Bezsensowne porzucenie pracy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 14:52
No nie wiem ...kto by miał zaufanie do takiego pracownika.

To moze przez to ze wiecej niz 8 h...
80h w tyg masakra jakas...to zawsze tak masz? Daja ci wolne za to jakos?
Kurde zaczynam zalowac tego śmietnika...ale porotu nie mam:(

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 15:32
Jak sobie radziłes z brakiem pracy orze lata? Chy a miałeś oszczednosci.u

przez carlosbueno 25 wrz 2016, 15:57
Białoczarna napisał(a):Jak sobie radziłes z brakiem pracy orze lata? Chy a miałeś oszczednosci.u

Na początku miałem bo pracowałem wcześniej za granicą, a poza tym żyłem przy rodzicach także mieszkanie i pożywienie miałem za friko.

0h w tyg masakra jakas...to zawsze tak masz? Daja ci wolne za to jakos?

Zawsze nie, ale zwykle ponad 60 h godzin tak i szykuje się coraz więcej.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 17:04
To nie miałeś depresji ze pracy nie masz? Jak bys ocenil moje zachowanie? Chyba nikt normalny by sie tak nie zachował. Biedronka to dobry pracodawca.

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 18:48
Nie wiem co robić. Mam ochote sie zabić...z tych moich wyborów.

przez carlosbueno 25 wrz 2016, 19:14
Białoczarna napisał(a):To nie miałeś depresji ze pracy nie masz? Jak bys ocenil moje zachowanie? Chyba nikt normalny by sie tak nie zachował. Biedronka to dobry pracodawca.
Miałem i do tego unikałem ludzi żeby się nie dowiedzieli że nie pracuje , ale pracując też miałem depresję.
Niemal każda praca mnie stresuje i wkurza, ale jak nie mam pracy tez jest kiepsko i do tego pojawia paraliżujący lęk przed podjęciem nowej i obawa niestety słuszna często że będzie to kolejna beznadziejna praca. A może ja jestem taki beznadziejny po prostu.
Białoczarna napisał(a):Nie wiem co robić. Mam ochote sie zabić...z tych moich wyborów.
Nie ma co tego tak przeżywać, to tylko praca jakiej jest pełno teraz. No ale łatwo się mówi
Największy Forumowy Maruda

przez salir 25 wrz 2016, 20:11
Mnie jak pytali dlaczego nie pracuje...a mialam okres, ze nie chcialam juz nigdy pracowac :pirate: ...to odpowiadalam, ze pracuje nad soba :P

przez Białoczarna 30 wrz 2016, 17:21
Nie wiem czy pełno. U mnie tylko wykorzystują. Na dzien czy godziny probne. Jak nie ma skierowania na badania to nie ma pracy. Kurde chyba ten braj pracy gorzej sie na mnie odbije. Bo leci mi ósmy miesiac. Cholera...myslicie że idiotyzm dzwonic na te sortownie? I tak mi powiedział ze mnie juz nie przyjmie... No ale sprobowac?

przez depresja24h 01 paź 2016, 09:15
A biedronka? Tam chyba nie trudno się dostać do pracy.

przez Siarlek 02 paź 2016, 22:52
Ja bym nie próbował tylko starał się znaleźć inną pracę. Ja też kiedyś rzuciłem pracę po jednym dniu, chociaż miałem umowe o pracę i 2500 zł na reke, co wtedy dla mnie było dobrą ofertą, obiadki i inne multisporty. Wiadomo tak się nie powinno robić i nic dobrego z tego nie wynika. W nowej pracy trzeba spróbować miesiąc a najlepiej 3 i wtedy można odejść z czystym sumieniem. Tymniemniej i tak uważam, że bym się tam nie odnalazł więc niczego niestraciłem.
Białoczarna Osiem miechów to dużo, może spróbuj coś na pół etatu, no ale musisz próbować. A w dużej mieszkasz miejscowosci? I nie ma co dramatyzować to tylko praca. W Poznaniu jest tyle pracy, że ostatnio Ukraińców  ściągają na potęgę.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez oka22 03 paź 2016, 19:39
ja w ostatnim czasie też miałam chęć rzucić pracę i poszukać innej , bo miałam dość ,strasznie czułam się przemęczona ,siły mnie opuściły,ale jakoś znowu ciągne dalej bo co robić , jeśli nie wyrzucają to trzeba siedzieć ,już prawie 2 lata ,sama się czasem zastanawiam jak ja wytrzymałam tyle w jednej pracy z moim charakterem i osobowością ,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez Białoczarna 05 paź 2016, 17:19
depresja24 zaraz po tej pracy w sortowni dostalam ptace w biedronce,ale zrezygnowałam z badań wstepnych z urojonych lękow. Teraz jestem w poważnej de.

Siarlek mieszkam na zadupiu z praca kiepsko. Wybrancy dostaja w biedronce . Chyba pozostajr mi strzal w łeb
. W sortowni balam sie ze czyms sie zakaze. Tetaz mi to obojetne moglabym zdechnac. Mam praktycznie 30 lat i jestem na utrzymaniu matki. Wstyd jak tak moje zycie ma dalej wygladac ...a chyba tak bedzie to pozostaje mi jedno wyjscie. Sama przez swoja ułomnosc i zle decyzje zniszczyłam sibie życie.

przez agusiaww 05 paź 2016, 17:42
W kazej pracy człowiek sie czuje beznadziejnie w koncu nikt nie pracuje dla przyjemnosci.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Białoczarna 05 paź 2016, 18:13
Nie wiem co ze soba poczać. Czuje ze nic mi sie juz nie ułoży w życiu.

Sortuj wg