nadal wiesz iz jestes dobrej mysli ize moze byc dobrze

Obrazek

przez yeti 05 sie 2007, 22:04
monis napisał(a):
morpheus napisał(a):kiedys poszedlem do psychologa ale mama sie o tym dowiedziala i zadzwonila do niego (sama sie przyznala) tumaczac ze mam problemy z nauka,

a to kiedyś to kiedy było?????
Witaj na forum. :D :D :D :D

Morpheus może spróbuj jeszcze raz z psychologiem pogadać? Innym niż ostatnio... Masz pasje w życiu - gitare, rock - warto powalczyć o siebie! Pozdrawiam:D

przez Twilight 06 sie 2007, 06:52
Dokładnie, bo to Twoje życie i nie ma znaczenia, czy rodzina Cię akurat rozumie, czy nie. Jeśli psycholog nie potrafi dotrzymać dyskrecji, to zmień psychologa. Jeśli nie wiesz jak się zabrać, pisz, pomożemy, a szybko sam załapiesz jak szukać i trafiać, najważniejsze, żebyś chciał się wyleczyć, a nie tylko leczyć. To zwykła choroba, nic nadzwyczajnego i na pewno dasz radę, jeśli tylko zaczniesz leczenie i nie uciekniesz :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

NOTHING ELSE MATTERS- jestem zA!!!

przez przędka 06 sie 2007, 07:01
a swoją drogą czy znacie słowa tej piosenki, uwielbiam ją i ten teledysk!!!1
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez anonim 06 sie 2007, 11:31
z podpisu Morpheusa? No pewnie, przecież to Metallica i utwór Nothing Else Matters, kocham Metallice :D
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Dzwoneczek 06 sie 2007, 13:43
Jestem. nie martwicie sie o mnie . Wszystko "PO STAREMU " mam nadzieje ze kazdy wie o co chodzi . Przyjechal do mnieAdrianek wiec nie ma mnie na kompie q czesniej jakos nie bylam w stanie dorozmowy.. Nie martwcie sie. Postaram sie bywac czescie chociaz po ostatnich przejechaniach sie na psychologach jakosi ciezko mi wqogole o tym mwoic.
W domu jak zawsze - ciezko.
To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie....

przez Jovita 06 sie 2007, 13:50
no to dobrze ze poinformowalas.. nie martw sie ja tez ostatnio przejechalam sie na tych idiotach.. SUPER ze sie odezwalas :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

dzwoneczku, dzwoneczku!!!!

przez przędka 06 sie 2007, 16:07
czy ten dom to dom wariatów w twoim domu, czy nikt Cię nie kocha???
jak sytuacja się nie zmieni to chyba musisz go opuścić dla własnego dobra, oczywiście, że po skończeniu szkoły; a może zostaniesz psychologiem, aby pomagać innym???Fajny ten Twój Adrianek???
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Sortuj wg