Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: pomocy

przez maggieflakes 17 mar 2010, 18:17
todoynada napisała:"Czy ktoś mi powie coś na otuchę?" a mozna cię przytulić? :smile: niestety tylko wirtualnie <przytul> pomyśl sobie, że już nie jesteś sama, bo masz nas, forumowiczów :D
serdecznie pozdrawiam :smile:

LUDZIE POMÓŻCIE

przez Receptor1 17 mar 2010, 20:27
Nie wiem co się dzieje, odstawiłem leki i jestem ANTY społeczny , wogle nie mam humoru, w dodatku jak rozmawiam z kims strasznie mnie WKURZA to ze ktos sie pyta na co jestem zly, NO PO PROSTU NIE MAM CHECI GADAC NIE WIEM CZEMU, nie kazdy ma zawsze chec wiec po co te pytania, jak przychodzi sytuacja do rozmowy TO JA LEŻE I KWICZE NIE MAM CHĘCI OTWIERAĆ UST I MYŚLEĆ CO POWIEDZIEĆ po prostu nie wiem, a przychodzi wieczór i potem żałuje, że nie gadałem, i tak w kółko obiecuje sobie potem, że będę utrzymywał rozmowy, ja nie wiem, jestem taki zamulony jakiś bez humoru

Re: LUDZIE POMÓŻCIE

przez Majster 17 mar 2010, 20:34
Na pewno chcesz o to pytac? Napewno chcesz sie tu otwierac? Bo moze wcale nie chcesz?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Receptor1 17 mar 2010, 20:35
Fajna ironia...

przez Majster 17 mar 2010, 20:39
To nie jest ironia.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Receptor1 17 mar 2010, 20:40
Majster napisał(a):Na pewno chcesz o to pytac? Napewno chcesz sie tu otwierac? Bo moze wcale nie chcesz?

Chce się o to pytać bo wiem, że coś jest k.... nie tak. Tak chcę się otwierać od tego jest forum.

przez Majster 17 mar 2010, 20:47
No widzisz, zaczynasz cos pisac. W takim razie na poczatek pare pytan.
Nie uwazasz, ze masz po prostu taki charakter?
Moze rzeczywiscie nie ma o czym rozmawiac? Moze faktycznie nie spotykasz rozmowcow na poziomie?
Jestes sam? Masz dziewczyne? Zone?
Byles z tym u specjalistow? Psychologów?
Rozmawiales o tym z kumplami? Rodziną?
Generalnie to jestes nerwus, prawda?
Jak sypiasz?
Pozdrawiam ;)

Re: PLEASE HELP!

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 21:03
Mi to też podwiewa jakąś schizą. Ale ja nie jestem lekarzem, nie znam się. Te wszystkie 'ludzie mnie śledzą, boję się ludzi, nie pójdę do lekarza bo i tak nie pomoże, nikt nie podał diagnozy' (pewnie podał a Ty nie chcesz jej przyjąć do wiadomości), te zakładanie 15tu tematów i skoki na ludzi... Dla mnie to trochę dziwne zachowanie.
magdalenabmw

przez Receptor1 17 mar 2010, 21:24
jestem nerwus, mam dziewczyne czasami mam skrzydła gadam jak nakrecony, ale mam etapy uciekania, dzwoni do mnie a ja po prostu nie mam ochoty gadac, tak samo z rodzicami, rodzina nie wiem, potem zaluje wszystkiego, bylem u psychologow dawno temu nie pomagali mi, mowili mi tylko to co chcialem uslyszec. Wlasnie sam nie wiem jesli mam taki charakter to ludziom to sie nie spodoba.

przez Gringo 17 mar 2010, 22:27
A tam zaraz schiza, ciekawe jak na podstawie jednego komentarza to wywnioskowaliśćie, strach przed byciem śledzonym również może być w nerwicy lękowej, dlaczego by nie. Przecież, jak się człowiek wszystkiego boi, to może się bać, że mu w tym złym stanie ktoś będzie chciał zrobić krzywdę i sobie nie poradzi, ja w tym nic dziwnego nie widzę. A zresztą, schiza nie schiza, to wszystko i tak można do jednego worka wrzucić, granice są płynne. Dopóki ktoś WIE, że to z nim jest coś nie tak, a nie z innymi ludźmi, to ma problemy nerwowe, wszystko jedno, czy to depresja, nerwica, czy coś jeszcze.
A autor wątku może po prostu dawno z nikim już nie rozmawiał stąd trudności w jasnym przekazaniu swoich myśli.
Gringo

przez chory 17 mar 2010, 23:00
Gringo jasno gada, i widać że wie o co chodzi! A wy możecie się od niej uczyć. Adminie z łaski swojej posprzątaj ten śmietnik. Nie wiem po co jest to forum ale w niczym to nie pomaga. Pzdrawiam jedynie Gringo YOU ROCKS!
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez magdalenabmw 18 mar 2010, 02:04
Nie rozumiem. Zadajesz autorze pytanie a potem masz pretensje że ktoś Ci odpisał. To po co pytasz? Albo masz pretensje że czytasz nie to co chciałeś przeczytać. Następnym razem jak założysz temat to napisz nam co wolno Ci napisać a co nie i po kłopocie.

Pozdrawiam Cię, kolegów i koleżanki także, nawet koleżankę Gringo :mrgreen: ;)
magdalenabmw

przez margat 18 mar 2010, 03:23
Witaj chory! Dobrze, że jesteś z nami. Lekki falstarcik każdemu może się zdażyć ;)
Po lekturze Twoich postów wrzucę kilka zdań od siebie. Przede wszystkim wszyscy tutaj są po to, żeby sobie i innym pomóc! I wspierają się bardzo, wierz mi!
Taką mam refleksję; rozpoznanie jakiś masz na pewno - coś jest przecież napisane na wypisie ze szpitala. Co za tym idzie, zanim Cię wypisano uzyskano jakąś poprawę i ustawiono leki. Pytanie zasadnicze: przyjmujesz je regularnie? Chodzisz na wyznaczone wizyty do lekarza? Bo jeśli jest tak źle, jak mówisz, to bez tego ani rusz. Nie mam w tym względzie wielkiego doświadczenia, ale inni tu obecni przyznają mi pewnie rację, że są leki pomagające w takiej, jak Twoja sytuacji, zarówno takie które działają szybko i doraźnie jak i długofalowo. Plus psycholog, który tu wydaje się być niezbędny.

przez Majster 18 mar 2010, 08:00
chory napisał(a):Adminie z łaski swojej posprzątaj ten śmietnik.
Czyj smietnik?
chory napisał(a):Nie wiem po co jest to forum ale w niczym to nie pomaga.
No oki, napisz w takim razie czego oczekiwales? Jakie miales wyobrazenia o aktywnosci tego forum? Jakiej reakcji ludzi, jakiej odpowiedzi sie spodziewales? Czy pisywales juz na jakichs forach? Moze myslales ze tu sami chorzy? A jesli oczekiwales, ze beda tu ludzie Twojego pokroju, co przeciez logiczne, to dlaczego tak zaskakuje Cie ich reakcja?
chory napisał(a):Pzdrawiam jedynie Gringo YOU ROCKS![/b]
Gringo - masz branie :mrgreen: :mrgreen:

Sortuj wg