Zaburzenia schizoafektywne???

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez huśtawka 27 wrz 2016, 14:30
Musiałam założyć nowy temat bo szukałam ale nigdzie nie mogłam znaleźć oddzielnego wątku,poświęconego zaburzeniom psychoafektywnym...
Przypadkiem zerknęłam w swoją historię choroby i to co doktor napisała,a mianowicie zaburzenia schizoafektywne nieokreśłone...
Przestraszyłam się.Szukam informacji w necie ale dość skąpe są one.Co to do cholery jest ,wie ktoś??Doktor mi nic nie wspomniała ale ona w ogóle jest dość ostrożna i skąpa w swoich komentarzach i opiniach.
Czy ktoś cos podobnego miał w rozpoznaniu lub wie co to i kiedy występuje? Obecnie zmieniłam leki bo Wenlafaksyna wystrzeliła mnie w jakiś okropny stan mieszany,mam zmienione leki i trochę bredziłam,ale że aż zaburzenia psychoafektywne???
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Ḍryāgan 27 wrz 2016, 16:55
huśtawka, nie przejmuj się. Tak zwykle piszą jak nie umieją postawić diagnozy, bo nie wiedzą czy to ChAD czy to schizofrenia czy w ogóle jeszcze coś innego Nie kwalifikujesz się, bo pewnie masz nietypowe objawy. Zatem trochę sobie poczekasz. Ja też na początku miałem diagnozę psychoza schizoafektywna (tak na pierwszym wypisie ze szpitala) ale ostatecznie jednak wrzucili mnie do worka ChAD
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez huśtawka 27 wrz 2016, 22:59
O matko....żeś mnie pocieszył...
A jakie miałeś objawy? Ja się zastanawiam skąd doktorka wydedukowała u mnie takich zaburzeń??
Chyba nie jestem świadoma swojego stanu,chociaz wydawało mi się że mam...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg