Nie radzę sobie ze świadomością że jestem gejem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 22 kwi 2014, 22:14
tomciono, ten temat jest z roku 2007 :pirate:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Zupapomidorowa 22 kwi 2014, 22:36
BlueOrange, nie mogę czytać tych wypocin.

"ja również domagam się tolerancji mając inne poglądy; nie chcę żeby moje dziecko oglądało na ulicy całujących się facetów itp, czy mogę tego nie chcieć?"
MOŻESZ TEGO NIE CHCIEĆ ale to zaburzone narzucać innym swój pogląd o nieokazywaniu uczuć publicznie. Ludzie to nie roboty a istoty uczuciowe. Jak chcesz wymagać od innych to może pierw zacznij od siebie - na początek przestań całować się ze swoją dziewczyną publicznie oraz ją przytulać.
Dawniej Luktar

przez Adam Smith 22 kwi 2014, 22:43
Ogólnie to polecam wypie.rdalać z Polski, dlatego że to nie jest tolerancyjny kraj. Ja do homoseksualistów nic nie mam i dziwie się tej homofobii w Polsce. A polecam wyjechać do innych krajów ( np Niemcy albo Anglia) bo tam ludzie inaczej na to patrzą. Oczywiście rozumiem, że może być ciężko opuszczać swój kraj, rodziców czy znajomych, ale takie są realia. Ewentualnie pozostaje krycie się z tym, bo można dostać po głowie od jakiś pojebów, którym się uroiło, że mają prawo podnosić na kogoś rękę, jak coś im się nie podoba.
"ja również domagam się tolerancji mając inne poglądy; nie chcę żeby moje dziecko oglądało na ulicy całujących się facetów itp, czy mogę tego nie chcieć?"

Zawsze można to jakoś dziecku wytłumaczyć. Rodzic który potrafi gadać z dzieckiem, zawsze potrafi mądrze wytłumaczyć dziecku o co chodzi w tym wszystkim. Mnie widok całujących się facetów, by nie przeszkadzał, bo ogólnie nie patrze na ludzi na ulicy. Takie przyzwyczajenie z pobytu za granicą.
Swoją drogą, to chciałbym, żeby było tak w Polsce. Tak żeby każdy był zajęty sobą, a nie gapił sie na innych. Takie lekkie off top, ale dwu zdaniowy, więc moderacja wybaczy chyba :D
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zupapomidorowa 22 kwi 2014, 23:37
Widziałam całujących się facetów tylko w warszawskich knajpach dla gejów. Widok ładny, czuły, normalny. Szkoda, że nie mogą tego robić na ulicach - inaczej dostać po głowie mogą, takie są realia. Osobiście znam dużo gejów. Najlepszym miejscem jakie ja znam w Polsce dla nich to Warszawa.
Dawniej Luktar

przez Adam Smith 22 kwi 2014, 23:47
No niby Warszawa jest najlepsza, ale też zależy od dzielnicy. Na pradze północ, bródnie czy gocławiu, to bym uważał. Tam dużo dresiarstwa mieszka.
Kiedyś widziałem na pradze północ całujących się gejów ( i to w takim mniej bezpiecznym rejonie), podziwiam ich za odwagę :shock: Może byli za granicy i nie za bardzo ogarniali temat.
Adam Smith

przez Zupapomidorowa 23 kwi 2014, 00:06
Tomcio Nerwica, :lol:
Geje są w porządku. U nich jak i u heteryków zdarzają się bardziej rozwiązłe seksualnie jednostki. Znam też bardzo poczciwych męskich gejów, którzy zachowują się jak gentlemani w towarzystwie kobiet. To często bardzo wrażliwi, inteligentni ludzie.
Dawniej Luktar

Sortuj wg