DEPRESJA A ZWOLNIENIE

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

do pracy trzeba chodzić, ale !!!!

przez przędka 07 sie 2007, 10:06
gdy człowiek nie ma siły i beczy od rana do nocy tj WEEPING , a nie CRYING- to oznacza, że musi nabrać siły do życia i lepiej niech 'wyliże rany' i 'wylezie' na świat wzmocniony, niż ma chodzić, a ludzie 'rżąć' będą z niego !!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez Twilight 07 sie 2007, 10:11
Bezsilny, dzięki nie dzięki, lepiej się pochwal, jaki masz pomysł na wyjście z sytuacji :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

DEPRESJA A ZWOLNIENIE

przez claudu_su 22 sty 2013, 09:41
hm, dawno mnie tu nie było...
Wczoraj kierowniczka poinformowała mnie, że nie przedłuża mi umowy, która kończy się 31 I. Depresja to mój mniejszy problem, więc wysiadłam psychicznie - nie po to harowałam jak wół, starałam się i zostawałam po godzinach (za niecałe 900zł <sic!>), żeby zostać na lodzie.
Boli mnie głowa, ciągle mi niedobrze, a jak pomyślę o wyjściu z domu to natychmiast wymiotuję, lęki się nasiliły, zaburzenia ksobne wracają do swojej starej "normy". Zostałam więc w łóżku i udaję, że nie istnieję (chociaż pisanie na forum temu przeczy).

W następny wtorek mam wizytę u mojego lekarza psychiatry - napiszę, czy wystawił L4.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg