Witam

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Witam

przez biedroneczka13 28 lip 2016, 12:53
Witam wszystkich.Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ szukam pomocy w róznych miejscach dla siebie.Mam depresję od dluzszego czasu i żadne leki mi nie pomagaja, a wręcz odwortnie działają.Od 3 lat cierpię rownież na bezsenność, wybudzam sie co 15-30minut przez całą noc.Obecnie jestem tak zmęczona że brak mi sił do normalnego funkcjonowania.Mam 37 lat i świadomosc że przez ten moj stan czas leci mi przez palce, kiedy to moglabym jeszcze tak duzo rzeczy zrobic zwyczajnie nie mam na nic sil i energii;(

Witam

przez novymivo 28 lip 2016, 14:58
Hej Biedroneczko :-). Ladny avatar. Znasz przyczyne swojej depresji oraz bezsennosci. Ktos Ciebie wspiera ? Czym sie na codzien zajmujesz ?
Pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Witam

przez Stracona100 28 lip 2016, 15:14
Witaj Biedroneczko13 :)
Też mam problem z lekami na depresję. Męczę się już ponad 6 lat i ciągle nie widać światełka w tunelu...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez fifikse 28 lip 2016, 15:47
witaj biedroneczko13 (dlaczego tak czwórkowo -> trzynastkowo -> pechowo?)
ja nie mam depresji, tzn. "mam", jak większość chyba użytkowników wszelkich psychoforumów, "depresję" wtórną, nabytą, wyuczoną, nie endogenną, nie to więc leczę, nie z tego się leczę, nie na to i w ogóle (bo w sumie to nie wiem czy ja się leczę w ogóle...).

z bezsennością też się zmagam, bez leków w tej chwili, bez żadnych wspomagaczy, śpię.nie.śpię (w sensie, że "sypiam" <- bywa/się zdarza ;)).

edit:
"sił do normalnego funkcjonowania" również mi brak
(umiejętności już chyba też)

Witam

przez biedroneczka13 28 lip 2016, 20:04
novymivo: Przyczyny bezsenności nie udało mi się ustalić, tylko same domniemania, ze to po rozstaniu, że znów jest to oznaka depresji,że osoby uzaleznione(bo taka jestem akurat od alkoholu ale niepijącą od 5 kat) tak mogą mieć, itp itd czyli żadnych konkretów...zadnych przyczyn z ktorymi moglabym w jakis sposob walczyc, a jak wiadomo najcięzej pokonac wroga ktorego nei znamy.
Co do depresji to odkąd pamiętam mialam szybkie zmiany nastrojów, byłam bardzo wrażliwą osoba i jestem rowniez dda.Jak widzisz troche tego jest więc jak tu dokopać się do przyczyn.
W sumie mam jakies tam oparcie w rodzinie ale mam ale oni do konca nie są w stanie zrozumiec mojego stanu.No owszem wiedzą ze mam depresje ale mam wrazenie ze utozsamiaja to stricte książkowo czyli że się człowiekowi nic nie chce i ze ma kiepski humor....ale skąd mają to niby wiedziec.Nieraz tak źle się czuje ze sama nie potrafię opisac co się ze mna dzieje.
A zawodowo pracuję jako spedytorka, dodam że pracuje od siebie z domu,

Witam

przez AnissemSirch 28 lip 2016, 20:25
Masz zjeb.... szyszynkę najprawdopodobniej.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Witam

przez Kalebx3 28 lip 2016, 20:31
witaj Biedroneczko . Nawet w sen nie możesz uciec/odpocząć ( nabrać sił ) w walce z chorobą . Bardzo Ci współczuję , dobrze ,że jeszcze robotę potrafisz ogarnąć .
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Witam

przez biedroneczka13 28 lip 2016, 20:41
AnissemSirch; A jak to sprawdzic, bo hormony przysadki to mialam sprawdzane.?

Witam

przez AnissemSirch 28 lip 2016, 20:50
biedroneczka13 napisał(a):AnissemSirch; A jak to sprawdzic, bo hormony przysadki to mialam sprawdzane.?

I co wyszło?

Witam

przez biedroneczka13 28 lip 2016, 20:57
przysadka ok ale szyszynke nie wiem jak sie sprawdza.

Witam

przez AnissemSirch 28 lip 2016, 22:06
biedroneczka13 napisał(a):ale szyszynke nie wiem jak sie sprawdza.

chociażby przez sekcje zwłok

Witam

przez biedroneczka13 29 lip 2016, 09:35
AnissemSirch: Coś mi mówi, że chyba pomyliłeś fora;)

Witam

przez Kontrast 29 lip 2016, 09:56
biedroneczka13, Ta bezsenność to cos takiego jak na takim mega kacu co sa lęki i sie czlowiek wybudza?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Witam

przez biedroneczka13 29 lip 2016, 10:26
Kontrast:Tak to się czuje na drugi dzień po obojętnie jakich lekach nasennych.Żadne nie pomagaja utrzymac ciągłości snu jedynie zamulaja na nastepny dzien powodując samopoczucie jak na kacu.A wybudzanie to po prostu wybudzanie choc pewnie podszyte lekami gdzies w podswiadomosci ale ogolnie otwieranie oczu co pol godziny az do rana to istny koszmar!!!

Sortuj wg