Pomocy :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Loki2121 28 sie 2016, 11:30
Piszę do Was bo czuję się coraz gorzej. Postanowiłem nie brać więcej leków bo one mnie ogłupiają tylko. Wszystko mnie boli, a na dodatek złapałem jakieś przeziębienie :( Czuję się fatalnie, a dotego znowu wracają mi głupie myśli ... :(

przez jeruka9 30 sie 2016, 09:39
jak już mówiłem medytacja itd...
no i ostatnio czytałem że witaminy inne mikroletementy brać bo bez nich siada psychika :shock:
:roll: co do reszty nie wiem co poradzić
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

przez Aligheri 30 sie 2016, 10:11
Mój drogi jako że wcześniej czytałem Twoje posty, twierdze że musisz sam sobie pomóc i nikt inny tego nie zrobi, a chodzi mi tutaj o Twój sposób postępowania, myślenia. Podchodzisz sceptycznie do terapii jak i nie ufasz psychoterapeutą, rezygnujesz z przyjmowania leków, to nie wiem w jaki sposób miałaby ta pomoc nadejść, może po prostu jestem zbyt ograniczony, albo Twoja sytuacja sprowadza się do jednego rozwiązania, którą jest terapia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Neurotica_Lostica 01 wrz 2016, 15:30
Pewnie czeka na cud. :D
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Sortuj wg