Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Dlaczego wciaz boli głowa????

przez colinn211 28 paź 2008, 16:17
ale jak sobie z tym radzic??? macie jakies propozycje jakies sprawdzone sposoby prosze o pomoc
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."

przez Misiek 28 paź 2008, 16:19
To minie... też tak miałem na poczatku...

przez colinn211 28 paź 2008, 16:43
Chodzi mi głownie o to jak dlugo Ciebie bolała głowa i jakie to były bóle? mnie boli od ponad miesiaca czasami tak jakby przestaje a niekiedy boli bardzo mocno( choc jest to bardzo dziwne bo czasami wydaje mi sie ze boli tak jak zawsze ale ja odczuwam to bardziej intensywniej) .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez danuta2543 28 paź 2008, 17:06
moze to migrenowe

przez colinn211 28 paź 2008, 17:08
nie napewno nie migrena takie bole sa całkiem inne wystepoja po jednej stronie twarzy i sa ostre a ja mam taki dziwny ucisk

przez Misiek 28 paź 2008, 17:31
Ja miałem takie uczucie jakbym miał założony za ciasny chełm lub czepek, po za tym z tyłu głowy mnie bolało... Trwało to około miesiąca... jak zaczołem brać leki to ustąpiło... to było poprostu napięciowe... teraz też czasem mnie pobolewa, ale tylko czasem...

przez krysiunia 28 paź 2008, 17:41
hej....mnie cały czas wszystko boli....od kregosłupa bo miesnie ,głowe i wogole masakra,,,,,niby jestem na lekach ale teraz gdzies sie nasiliłlo wszystko...mysle ze to ta pora roku albo poprostu ciagle ze mna jest zle....teraz jestem na odstawianiu głownego leku i czuje sie fatalnie ....lekarka ma mi przepisac inny z całkiem innej grupy,,,zobaczymy jak to bedzie ale mysle ze to piep........nerwica!!!!!!!nigdy nie ustapi,,,,, :x takze colin to wszystko to napiecie nerwowe i nic wiecej nie wymyslajcie!!!! :-|
krysiunia

przez Misiek 28 paź 2008, 18:17
krysiunia, dokładnie... Nerwica potrafi dac w kośc...

Re: bezradność

przez cadarxx 29 paź 2008, 00:05
eee napisał(a): obserwuje innych ludzi, życie każdego z nich jest jak kolorowy film, gdzie bywaja złe i dobre momenty.

Z boku często wszystko wygląda kolorowo, dopiero w "czterech ścianach" ukryta jest prawda.

przez colinn211 29 paź 2008, 09:09
a czy mozliwe jest ze takie bole nerwicowe sa spowodowane np brakiem magnezu lub witamin wpływajacych na prawidłowe funkcionowanie nerwów??

przez TIKI 29 paź 2008, 10:04
eee, Jestem pare lat starszy od Ciebie, a tak samo boje sie isc do psychologa. Nie powiem, jak Misiek zebys "nie przejmowala" i ze "dasz rade" Jesli nie zaczniesz dzialac, i nie bedziesz szukac pomocy to mozesz wejsc w zaawansowany etap. Nie mowie zebys gnala od razu do psychologa, bo sam wiem ze nie jest to latwe. Ale postaraj sie pogadac z przyjaciolka, albo ze swoim chlopakiem. Zauwazylem ze duzo ludzi podatnych na zaburzania, sa w wieku przedmaturalnym. Czy to stres czy jak?

Re: Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

przez Lariana 29 paź 2008, 20:21
To trudne.. tak jak przyglądac się sobie z dystansu, jakby to nas nie dotyczyło ..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez eligojot 29 paź 2008, 23:45
Nie, bóle głowy nie są spowodowane brakiem magnezu. Magnez nie wpływa na funkcjonowanie orgaznimu w TAKI SPOSÓB jak to jest przedstawiane na forum. Skoro ból był nie do zniesienia to zanim się weźnie coś na depresję, to się robi conajmniej tomograf.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 01:07
Tez mnie swego czasu meczyla straszna bezradnosc.
Bylem przeswiadczony, ze jestem nieprzystosowany do funkcjonowania w tym swiecie w przeciwienstwie do wszystkich dookola.
Trzeba sie wziasc za siebie, to wszystko sa pozory, oszukujemy sami siebie z ta nasza nieporadnoscia.
Kazdy urodzil sie z takimi samymi predyspozycjami do takich codzienntych czynnosci trzeba w to tylko uwierzyc; )

Sortuj wg