Chorujący na depresję to egoiści

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Chorujący na depresję to egoiści

przez vacuity 08 cze 2008, 10:47
Czy jestem egoistką w depresji? Oczywiście... ale ta choroba ma to do siebie, że kompletnie znieczula nawet na oskarżenia typu: "ale z Ciebie egoistka". Jestem egoistką. Ale nie mam siły, by nią nie być...
Na krawędzi ja tu stoję,
Gdy poruszę się, to po mnie.

<><

Re: Chorujący na depresję to egoiści

przez gold_fish_castration 09 cze 2008, 20:38
blackwitch napisał(a):Ostatnio naszła mnie refleksja odnośnie tego że w depresji stałam się straszna egoistką. Od wielu miesięcy nic mnie nie interesuje, jedyne co mnie zajmuje to moj własny stan- to jak czuje sie w danym momencie, to ze cierpie, dywagacje na temat tego co mogło wywołac moja depresje. Wiele czasu spedziłam tez na tym forum- również w poszukiwaniu przyczyny mojego zlego samopoczucia. Zaniedbuje wszystko i wszystkich po kolei. Chciałabym móc wyjsc poza to i poza swoje własne ramy i troche bardziej otworzyc sie na swiat i innych. Uważniej słuchać, poświecac uwage, porzucic w końcu to roztkliwianie sie nad soba. Jest to o tyle trudne ze mało rzeczy potrafi przyniesc mi radość i miewam róznego rodzaju lęki. Ale będe próbować. Czy po zastanowieniu sie nad soba tez czujecie sie skrajnie egoistyczni? Czy to tylko mój problem w depresji?

Sortuj wg