Nie radzę sobie ze świadomością że jestem gejem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez 331ania 14 kwi 2007, 22:19
;) i tak 3maj:)
ExModerator

przez marmarc 14 kwi 2007, 22:26
Pavlo: nie ty pierwszy, nie ostatni. Niezależne od tego że podobają ci się chłopcy, powinieneś skończyć szkołę, zobyć jakiś zawód, mieć dobrą pracę. Masz na ten temat jakieś plany?

przez hyte 14 kwi 2007, 23:15
stary nie zalamuj sie tym zobaczysz przyjdzie taki czas ze stwierdzisz ze bycie hetero to bycie nudnym(bez obrazy tylko chce pomoc a nie sie narazic co nie ktorym).Masz 18 latek cego chcesz od zycia w tak mlodym wieku baw sie uzywaj nastoletniego bycia ( nie ma nic piekniejszego).Przyjdzie i taki czas ze bedziesz calkowicie independent i bedzie cie walilo czy ktos cie bedzie tolerowal czy nie , wazne bedzie ze sie odnajdziesz odnajdziesz milosc .......i puzniej to bedziem mial tyle problemow ze ten to pikus, zycie kolego, zycie!Jak chcesz porozmawiac zapraszam na priv.

stary pedal weteran!! :P
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 15 kwi 2007, 09:11
hyte-fajny nowy Awatarek:)pozdrawiam :mrgreen:
ExModerator

przez sebcio 15 kwi 2007, 18:38
pavlo niczym sie nie przejmuj, wiem ze moze obecnie w tzw. 4RP wylaza demony nietolerancji, ale to minie, kraj przechodzi transformacje, takze mentalna, w koncu ludzie zrozumieja ze sciganie zbrodniarzy z przed 40 lat, tropienie wyimaginowanch spiskow nie rozwiaze wszystkich problemow
sebcio

przez kacha18PK 19 kwi 2007, 00:51
Hej pavlo jestem kasia miło mi Cię poznac i chcę Ci powiedziec chodz wiem ze mi ie latwo mowi zebys nie zalamywal sie tylko dlatego ze jestes gejem, to jak dla mnie nie jest jakies nienormalne jestes dzieckiem Bożym kochana wrazliwa osobka. To ze masz inna orientacje to nie moze ci pozwolic abys sie zalamal bo jestes wartosciowym czlowiekiem, a określenie kogos mianem pedał jest po prostu chore. Jesli nie masz z kim porozmawiac to mozesz ze mna jestem nawet w twoim wieku trzymaj sie cieplusio:)aha i jeszcze jedno dla mnie ludzie ktorzy np. wyzywaja ooby o odmiennej orientacji seksualnej sa po prostu zepsuci i nie maja za grosz rozumu! jestem z Tobą trzymaj sie ;*

przez Aruns 20 kwi 2007, 17:01
Orientacja psychoseksualna to nie jest całość człowieka i nie powinna przesłaniać całego świata. Mam wielu znajomych płci obojga o orientacji homo, nie robię z tego tajemnicy, oni także nie bardzo i po prostu nie rozumiem, po co robić z takiej rzeczy problem? Nie żyjemy przecież w jakimś średniowiecznym państwie wyznaniowym!! To, że wolisz mężczyzn to wyłącznie Twoja sprawa, nie rodziców, kolegów, koleżanek, kogokolwiek z otoczenia, tylko Twoja i nikomu nic do tego. To zupełnie normalna rzecz, a jeśli ktoś z zewnątrz robi z tego przeszkodę, to musi się jeszcze wiele nauczyć o świecie.
Zamiast tracić energię na smutek poznaj nowych znajomych, chociażby przez internet. Na świecie jest mnóstwo fajnych osób, trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.

Pozdrawiam! :)

przez Hubi 24 maja 2007, 11:54
Bycie gejem to nie jest jednak prosta sprawa, a samoakceptacja, choć trudna i bardzo ważna, to dopiero początek drogi ...
Jako 30-letni gej mogę już z własnego doświadczenia powiedzieć, że o ile z rówieśnikami nie jest najgorzej, to o najważniejszą chyba akceptację i zrozumienie ze strony rodziców jest zwykle niezmiernie trudno.
Inny problem to samotność: trudno znaleźć sobie partnera (jak ktoś nie ma odwagi samemu chodzić do klubów czy mieszka w małej miejscowości- to zostaje mu tylko internet), a jeżeli już kogoś się znajdzie, to zwykle związki gejowskie są krótkotrwałe- raczej nie można bowiem liczyć na wsparcie rodziny, poza tym dwóch facetów nie scementuje troska o los własnych dzieci, ślub kościelny czy wspólnota majątkowa.
Kłopoty potęgują się z wiekiem, bo im więcej ma się lat, tym trudniej jest się z kimś związać- a i tak w najlepszym przypadku na starość będziemy mieli u swojego boku tylko partnera, a nie dzieci i wnuki ze swoimi rodzinami, ktorzy mogliby się nami zaopiekować.
Kolejnym problemem jest także kolizja z religią w przypadku, gdy ktoś jest wierzący, a dąży do fizycznej bliskości z drugim chłopakiem.
Przepraszam, że piszę o tych wszystkich trudnych sprawach, ale czasem dobrze, by i heterykom otworzyć oczy na pewne sprawy ...
A moją receptą na choć część tych rozterek jest przyjaźń- bo z moich doświadczeń wynika, że takich trochę zagubionych gejów jak ja jednak nie brakuje ...
Pozdrawiam wszystkich czytających !

przez MaRiAnEk 24 maja 2007, 21:09
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:22 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez vegge 05 cze 2007, 21:23
a ja bym ci radzil zadzwonic do takiej organizacji dla gejow "lambda krakow"
tam sa psycholodzy geje i ci pomoga z samooakceptacja
a jak juz poznasz chlopaka i sie zakochasz to zobaczysz wszystko w pozytywnych barwach :)
zesraj sie a nie daj sie

re

przez AronFtv 05 cze 2007, 22:37
Heyka
heh
Powiem Ci tak obok mnie pisząć ten post do Ciebie siedzi gey ja nim nie jestem ale jest to brat mojej przyszłej żony
Nie toleruje go tylko dlatego ze to brat mojej ukochanej ale dlatego że jest on wartościowym człowiekiem wiele wiele bardziej niż setki moich znajomych
Mam kilkunastu kumpli gejow i co oni są gorsi ty jesteś gorszy nie jesteś wyjątkowy pisząc nam o tym ja już wiem i jak chcesz możesz mi nawet przesłac priva chcesz pogadamy bo ja nie widzę problemu
Żyj Zdrowo Młody Człowieku i Wyrywaj Towary

Pozdrawiam Cię
Podpis usunięty przez administratora.

przez Lgtx 06 cze 2007, 17:50
powiem ci cos z mojej strony, wiekszośc tego forum to kobiety jak widze a one mogą cie pocieszać itd ale słowa "pedał" padną od gosci.

Napisze moze trosze ostro, lecz moze coś ci sie przyda bardziej niz tylko zrozumienie i pocieszenie.

Wiec odrazu mówie ze jestem osobą tolerancyją ale niecierpie pedziów i nie kryje tego, ale spokojnie czytaj dalej!
sam sobie przecze zapytasz?
po pierwsze zaden facet heteroseksualny nie bedzie sie czuł dobrze w otoczeniu drugiego faceta który wysyła mu sygnały niewerbalne jak laska, wywołuje to niepochamowaną złość zamienianą czesto na jakieś drwiny itd, być może doswiadczyłeś tego na własnej skórze.
Po drugie żaden w miare inteligentny człowiek nie bedzie cie za twoje przekonania traktował gożej, chyba ze jest to nie człowiek, lub sam ma niewiadomo jakie problemy i to ukrywa walką ze swiatem, zadrością itd. (niezwykle popularne w naszych czasach)
Gdzie leży rozwiązanie?
Jesli o mnie chodzi i o normalnych ludzi których znam, jesli normalny zwykly gosciu jak każdy inny mówi ze jest gejem, albo ze wychodzi za mąż za granicą (autentyk) to reakcja jest przyjacielska, nawet jest pewien plus ze człowiek jest odważny, moze nawet lekki szacunek ze jest spoko i normalnie o tym mówi
Co innego gdy gadam z gosciem a on zawiją włosy za ucho, albo mnie podrywa, czy probuje sie ocierać. Wybacz ale w 4 RP okazywanie na ulicy ze jesteś gejem nie jest dobrym pomysłem, ani rozpowiadanie tego w LO, ponieważ tu działąją efekty stada, ty kontra oni, jest powód do zabawy, jednak w śród ludzi na poziomie jesteś zwyczajnym człowiekiem i pamietaj o tym. Łapiesz? twoje przekonania są ok bo są twoje, a ludzie kojażą geja z panem w skórzanej czapce i obrożą na szyi który zaraz złapie ich za tyłek, taki jest stereotyp w tym kraju nie wygrasz z nim, jesli przeszkadzają ci docinki musisz sie ukrywać w sród obywateli i czuć sie swobodnie wśród zaufanych ludzi.
A kontakt możesz nawiazać na tysiacach czatów forum itd użyj poporostu google, tam znajdziesz ludzi z identycznymi problemami i myślących jak ty, podziel sie z nim swoim przeżyciami a zapwne sie zdziwisz ze oni mają podobne. Możesz znaleść sobie przyjaciela 1000x latwiej niż ja przyjcióke.

przez vegge 06 cze 2007, 20:20
Pod numerem Gadu-Gadu [1286102] dyżurują osoby, które służą pomocą i wsparciem, odpowiadają na trudne pytania.

Nie ma ustalonego dnia ani godzin dyżurów, najczęściej odbywają się one jednak w poniedziałki w godz. 20:00-21:30, wówczas status GG widoczny jest jako "dostępny". Jeśli w danym momencie dyżurujący nie będzie mógł rozmawiać, będzie miał ustawiony status "zaraz wracam" oraz podaną godzinę, o której będzie ponownie dostępny.

Osoba dyżurująca na GG postara się pomóc, pomoże Ci znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, ułatwi zaakceptowanie własnej seksualności.

Pomoc przez Gadu-Gadu nie jest terapią ani psychoterapią. Osoby pracujące jako konsultanci na Gadu-Gadu nie są psychologami. Nie są to też osoby przypadkowe - każdy konsultant został poddany starannej selekcji. Są po to, by pomóc Ci poprzez rozmowę, ale nie podają gotowych rozwiązań, bo takie nie istnieją.

Do korzystania z pomocy przez GG zachęcamy też rodziny i bliskich gejów i lesbijek.

Gwarantujemy Ci pełną anonimowość i dyskrecję.
zesraj sie a nie daj sie

Nie radzę sobie ze świadomością że jestem gejem

przez tomciono 22 kwi 2014, 22:12
pavlo_111 mam podobnie jak ty... napisz na priv--> aspens@o2.pl
pozdro

Sortuj wg