Pomocy. Escipram, a alkohol i problem z pamiecia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kamila1615 02 paź 2016, 20:05
1,5 tygodnia biore Escipram, przepisany mi na stan depresyjny. Zgodnie z ulotka, nie wskazano przeciwskazan do laczenia leku z alkoholem. Wczoraj zazylam lek o 10:00 rano, a kolo 20:30 zaczelam pic wodke ze znajomymi. Po jakiejs godzinie przestalam kojarzyc co dzieje sie wokol mnie, taki stan trwal przez okolo 25 min, nigdy w zyciu nie mialam czegos takiego po wodce. Na co dzien mam bardzo duze problemy z pamiecia, jednak to co stalo sie w tym czasie przeszlo najsmielsze oczekiwania. Znajomi zapytali mnie o imie mojego kota, a ja nie potrafilam odpowiedziec. Cala sytuacja byla dla mnie skrajnie krepujaca, dopiero po jakiejs minucie / dwoch przypomnialam sobie jak ma na imie moj kot.
Czy ta sytuacja miala zwiazek z polaczeniem leku z alkoholem?
Jestem potwornie zawstydzona tym co sie stalo.

Dodam, ze pomimo swiezo rozpoczetego leczenia (7 dni 0,5 tabletki, dopiero 4. dzien na calej tabletce) nie mam zadnych skutkow ubocznych poza ta sytuacja (o ile wyniknela ona z leczenia?). Duzo czytalam o mozliwych skutkach ubocznych, przestrzegal mnie tez przed nimi psychiatra. Jednak ja od pierwszego dnia leczenia czulam sie na prawde swietnie.

przez kotek em 02 paź 2016, 20:12
Zapomnieć na minutę/dwie imię swojego kota, to jeszcze nie koniec świata :lol:
Obrazek

przez Kontrast 02 paź 2016, 20:15
kamila1615, To raczej nie po tym leku. Na esci sie dobrze pije, nie jest zalecany dla osób nadużywających, ze względu na to, że wydłuża picie w wyniku tego, że niweluje lęk.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg