Nudna praca - już nie daję rady

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Smutna2016 31 sie 2016, 17:55
Witajcie, założyłam tu konto ponieważ z najbliższego otoczenia nikt mnie nie rozumie. Miałam 19 lat jak zaczęłam pracę w zakładach bukmacherskich.Pracuję tu już 6 lat, jest to praca bardzo nudna, klientów jak kot napłakał, siedzę w pomieszczeniu sama, czasem nikogo nie ma po kilka godzin, nuda i bezczynność z roku na rok mnie zabija, siedzę tam tylko dlatego,że potrzebuję pieniędzy i mam umowę na czas nieokreślony, poza tym moja mama codziennie wmawia mi jakie mam szczęście mając stałą pewną pracę. Ja jej nienawidzę, mam myśli samobójcze ponieważ myślę,że muszę tam pracować i nic innego nie znajdę widząc jak moja koleżanka szuka pracy już półtora roku. Teraz leżę i płaczę, mam zamiar jutro pierwszy raz odkąd pracuję nie iść po prostu do pracy, nie chcę tam iść, dłużej nie zniosę tej bezczynności, doszło do tego,że zamykam punkt w środku dnia i po prostu idę pochodzić po markecie,chociaż nie wolno mi tego robić bo mam raz na miesiąc kontrolę menagera. Robię tak,ponieważ nie zależy mi już na tej pracy, nienawidzę tego zamkniętego pomieszczenia.Czuję,że marnuję sobie życie nic nie robiąc tak naprawdę ,to mnie wykończy nie widzę dla siebie wyjścia, codziennie płaczę wiedząc,że jutro przede mną znów 10 godzin siedzenia i czekania na koniec. Gdyby było wielu klientów to czas by leciał,coś by się działo, a jest ich kilku w ciągu dnia. W pracy często muszę się powstrzymywać,żeby nie zacząć płakać, od 6 lat dzień w dzień robię to samo, czyli po prostu nic, mam dość nie chce mi się życ :(

przez jeruka9 31 sie 2016, 18:23
:( to naprawde smutne młoda damo
Obrazek
Obrazek
powiedz mi jakie masz pasje talenty i proszę zmień pracę bo ci nie służy
chyba że chcesz skończyć biorąc leki :cry: to bardzo smutne
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

przez eovo 31 sie 2016, 18:47
Poczekaj jak nie ma klientów to zaraz zamkną punkt, a uwierz mi jeszcze zatęsknisz za nudną pracę.
A tak możesz uczyć się ,czytać książki,internet .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lucyfer 31 sie 2016, 19:20
Capricorn, racja. W tym czasie można się czegoś uczyć. Albo pracować przez internet.

przez salir 31 sie 2016, 20:19
Rozumiem, że pracujesz na markecie na jakimś pasażu. Widzisz ja mam zupełnie inaczej jestem zadowolona, że jestem zupełnie sama bez współpracowników. Jedyne co Ci mogę poradzić a sytuacja Cię męczy to wykorzystaj ten czas na szukanie nowej pracy, zawsze możesz ją zmienić. Nikt nie powiedział, że musisz w ten sposób pracować do emerytury.

przez agusiaww 31 sie 2016, 20:56
Przyjdz do mojej pracy jak nastolatek dostanie szału, jak zacznie rzucac krzesłami itd. to zaraz zatesknisz za swoja pracą...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jestem-bogiem 01 wrz 2016, 00:13
Nie jeden by chciał dostawać pieniądze za siedzenie na dupie :lol:

przez Neurotica_Lostica 01 wrz 2016, 15:28
Skoro tak bardzo jej nie lubisz, to czemu nie zmienisz pracy? Czy ktoś Cię przywiązał łańcuchem do tego stanowiska? Ktoś Ci kazał tam siedzieć przez 6 lat?

To tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Albo będziesz się nadal katować w myślach, albo w końcu ruszysz swoją dupę i poszukasz czegoś innego.
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez julusia 14 wrz 2016, 18:43
A ja marzę o nudnej pracy, w której nic by się nie działo.

Smutna2016, dziewczyno naprawdę doceń to co masz, chyba nie wolałabyś mobbingu, codziennego gnojenia i roboty tyle, że nie ma w co ręce włożyć.
Jeśli to gdzieś blisko, to możesz mi odstąpić tą pracę ;)
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez carlosbueno 14 wrz 2016, 19:50
Też bym chciał nudniejszą i mniej obciążającą pracę. No ale kiedyś miałem nudną i też narzekałem bo czas płynął niemiłosiernie wolno.
Największy Forumowy Maruda

przez Artemizja 20 wrz 2016, 09:28
Smutna2016, a w ogóle myślałaś, żeby poszukać sobie czegoś innego?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg