Depresja a sport

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kings 18 lut 2007, 17:30
Hej Ania, ciiii nie pisz tego głośno na tym forum bo Śliwka zaraz Ci da ;) Ona nas tutaj motywuje do wysiłku.

Pa ;)
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez IceMan 18 lut 2007, 17:41
A ja mam tak dziś jak Ania, tylko do tego jeszcze muszę się uczyć historii, idzie mi jak krew z nosa Obrazek, ale co tam, jutro może po historii będzie lepiej :D
Przyjaciel forum

przez 331ania 18 lut 2007, 17:53
historia....to ci niezla historia ze Sliwką,hihihihi...Kings-wiem ze Sliweczka nas motywuje i naprawde jestem Jej wdzieczna,ale ja mam totalnego leniwca dzis i musze odpoczac by od jutra miec sily do biegu(bo przeciez nowy tydzien przedemna)znow od rana pogon za zdrowkiem,wiem ze biegacie kochani i super ze to daje Wam chec zycia.Pozdrawiam wszystkich Forrest'ow Gump'ow:) :!:
Piotrek ja mam dzis totalna glupawkę,cos mi sie tak na smiech zebralo-sorry ze w tym poscie to pisze,nie chce absolutnie nikogo urazic-bo pochwalam kazda forme ruchu ktora ma na celu poprawe zdrowia.
Wiec Piotrku-ruszaj do tej historii-my tu wszyscy juz wiemy ze masz lenia ale wspieramy cie calą nasza rozbiegana druzyną:)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 18 lut 2007, 18:24
331ania napisał(a):wspieramy cie calą nasza rozbiegana druzyną:)

Dziękuję :D ale jest promyk nadziei... rozmawiałem z koleżanką, chyba da się to przełożyć bo coś mówił że może być jutro i może być za tydzień... A ciężko się uczyć podwójnie, bo zawsze mi historia szła jak krew z nosa, a poza tym dziś spałem jakieś 3-4 h, obudziłem się i nie mogłem spać... a teraz padam pyskiem na twarz :lol: , ale z takim mocnym wysportowanym wsparciem chyba dobiegnę do końca działu :D :D :D a potem dam na luz, i pogadam z Wami na forum - dobry pomysł, czy macie mnie już serdecznie dość? ;)
Przyjaciel forum

przez 331ania 18 lut 2007, 18:36
hhhmmm,no wiesz?dość? i to serdecznie?...dziwne slowa sie wkradly w twoja wypowiedz-jakies glupotki....nie mamy cie dosc!wybij to sobie z glowy,wymaż,wygąbkuj,zetrzyj,wyczysc,wywal,wykitraj,juz nie bardzo wiem co jeszcze-ale chyba sie jasno wyrazilam...aż sie spocilam od tego wymiatania slow z mego podrecznego slownika:)no!to by bylo na tyle :P
ExModerator

przez IceMan 18 lut 2007, 18:40
Wiesz, ja tak z przymrużeniem oka to napisałem... a teraz w duchu tego otóż postu: idę poćwiczyć sobie :D co prawda nie biegać ale trochę się ze sobą posiłuję :)
Przyjaciel forum

przez śliwka_kalifornijska 18 lut 2007, 23:11
Spokojnie 8) , jestem pokojowo nastawiona, mimo że ostatnio istnieje dla mnie tylko Isostar, pulsomierz i sportowy, spłaszczający (i tak małe już :lol: ) piersi, stanik................ :lol: :lol: :lol: ALE ĆWICZCIE, POĆCIE SIĘ, MĘCZCIE FIZYCZNIE, KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!! WARTO TRAKTOWAĆ CZASEM SWOJE CIAŁO JAK KONIA POCIĄGOWEGO....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez IceMan 18 lut 2007, 23:46
no no... właśnie czekam tylko na wiosnę... a tu na razie brrrr... mróz :[
Przyjaciel forum

przez śliwka_kalifornijska 19 lut 2007, 23:20
O, a ja dzisaj skakałam na skakance w domu przez 2 godziny, więc nie mów mi tu o niskiej temp. na zewnątrz!!!:P

przez Angie 20 lut 2007, 10:19
Hejka. Ja polecam jazdę konną lub bieganie z psem. Obecność zwierzaka bardzo uspokaja. Poza tym trzeba się nim zaopiekować, zająć myśli czym innym niż swoimi problemami,a zwierzęta to wdzięczni przyjaciele i potrafią pocieszyć. Obcowanie z przyrodą i ruch to dobra metoda na poprawę nastroju.

przez 331ania 21 lut 2007, 17:31
ciesze sie Śliweczko ze nas nie skrzyczalas:)a tak powaznie to az tyle skaczesz na skakance?szok!!! oczy mi wyszly z orbit :shock: :P ja bym nie dala rady choc nie mowie ze bym nie chciala-ale ostatnio cos opadlam z sil-mam nadzieje ze to minie.pozdrawiam:)

Angie-marze wlasnie o psie i by go wymeczyc w biegu-ale na to pierwsze na razie nie moge sobie pozwolic a o drugim moge tylko pomarzyc bo pies bedzie biagal a ja juz bede lezala z jezykiem na brodzie:)hihiihihi
ExModerator

przez michal33 21 lut 2007, 17:55
Ludzie, popadne zaraz w depresje! Zastanawiacie sie jaki sport jest najlepszy, biegacie od rana, tanczycie, koniki, pieski itp itd, a ja nie mam sily sie ogolic rano... Chyba musze isc do psychiatry ;)

przez IceMan 21 lut 2007, 18:07
Jeśli brak psiaka to na zabicie czasu dobre są biegi z mptrójką :P przynajmniej dostosujesz tempo do siebie :D a muzyczka uprzyjemnia czas...
Przyjaciel forum

przez 331ania 21 lut 2007, 18:18
Piotrku-masz racje-dobry pomysl-ale na razie brak mi na to czasu,choc kiedy juz skoncze te swoja krucjate to chyba sie wybiegam za wszystkie czasy :P moze nawet z calym sprzetem grajacym na ramieniu i wtedy to juz powiedza ze chyba mi gorzej:):):)

Michal?to w koncu lepiej u Ciebie czy gorzej?hhmmm?kto tu sie nie goli :!: :!: ?gdzi ten optymizm? ;) a psychiatra juz ci nie potrzebny-to forum leczy:)hihihihi witaj ponownie! :lol:
ExModerator

Sortuj wg