Bezsensowne porzucenie pracy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Białoczarna 21 wrz 2016, 20:48
Nie wiem psychicznie. Moze po tamtej pracy takue cos mi zostało...takze pracy w tej dziurze juz nie znajde. A praca w biedrze to u mnie dobra praca. A ja wzielam skierowanie i zrezygnowałam. A chodziłam za ta praca tam z pól roku.

przez rafs 21 wrz 2016, 20:55
Nie ma innych możliwości pracy tam, gdzie mieszkasz? Albo jakiegoś większego miasta w okolicy?

przez Białoczarna 21 wrz 2016, 21:02
Jest ciezko o prace na umowe. A wieksze miasto mam. Tyle ze nie mam srodkow na wyprowadzke. Moglam spokojnie tu zyc i robic w biedrze. Teraz tylko w łeb dobie strzelic.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rafs 21 wrz 2016, 21:16
A dojeżdżanie nie wchodzi w grę? Za daleko? Wiem, że to upierdliwe, ale lepsze to niż nic.

przez Białoczarna 24 wrz 2016, 18:18
Wchodzi. Ale nie wiem czy da sie znalezc taka prace w dogodnych godzinach. Jedten jyz spalona na smietnisku,w biedronce,w innym markecie bo z umowy zlecenia zrezygnowałam. Nic tylko strzelic sobie w glowę . idzie zima,znowu siedzenie w domu.. Dobijajace. Chyba tego nie ptzetrwam.

przez salir 24 wrz 2016, 18:29
Nie wiem ale ja wolalabym pracowac na umowe zlecenie niz siedziec w domu...a w miedzyczasie szukac cos na umowe o prace.
Swojego czasu pracowalam w telemarketingu z braku innych ofert :pirate: ciekawe doswiadczenie..choc gowniane pieniadze ale nawet tak niewdzieczna praca na sluchawce otworzyla mi furtke w innych firmach. Zawsze bylam back office a teraz front office.

przez sailorka 24 wrz 2016, 18:48
Białoczarna, myślałaś o rencie?
Cześć, jestem czubkiem

przez wiejskifilozof 24 wrz 2016, 19:03
Czasem renta jest wręcz zbawieniem.Ale nie wiem,czy wszyscy to akceptują.

przez Białoczarna 24 wrz 2016, 19:28
Jaka renta? Ja sie nie lecze. Nie wiem w ogole czy na cos choruje. Decyzje ktore podejmuje sa dramatyczne. O ile to smietnisko ujdzie. To ta biedronka.. Niby tez nie extra ale znacznie lepsza. Juz nie mam sil . Tetaz do mnie doszlo co odwaliłam to jest porażka i dno. Czuje ze juz jestem zerem absolutnym. Bedzie tylko gorzej. Nie chce byc pasozytem ,jest mi ogromnie wstyd. Czytałam tu jakas s watek o pracy i wiele osob pisało ze rezygnowało ,odpuszczało pracę.

przez rafs 24 wrz 2016, 19:56
Masz możliwość pójścia do psychiatry?

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 13:46
Ale po co? Wróciłabym na ten smietnik. Wszystko lepsze od gnicia w domu...tyle ze tam mnie juz tez nie przyjmie. Zle mysli mam. Kazdy jest jakos ogarniety w zyciu tylko nie ja.

przez carlosbueno 25 wrz 2016, 13:56
Białoczarna napisał(a):Ale po co? Wróciłabym na ten smietnik. Wszystko lepsze od gnicia w domu...tyle ze tam mnie juz tez nie przyjmie. Zle mysli mam. Kazdy jest jakos ogarniety w zyciu tylko nie ja.
Ja przez parę lat nie miałem pracy a dla faceta to jeszcze większy dyshonor. No ale rozumiem że źle się czujesz bez pracy, no i te męczące pytania innych o pracę.
Ja teraz mam odwrotny problem w tym tygodniu byłem w pracy 77 h a w przyszłym będzie ponad 80 h, rzuciłbym ta pracę ale później będę miał doła że jej nie mam a szukać pracy nienawidzę. No ale możliwe że zemdleje ze zmęczenia labo dostanę zawału i problem sam się rozwiąże, :mrgreen:

U mnie w pracy draamtycznie potrzebuja pracowników i przyjęli by każdego, ale ty chyba nie jesteś z powiatu puckiego. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Białoczarna 25 wrz 2016, 14:19
Nieee. To ja miałam 40h tyg. Plus płatne soboty. Ja odrzuciłam prace w biedronce..choc łazilam tam rowno pol roku....czy myslisz ze ktos przyjmie kogos takiego drugi raz co sie rozmyslił? Zaluje tego teraz. Taka okazja mi
sie nie trafi juz u mnie na zadupiu.

A co to za praca? Kobiety biora? Umowe daja? Sa wyplacalni?

przez carlosbueno 25 wrz 2016, 14:27
Białoczarna napisał(a):Nieee. To ja miałam 40h tyg. Plus płatne soboty. Ja odrzuciłam prace w biedronce..choc łazilam tam rowno pol roku....czy myslisz ze ktos przyjmie kogos takiego drugi raz co sie rozmyslił? Zaluje tego teraz. Taka okazja mi
sie nie trafi juz u mnie na zadupiu.

A co to za praca? Kobiety biora? Umowe daja? Sa wyplacalni?
Kobiet potrzebują, umowę dają i wypłacalni są, ale zwykle więcej niż 8 h dziennie plus obowiązkowa sobota. Wymagań odnośnie doświadczenia nie mają żadnych.

A co ido tej pracy w biedronce to może tak bardzo potrzebują pracowników że to Twoje rozmyślenie nie będzie przeszkodą.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg