Nie radzę sobie w pracy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie radzę sobie w pracy

przez norriss 13 wrz 2016, 15:11
Witam .

Mam duży problem. Mianowicie nie radzę sobie w żadnej pracy.
Z ostatniej mnie zwolnili, nie wiem w zasadzie dlaczego.
Jedyną pracą, w której się dłużej otrzymałem była praca ankietera telefonicznego. Z której mnie zwolnili przez mój nie wyparzony język. Od tamtej pory byłem w
dwóch pracach. Z obu mnie zwolnili po koło miesiącu. Zdecydowałem się napisać tu bo naprawdę nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Czy ktoś mi może doradzić jak rozwiązać ten ogromny problem. Pozdrawiam

Nie radzę sobie w pracy

przez eovo 13 wrz 2016, 15:31
No w pracy ankietera telefonicznego też bym nie wytrzymał żeby kogoś nie zbluzgać.
A że często zmieniasz pracę to normalnie zawsze się w końcu trafia taką pracę gdzie ty będziesz zadowolony i pracodawca.

Nie radzę sobie w pracy

przez julusia 13 wrz 2016, 16:02
norriss napisał(a):Z ostatniej mnie zwolnili, nie wiem w zasadzie dlaczego.

nie podali żadnego powodu ?

norriss napisał(a):przez mój nie wyparzony język
a dokładnie ?
eovo napisał(a):zawsze się w końcu trafia taką pracę gdzie ty będziesz zadowolony i pracodawca.

jak ja bym chciała w takie coś uwierzyć
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie radzę sobie w pracy

przez norriss 13 wrz 2016, 16:43
Też bardzo chciałbym w takie coś wierzyć...

Nie radzę sobie w pracy

przez Aligheri 13 wrz 2016, 17:48
Witam, jeżeli masz problem z kontrolowaniem emocji to może potrzebujesz pomocy psychologa, albo spróbuj dojść do tego z pomocą osoby zaufanej która wskaże Ci gdzie leżą zasadnicze błędy w Twoim postępowaniu, zachowaniu, nie chce tutaj pisać że jesteś jakiś wybrakowany, nie zrozum mnie źle, ale napisałeś że jest to problem cięższej wagi.

Nie radzę sobie w pracy

przez Neurotica_Lostica 18 wrz 2016, 12:34
Możesz poszukać pomocy u terapeuty i po prostu szukać kolejnych prac. :)
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Nie radzę sobie w pracy

przez ekspert_abcZdrowie 18 wrz 2016, 14:08
norriss, zazwyczaj decyzja zwolnienia pracownika z pracy jest motywowana w jakiś sposób przez pracodawcę. Jeśli pracodawca nie podaje powodu, warto o to dopytać. Co to znaczy, że nie radzisz sobie w pracy? Wolno się uczysz? Popełniasz błędy? Jesteś niewydajny? Efekty Twojej pracy znacznie odbiegają od efektów, jakie uzyskują inni pracownicy na takim samym/podobnym stanowisku? Masz problemy z koncentracją? Nie dogadujesz się z kolegami z pracy? Możesz sprecyzować, o co chodzi? Trudno cokolwiek doradzić, nie wiedząc dokładnie, na czym polega Twój problem i z czym sobie nie radzisz. Pozdrawiam i powodzenia!
Psycholog

Sortuj wg