Gwałt - koszmar, który trwa...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Ania1987 12 mar 2007, 14:08
BEHEMOT napisał(a):-dla faceta stały związek to komfort bo nie musi szukac ani zbytnio sie wysilać.Okrutne ale tak czuje

Ale prawdziwe, tak niestety z czasem ma każdy facet, traktuje kobietę jak własność i maszynę do spełniania seksualnych zachcianek

Śledząc ten temat zastanawiam się czy przypadkiem to że mam ciągłą ochotę na te sprawy nie wynika z faktu że ja chcę mieć nad tym kontrolę, że nie chcę być zaskoczona

przez shadow_no 12 mar 2007, 14:19
Ale prawdziwe, tak niestety z czasem ma każdy facet, traktuje kobietę jak własność i maszynę do spełniania seksualnych zachcianek

Tutaj bym polemizował, ale, że nie jestem jakoś super doświadczony w tych sprawach - nie chcę się wypowiadać. W każdym razie dla mnie jest to nie do pomyślenia, aczkolwiek patrząc na niektóre pary - zdaza się. Tylko czy można mówić, że to reguła?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Pstryk 12 mar 2007, 14:54
Absolutnie to nie reguła. Mężczyźni inaczej postrzegają kontakt seksualny. Dla nich jest to akt miłości. Dla nas kobiet jest to strasznie płytkie ale tak jest i nic na to nie poradzimy. Możemy jedynie pokazać mężczyznom, że przyjemność czysto fizyczna może być przyjemniejsza.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:55 pm ]
przyjemniejsza gdy doda się elementy duchowe..
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pati3107 13 mar 2007, 10:26
jezu az ciarki przechodza ... co za gnoje to robia ??
bedac tu przekonuje sie coraz bardziej jak moje problemy sa blache ...
dziewczyny zycze duzo sil
"... jest taki uśmiech co się nawet na cmentarzu kryje,
każdy świętej pamięci umiera więc żyje"

przez Pstryk 13 mar 2007, 10:29
Pati!
Żadne problemy nie są błache! Nie wolno Ci tak myśleć! Tobie też jest ciężko! Ty też przeżyłaś swoje piekło!
Pstryk

przez pati3107 13 mar 2007, 10:47
dziekuje bethi ... tego mi trzeba bylo

przez BEHEMOT 13 mar 2007, 11:58
Dokładnie nie powinno się stopniować problemów.Każdy jest ważny tak jak każdy człowiek jest ważny.Pati gdyby twoje problemy były błache nie było by cię tu-a widocznie tak nie jest...Choroba nie bierze się z niczego..
Wczoraj jeszcze raz wróciłam do tych przeżyć sprzed 12 lat...Najgorsze jest to że nie mogę sobie wybaczyć że byłam taka naiwna.Wiem że dzieci takie są ale dlaczego wierzyłam dorosłemu facetowi że to co ze mną robi jest normalne?Skrzywdził mnie bardzo-oprócz bólu fizycznego,nienawiści do swojego ciała,braku zaufania do facetów mam...wielkie poczucie winy!
,,Myte dusze pragną snu..."

przez pati3107 13 mar 2007, 12:05
jezu ... zabilabym gnoja ...
nie wiem co powiedziec bo nie wiem co przechodzisz ...
trzymaj sie

przez Pstryk 13 mar 2007, 12:14
Behemotku, Kochana, uśmiecham się od ucha do ucha. Wiem, że dejave się zdarza ale w takiej materii... :D
Mój ojciec gwałcił mnie od 10 roku życia. A ja myślałam że tak musi być. Przelewał na mnie wszystkie soje nie spełnione ambicje (też nie miał lekko w życiu). Traktował mnie jak ukochaną córeczkę, oczko w głowie. Wydawało mi się, że muszę zrobić wszystko co tylko można, żeby odwdzięczyć się mu za jego miłość.
Teraz wiem, że on jest tylko biednym, małym człowieczkiem, samotnym, niespełnionym życiowo, ze świadomością że zmarnował życie wielu osobom.
Chociaż poukładałam sobie tamte wydarzenia w głowie i poukładałam sobie to wszystko w głowie, nie czuję już poczucia winy jedynie złość na siebie samą, że byłam taka naiwna, taka głupia...
Pstryk

przez pati3107 14 mar 2007, 01:13
jezu ... dziewczyny ... ja myslalam ze to dzieje sie tylko w filmach :(

przez BEHEMOT 14 mar 2007, 14:02
Nie rozumiem ludzi którzy to robią!Jeszcze potrafię zrozumieć ten gwałt do którego doszło gdy byłam dorosła a moje ciało było ciałem kobiety-ale krzywdzić w ten sposób dziecko-to chore!Ciesze się że coraz więcej się o tym mówi i próbuje się temu przeciwdziałać-narazie trochę nieudolnie ale jednak.Najważniejsze żeby dzieci nie czuły się winne-poczucie winy niszczy.Wiem to po sobie...Kurcze a to nie nasza wina i nie wina tych bezbronnych,ufnych dzieci ani nawet atrakcyjnych kobiet.
Pati niestety często tak jest że coś nam się wydaje odległe a później dotyczy nas samych.Pozdrawiam cieplutko wszystkich
,,Myte dusze pragną snu..."

przez pati3107 15 mar 2007, 00:46
jak to czytam to przypomnialo mi sie cos ... czesto po gwalcie sie mowi ze kobieta prowokowala ... ja tez to czasem slysze ... lubie czasem ubrac sie wyzywajaco (zwlaszcza glebokie dekoldy), ale czy to znaczy ze chce by ktos mnie przelecial ... jak sobie pomysle ze ktos moglby mnie dotknac .... hmmm jezu co za swiat ..

przez Matsu 15 mar 2007, 01:36
Co za ***********! Za jaja na strunie fortepianowej powiesic to mało!

pati3107 Kobieta może być nawet goła i nikt NIE MA PRAWA jej tknąć!
Opiekunka Alzheimera czyli świat z drugiej strony barykady.

"Maybe you're a sinner into your alternate life
Maybe you're a joker maybe you deserve to die"

przez Pstryk 15 mar 2007, 12:48
Goła to już przesada:)
Pstryk

Sortuj wg