Radze sobie samemu z depresją

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mist 12 kwi 2007, 00:50
Ja myślałam, że da się wyjść z tego samemu, bez psycho- i farmakoterapii... Tylko że teraz, po 5 latach, okazało się, że mam zespół jelita drażliwego i nadciśnienie tętnicze (a mam 22 lata), które psychiatra określił jako formę autoagresji. I biorę leki, a zaraz zamierzam iść na psychoterapię. I nie bardzo już wierzę w to, że da się tak po prostu samemu wyleczyć, bo cały ten syf siedzi przyczajony gdzieś w podświadomości i tylko czeka, żeby się znowu ujawnić:/

LEKI I TERAPIA

przez lekarz 25 kwi 2007, 23:04
SKUTECZNE LECZENIE OZNACZA PRAWIDŁOWĄ TERAPIĘ FARMAKOLOGICZNĄ I PSYCHOTERAPIE BEZ TEGO NIE PORADZISZ SOBIE Z PROBLEMEM,SZUKAJ FACHOWEJ POMOCY I PANUJ NAD SWOIM ZYCIEM

przez wiatr 01 maja 2007, 15:08
Witam Cię
mist napisał(a):biorę leki, a zaraz zamierzam iść na psychoterapię.
, rzeczywiście nie jest łatwo samemu sobie pomóc,łatwiej jest pokonać tę dręczącą chorobę przy pomocy drugiej osoby. Wydaje mi się ,że podjęta przez Ciebie decyzja jest jak najbardziej słuszna i tylko pozostaje mi życzyć Ci wytrwałości. Będzie dobrze wymaga to tylko czasu. Ale warto zainwestować w siebie by stać się wolnym człowiekiem. Pa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Radze sobie samemu z depresją

przez kasienka123 08 sty 2014, 00:53
http://www.terapiadepresji.pl/index.html

dla depresyjnych, moze sie przyda...
Wyjdę z tego! Nie ma innej możliwości!

Sortuj wg