Moje problemy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez celineczka3 30 gru 2007, 20:29
,,Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyc na świecie''....piękne słowa Neuroticus. Naprawde piekne....:):)
celineczka3

przez maxsimus 30 gru 2007, 20:32
Dam ci jedyna dobra radę jaką można udzielic w takim momencie. Skończ z tym, depresyjnym nastrojem puki jeszcze możesz i nie zachorowałeś na prawdziwą depresję. Zacznij doceniać to co w życiu ważne i nie przejmuj sie piredołami puki jeszcze nie zachorowqałeś, bo jak zachorujesz bedzie ci nieporownywqalnie trudniej to zrobic. Skończ z negatywanym nastreojem ,zmień nastawienie. Jesteś w stanie to zrobić i naprawde nie jest to takie trudne. Nie wpędzaj siebie do PIEKŁA jakim jest depresja.Nie rób tego, bo gdy zachorujesz to dopiero wtedy docenisz jak wspaniały jest stan w jakim sie teraz znajdujesz. Zacznij cieszyć sie życiem. Uważaj bo igrasz z ogniem.

przez Zagubiony148 30 gru 2007, 20:55
Drogi maxsimusie, piszesz

maxsimus napisał(a):Skończ z tym, depresyjnym nastrojem poki jeszcze możesz i nie zachorowałeś na prawdziwą depresję. Zacznij doceniać to co w życiu ważne

To co w zyciu wazne? Moglbys sprecyzowac? Nie mam co doceniac. W moim otoczeniu nie znajduje ludzi w ktorych mam oparcie. Mimo to zgodze sie z twoimi slowami, z tym ze o ile ich slusznosc jest niepodwazalna to w moim przypadku niezbyt sie sprawdza.Pozostaje mi tylko podziwac ludzi ktorzy umieja walczyc.

PS
To ze nie pisze z bledami i na szybko, nie uzywam wykrzyknikow i nie zale sie zbytnio nie oznacza ze nie jestem chory.

Waż slowa.

PS2
Ja rownierz o tym myslalem Neureticusie
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maxsimus 30 gru 2007, 21:06
Nie wierze w to że nie ma w w twoim otoczeniu zadnych dobrych ludzi na ktorych nie moglbys polegac. Mysle ze za wiele spraw wyolbrzymiasz i patrzysz na nie tylko z czarnej strony. Powtorze jeszcze raz . Nie wpędzaj sie do piekła , bo myslac w ten sposob jetses na prostej drodze aby do niego wejsc. Nie możesz sie cieszyć z otaczajćych cie ludzi to ciesz sie z tego że jestes zdrowy. Rozumie że każdy ma prawo być czasem smutny, ale taki stan nie może trwac premanentnnie. Weź sie w garsc bo zrobisz sobie bardzo dużą krzywde.

przez Zagubiony148 30 gru 2007, 21:17
No dobrze maxiu...
Cierpie na depresje od 4 lat
. Bez przerw. Wybacz ale nie rejestruje sie na forum bo mi nagle cos nie wyszlo, mam gorszy dzien, kumpel mnie zwyzywal. NIKT nie dal ci wladzy mowic o tym kto jest chory a kto nie(na podstawie paru skreslonych slow) . NIE jestes uprawniony by mowic mi jaki jestem.

Nie wez prosze tego do siebie
Ostatnio edytowano 30 gru 2007, 21:26 przez Zagubiony148, łącznie edytowano 1 raz

przez maxsimus 30 gru 2007, 21:23
Acha to sorry. Nie wiedziałem . Trzeba było napisać .

przez Zagubiony148 30 gru 2007, 21:25
mimo wszystko dzieki za zainteresowanie

;)
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Moje problemy.

przez nieznany 10 sty 2008, 22:59
To jest moja pierwsza wypowiedz na tym forum wiec witam wszytkich serdecznie :)
Chcialbym podzielic sie z wami moim (moimi) problemami na temat mej osoby. Mowie z gory ze nie pisze tego zeby sie komus żalic, chcialbym jakies porady za ktore bede bardzo wdzieczny.
Wale prosto z mostu, jestem osoba niepelnosprawna, wygladam inaczej niz ktokolwiek. Od niedawna mam prawdopodobnie wszytkie objawy depresji (brak pewnosci siebie, obawa przed samotnoscia, brak motywacji, wahania nastroju itp itd). Kiedys gowno mnie obchodzilo kto jakie ma o mnie zdanie, nigdy nie przejmowalem sie np zawodami milosnymi badz docinkami od innych. Szczerze mowiac zawsze mialem i mam duzo znajomych ale nigdy nie czulem szanowany. Nigdy nie bylem z zadna kobieta pomimo tego ze mam lat 21. Wstydze sie zapytac rodzicow i kogokolwiek o pomoc, na psychologa mnie nie stac.
Czy znacie moze jakies konkretne ksiazki ktore sa wstanie poprawic moja sytuacje psychiczna? Badz macie moze na to jakies dobre rady?
Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam :)

przez nieznany 10 sty 2008, 23:27
hmmm... nie wiem jak kto sie nazywa i czy w ogóle ma to swoja nazwe , po prostu mam krótsze i nie symetryczne ręce i barki.

przez nieznany 11 sty 2008, 00:07
Nie lubie raczej rozmawiac o swoich problemach ze znajomymi, rodzicom nie chce stwarzac dodatkowych problemow, zreszta nie mam z nimi dobrych kontaktow szczerze mowiac

przez cinnamon_inspiration 11 sty 2008, 14:16
Andrzej Setman powiedzial "NIe jestem zielony dolar, zebym sie wszystkim podobac". Jak bylam mala ugryzl mnie pies - w twarz. Blizna byla okropna,smiali sie ze mnie. Ale jakos mnie to nie obchodzilo... jakos szczesliwa bylam i nie uwazalam sie za gorsza... nie wiem z czego to wynikalo... taka dziecieca sila.
Teraz blizny juz prawie nie widac.
W ogole 3/4 podrywu kobiety to osobowosc. Na prawde. Nie wiem, czy mozna tu robic reklame, bo nie chce byc nachalna, ale jest takie forum o NLP (taki dzial psychologii) i tam gadamy min o podrywaniu, chlopy ci tam wytlumacza co i jak. jak chcesz linka to ci wysle na PW.

przez kataśka 11 sty 2008, 14:42
Witaj nieznany.
Nie wiem, czy Ci pomogę, ale chciałabym Cię zaprosić na stronę i forum poświęconą wadom rąk/dłoni.
Mój synek jest niepełnosprawny, ma wadę dłoni, i tam na tej stronie spotykają się osoby z różnymi schorzeniami rąk.
Są i dorośli ( bardzo ciekawe historie niektórych, zwłaszcza jednej młodej kobiety sportowca, kolegi, który zdobywa szczyty gór, itp. ) i rodzice dzieci, które mają wady ( w tym ja też).
Być może tam, znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże????
http://www.wady-dloni.org.pl/

przez nieznany 11 sty 2008, 18:10
cinnamon_inspiration prosilbym o podanie strony tego forum, bede wdzieczny. Co do kobiet, mozliwe ze nie spotkalem tych 3/4 :)
Kataśka thanks za strone napewno tam zagladne.

Ech te poniedziałki...

przez code192 12 sty 2008, 21:28
Kończy się weekend. Budzę się w poniedziałek rano - godzina 7. Zawsze to samo, - patrzę na ścianę i czuję, że już nie mam siły, nie mam siły wstać. Ostatnio nawet okłamałem rodziców, że jestem chory i nie poszedłem w poniedziałek do szkoły. Boję się następnego poniedziałku. Wiem, że znowu jak będę szedł po szkolnych schodach do sali nr 25 zostanę obrzucony falą wyzwisk, że znowu wszyscy na korytarzy będą mną trącać..., że czekając na kółko niemieckiego na 10min. przerwie będę się modlił, żeby wszyscy dali mi święty spokój. Wiem, że na wf'ie nie śmieją się ze mnie tylko dlatego, że wuefista zakazał, mimo iż pewnie sam się śmieje w głębi ducha.

Echh jak se poradzić z tymi cholernymi poniedziałkami?!

PS
Jestem gruby.

Sortuj wg