Depresja a sport

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez yeti 26 lip 2007, 00:25
Jovita napisał(a):a najgorsze jest to ze mimo iz chcialoby sie bardzo to za chwilke ta nadzieja znika.. i sie nawet nie chce zyc.

Dokładnie, tak bardzo chce się - a coś trzyma, nie pozwala zrealizować tej myśli, czuje się taką niemoc, brak sił... Ja mam czasem tak, że głowa pełna pomysłów, wydaje się, że wiele mogłąbym zrobić, a nie potrafie podjąć tych wyzwań coś trzyma w miejscu, niepozwala, uznaje, że jestem za słaba i nic się nie chce... :/

przez Jovita 26 lip 2007, 16:09
widze ze kazdy jest tutaj tak ciezko chory ze nikt nawet za zaden sport sie nie zabiera, czasem zamiast cwiczyc na klawiaturze mozna pocwiczyc na czym innnym! ale to chyba zadka pasja.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez anonim 26 lip 2007, 17:27
zamiast cwiczyc na klawiaturze mozna pocwiczyc na czym innnym! ale to chyba zadka pasja.

Najgorszy jest początek, trzeba się zawziąć i przetrwać, ja tak zrobiłem i nie żałuję. Wy też walczcie!!! Lepiej pójść poćwiczyć zamiast siedzieć i się dołować. Przecież nie macie nic do stracenia. Może tak po prostu gadam bo jestem świrnięty na punkcie sztuk walki i nie mam nic innego do roboty poza szkołą(w której i tak się nie uczę...)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 26 lip 2007, 17:34
widze ze anonim bardzo dobrze gadasz i tak wlasnie sobie mysle ze ludzie tu na forum maja wiele problemow bo sama mam ich kupe ale czasem trzeba sie wziasc za cos co sie lubi, zreszta zalozylam ten temat zeby tez zobaczyc ile ludzi tu sie ''rusza'' a widze ze tylko my, i tu jest blad bo sport tez leczy a nie ciagle uzalanie sie nad soba!! tylko jak tu sie zmotywowac i wrocic do moich treningow?? a mialam juz muskulature delikatna a teraz zflaczalam, schudlam jakies 3-4kg w ciagu ty-dwoch!!! nie chce tracic moich miesni a tak ciezko mi sie zabrac za treningi!!
ExModerator

przez anonim 26 lip 2007, 17:45
Ja się często motywowałem oglądając HL jakiś zawodników, czy słuchając ulubionej muzyki,(w tym Eye of The Tiger, We are The Champions czy We Will Rock You)

np: http://www.youtube.com/watch?v=Woe5AQjBOdE

Ale watpie, żeby na was to podziałało, bo was to nie kręci :) Często jak widze, że inni ćwiczą i osiągają jakieś sukcesy to też nabieram na to ochoty.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 26 lip 2007, 17:56
No wlasnie chyba zaraz obejze sobie trening Ronniego Colemana to moze nabiore ochoty albo jakies zawody... o to calkiem dobry pomysl.
Co do filmiku-ogladalam i powiem ci ze bardzo lubie takie walki, kiedys trenowalam takewondo ale musialam przerwac bo mialam problemy z kolanem teraz mam zamiar powrocic ale do judo. Popieram twoja pasje bardzo fajna sztuka :D
ExModerator

przez anonim 26 lip 2007, 18:01
I prawidłowe podejście :smile: Ćwicz, to świetny sposób na spędzanie czasu i co ważniejsze nie zmarnowany.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 26 lip 2007, 18:04
I zaczne dzieki anonim :D dobrze ze sa jeszcze tacy nerwicowcy i depresanci ktorzy robia cos a nie tylko ględzą jak i zle. Bez urazy ale taka jest prawda.
Pozdrawiam :lol:
ExModerator

przez anonim 27 lip 2007, 22:15
I jak tam trening? :) muszę przyznać, że do szpagatu tureckiego brakuje mi jakieś pół metra :lol: więc szybko do niego nie dojdę, ale za to mogę się pochwalić, że w ostatnich dniach siedząc w tzw. motylku prawie dotknąłem kolanami do podłogi, wierzę, że na dniach to zrobię :smile:
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 27 lip 2007, 22:43
cha ja tez prawie dotykam brakuje mi tyci tyci :o robilam dzis trening obwodowy bo dawno nie cwiczylam i po treningu czulam sie znakomicie , zebym nawet nie mogla wstawac ani chodzic to hantle przy sobie bede zawsze miec :D :D a co do rozciagania to tez dawno sie nie rozciagalam ale jak dzis próbowalam to wcale miesnie mi sie tak nie ''skurczyly'' :D jest lepiej niz myslalam, i nareszcie zrobilam porzadny trenin brzucha od miesiaca nie robilam , a ty jak tam??? jak tam sport??? i rozciaganie ? jakby co to pisz i chwal sie.
ExModerator

przez anonim 27 lip 2007, 23:35
No to bardzo dobrze, ja przez kilka lat przerwy bardzo mam "skurczone" ścięgna :/ ale dojdę do formy, przeszkadza mi tylko ból w biodrze, ale maść rozgrzewająca rozwiązuje ten problem w pewnym stopniu. Pozostaje mi tylko czekać na efekty rozciągania. Dziś zrobiłem sobie przerwe w rozciąganiu bo mięśnie i ścięgna potrzebują trochę odpoczynku :) ale jeszcze zrobię rozgrzewkę i pokopię bo mnie nosi :smile:
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 28 lip 2007, 11:41
tak ja dzis tez odpoczywam od rozciagania i treningu bo wszystko musi sie zregenerowac :D kiedys jak przesadzilam z rozciaganiem to pozniej przez nastepny miesiac nie moglam nawet nogi dobrze wyprostowac-nadciągnelam sobie dwugłowy!!!
ExModerator

przez anonim 28 lip 2007, 23:58
Kurcze ale dziś sztywny jestem :/ i jakoś rozgrzać się nie mogę :/ cholera nawet maść rozgrzewająca nei pomaga :/
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 29 lip 2007, 00:02
No to ładnie :D to co ty robiłeś że sie tak stary załatwiłeś :?: :?:
pewnie jakies wygibasy albo ktoś tu chce prześcignać szybciutko mnie :D no powoli powoli... :D
moze jakis masaz na to pomoze? spróbuj.
ExModerator

Sortuj wg