Szpital

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Szpital

przez MALMTOFF 10 lut 2013, 13:21
linka napisał(a):http://www.forum.nerwica.com/szpital-oddzia-dzienny-t14072.html?hilit= szpitale
Temat o oddziałach dziennych.
http://www.forum.nerwica.com/czarna-lis ... tml?hilit= szpitale
Czarna lista oddziałów.
helvetti88, przeczytaj temat w który wkleiłam twój post.

Korzystanie z wyszukiwarki nie boli ;)

Mógłby mi ktoś pomóc dostać się w te linki? Bo nie mogę znaleźć w wyszukiwarce tematu o szpitalach a interesuje mnie opinia o Oddziale Psychiatrii Młodzieży na Kopernika w Krakowie

Szpital

przez baudart 16 lut 2013, 13:49
MÓJ PSYCHIATRA ZALECIŁ MI SZPITAL W RYBNIKU,JEŚLI KTOŚ TAM BYŁ PROSZĘ O OPINIE

Szpital

przez antymon 16 sty 2014, 16:51
Dostałam skierowanie do Rydygiera w Krakowie. Z tematu wnioskuję, że nie mam czego się obawiać- chciałabym jednak zadać kilka pytań (w życiu, nie byłam w żadnym szpitalu nawet). Jest tu ktoś, kto był i zechciałby pomóc spanikowanej dziewoi?
"My jednorożce współczesnej epoki, w kościele ze złudzeń wraz z nim rozpadamy się w pył"

antymonowy blog kosmetyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szpital

przez natrętek 16 sty 2014, 20:23
Ja byłem na oddziale psychiatrii szpitala Rydygiera 3 lata temu. Jeżeli antymon masz pytania, służę pomocą.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Szpital

przez antymon 18 sty 2014, 19:03
Poszło PW. Przepraszam, że dopiero teraz, ale gdzieś mi giną na mailu powiadomienia i w tym wszystkim nie zajrzałam tutaj sądząc, że nie ma odzewu.

-- 21 sty 2014, 12:23 --

Nie przyjęli mnie, pomimo skierowania, MS i prób. Lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby hospitalizacji. Zaskoczyło mnie to...
"My jednorożce współczesnej epoki, w kościele ze złudzeń wraz z nim rozpadamy się w pył"

antymonowy blog kosmetyczny

przez getmeoutofhere 27 sty 2014, 18:17
Jak można odmówić przyjęcia w przypadku myśli i prób s?!?!?! To nie wiem, czy w moim przypadku jest sens próbować dostać się to tak szanownej placówki (w celu dobrania leków i trochę ustabilizowania)...

Wysłane z mojego X2 7.1S przy użyciu Tapatalka

Szpital

przez klaudia12861 08 lut 2014, 23:30
Proszę może mi ktoś powiedzieć jak jest na oddziale dla młodzieży w Zagórzu? Dostałam tam skierowanie i boję się co może mnie tam spotkać. To dla mnie ważne...

Szpital

przez AlexCCC 03 sty 2015, 21:18
byłem na szóstce w 2000 roku szkoda że zobaczyłem Twój post tak póżno jest tam dużo oddziałów dla młodzieży jest zamek w którym leczą nerwice,fobie szkolne.Zagórze mieści sie w lesie na terenie mazowieckiego parku krajobrazowego.Oddział szósty jest aktualnie przeniesiony do Józefowa był to oddział ogólny psychiatryczny dla młodzieży a ostatnio przez pare lat był oddział dla młodzieży uzależnionej od substancji psychoaktywnych z zaburzeniami psychotycznymi.To moim zdaniem najlepsze miejsce dla młodych osób z takimi problemami.Może ktoś był też w Zagórzu i chce co napisać bo to moim zdaniem wspaniałe miejsce w tym świecie.

Szpital

przez Olucha 05 sty 2015, 11:17
Czy ktoś był na oddziale V w Tworkach?
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

Szpital

przez Adela 20 sty 2015, 17:19
PRZESTRZEGAM PRZED SZPITALEM W KOCBOROWIE!!! Byłam na oddziale VI i to co tam widziałam jest niedopuszczalne. Zamiast osób z nerwicą, depresją czy też zaburzeniami snu i odżywiania głównie przebywały tam osoby ze schizofrenią oraz z różnymi patologiami. Był tam alkohol, pacjenci cieli się żyletkami (kierownik oddziału-lekarz Bartłomiej.G. o tym wiedział) nic z tym nie robiono.Pacjenci głównie faszerowani lekami aby byli cicho i spali. Lekarz na oddziale jest tylko przez 5 godz.Po zajściu z próbami samobójczymi pacjenci nie dostali żadnej pomocy psychologicznej ani psychiatrycznej, mają czekać w takim stanie na swoją kolej terapii, która jest być może za kilka dni. W sprawach nie radzenia sobie psychicznie obciążane są pielęgniarki i z pielęgniarką jest limit czasowy do 30 min., one nie są psychologami ani terapeutkami i samym jest im ciężko. Lekarza nie interesuje samopoczucie pacjentów ani to co się dzieje na oddziale, ciągle wygląda na śpiącego a próby pocięcia się żyletkami pacjentów kwituje, że pacjenci mają sami to rozwiązać bo to jest ich problem. SKANDAL. I KTO SIĘ TYM ZAJMIE????????. W jednym pokoju są osoby są z nerwicą czy depresją i osoby które okaleczają się i chcą popełnić samobójstwo.Pacjenci zostawiani są samym sobie a tak zwane "leczenie" w tym szpitalu to czysta fikcja.

Sortuj wg