Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: PLEASE HELP!

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 02:43
Co konkretnie zdiagnozowali Ci psychiatrzy? Bo nie słyszałam nigdy aby ludzie z depresją czy nerwicą myśleli że ktoś ich śledzi itp to jest typowe dla schizo.

I nie dubluj tematów w każdym dziale, wystarczy raz napisać.
magdalenabmw

przez chory 17 mar 2010, 02:50
A ty kim jesteś? Psychiatrą? Pocenia stóp i dłoni nie wymyśliłem, tak jak niczego innego, powoli tracę możliwość racjonalnego myślenia, mylę się w głosie. Jeśli chcesz to przyjdź do mnie i się przekonaj.
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez ewap99 17 mar 2010, 02:53
Nie nie jestem psychologiem jestem osoba chorą mam depresje i nerwice i jestem na terapii i wiem ile mi dała a to dopiero poczatek
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chory 17 mar 2010, 02:54
Od razu mi się nie podobasz! Jeśli chcesz wiedzieć doktor powiedziała mi że "nie można cię zaliczyć 'zaszufladkować' do żadnej konkretnej choroby". Poza tym boję się i wstydzę się wszystkich osób, w dodatku jeszcze te pocenie się dłoni i stóp, Boże!
zbanowany

przez chory 17 mar 2010, 02:56
Poczekaj rok po terapii i daj mi odpowiedź czy pomogła.
zbanowany

przez ewap99 17 mar 2010, 02:58
wiesz ja zyje w przemocy domowej i fakt ze juz umiem sie postawic i obronic ze czynie kroki ku temu zeby sie uwolnic to dla mnie duzo terapia daje mi wiedze a to silny oręż

przez chory 17 mar 2010, 03:00
Więc jesteś silna, CHWAŁA ci za to. Pozdrawiam
zbanowany

przez ewap99 17 mar 2010, 03:03
dlatego zamierzam dalej wspolpracowac i mam nadzieje ze sie uda bo ycie w przemocy łatwe ie jest a jedyne czego pragne to stabilizacji i spokoju

przez Victorek 17 mar 2010, 03:32
chory, ale po co od razu nerwy jakies dziwne?
Piszesz tutaj bo jak rozumiem potrzebujesz jakiegos wsparcia, twoje objawy sa bardzo chaotyczne.
Co oznacza, że mylisz się w głosie?
Nikt z nas nie jest psychiatrą tutaj, każdy z nas jakoś cierpi. A leczysz się jakimiś lekami?
Co oznacza, że boisz się ludzi? Wstydzisz się? Obawiasz się och oceny? Czy tego że zrobię ci krzywdę?
A co do terapii to tam będzie tylko psycholog, bo możesz wybrac się na indywidualną.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez chory 17 mar 2010, 04:01
Wiesz co boję sie wszystkiego ze strony ludzi ;(
zbanowany

przez Majster 17 mar 2010, 07:12
Gościu, malo konkretny jestes. Popatrz jak jestes odbierany: wszedles na forum i zarzuciles je smieciami. No oki, Ktoś posprzatal, załóżmy ze jest czysto. Potem, na dobre slowo Kogoś wyzej reagujesz jakąś nerwową postawą obronną. Ktoś inny pyta o diagnoze a Ty sie wykrecasz, dopiero w któryms kolejnym poscie stwierdzasz, ze diagnozy nie znasz. Negujesz czyjes dzialania i sukcesy w leczeniu, a to żle swiadczy o Twoim wychowaniu. Ogarnij sie czlowieku, bo z takim nastawieniem do ludzi to otoczenie bedzie mialo fobie przed Tobą a nie odwrotnie. Podobno nie raz kontaktowales sie z psychiatrami, wiec osobiscie nie wierze w te Twoje "diagnozy". Lekarz raczej zawsze mowi pacjentowi co mu dolega. U Ciebie najprawdopodobniej nerwica z fobią, ale jako zem nie lekarz, to autorytatywnie sie nie wypowiem. Jesli odrzucasz oficjalne, uznane metody kroczenia scieżką ku zdrowiu, to pozostaje Ci piąty zamek na drzwiach wejściowych. Powodzenia i pozdrowienia ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez agusiaww 17 mar 2010, 08:58
No sorry ale dla mnie to koles podpada pod albo zaburzenia osobowosci albo z rodzaju schizy./psychozy(nie diagnozuje tylko to moje myslenie). Skoro nie mozna go zaszufladkowac do zadnej choroby/zaburzenia - to swoja droga jakos malo (zeby nie powiedziec wcale) profesjonalny ten lekarz. ALe zachowanie typowe dla wyzej wymienionych zaburzen/chorob psychicznych.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: pomocy

przez klaudunia 17 mar 2010, 09:11
a w jakim mieście mieszkasz?
to super że zaczełaś wizyty u psychologa
ja też mam dwujke dzieci nawet w podobnym wieku.i równierz boję się że będę złą matka
choc moje problemy są troche inne
ale rozumiem Cię
pozdrawiam

Re: pomocy

przez VasqueS 17 mar 2010, 10:44
sokole, Wybierz się do psychologa i lekarza po leki a wygrasz z tymi zaburzeniami!
VasqueS

Sortuj wg