czy wszystkie kobiety doświadczają gwałtów w życiu?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michellea 27 wrz 2016, 23:50
czarnobiała mery, przytulam Cię, trzymaj się :(

przez anka szklanka 28 wrz 2016, 00:48
czarnobiała mery napisał(a): albo on mnie zabije za to, że to zgłosiłam. Znalazłam jego dane, nazwisko.

Jeśliby odważył się na jakikolwiek ruch - dzwoń na policję, od razu. I za każdym razem zgłaszaj.

Szczerze mówiąc, to ja już nie mam pieniędzy na te wszystkie badania

Jeśli masz powtarzać test w kierunku zakażenia HIV to w Punktach Konsultacyjno-Diagnostycznych zrobisz je za darmo i anonimowo (podajesz tylko hasło jakim mają być oznaczone Twoje badania). Jeśli bywasz w okolicach Wawy to polecam PKD na Chmielnej i tam rozmowę z Panem Lutarewiczem (ten doradca jest fantastyczny, robiłam tam badania).
I faktycznie dobrze poczekać aż upłynął 3 miesiące bo wcześniej można trafić w okienko serologiczne.
Nie martw się na zapas.

Trzymam kciuki za Ciebie.

przez NN4V 28 wrz 2016, 09:50
iiwaa napisał(a):...NN4V - co rozumiesz przez przemoc seksualną?

Z grubsza co opisano tutaj:
http://mediumpubliczne.pl/2016/06/rapor ... ie-glowie/

Natomiast stosunek ze świadomą, ale pijaną, raczej się nie kwalifikuje.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 29 wrz 2016, 19:48
Odebrałam dzisiaj wynik w poradni ginekologicznej, akurat był lekarz, więc spytałam, jak się to leczy. Powiedział, że przepisze mi leki i jeszcze kazał mi się zaszczepić na hpv, mówił, że to mnie nie wyleczy, ale wytworzą się przeciwciała. Szczepionka 400 zł. Całą moją kasę z tego miesiąca wydałam na leki i leczenie, na koncie mam 20 zł. Masakra. Ogólnie jestem załamana. I boję się, że do końca życia będę sama. Czuję się nikim. I taka chora nie mogłabym niszczyć komuś życia.

przez Michellea 29 wrz 2016, 20:16
czarnobiała mery, czujesz się nikim, ale to efekt krzywdy, którą Ci ktoś wyrządził. Jesteś osobą, która została skrzywdzona i teraz cierpi z tego powodu. To uczucie bycia nikim, to jest to na czego wywołaniu zależy ludziom pokroju tego, który zrobił Ci tę krzywdę. Nie wiesz, jaka będzie przyszłość, wcale nie musi być tak, że będziesz sama. Wybieganie myślami w dalszą przyszłość tylko wywołuje u Ciebie lęki i czarne scenariusze, które nie muszą się sprawdzić. Też trzymam za Ciebie kciuki.

przez julusia 29 wrz 2016, 20:41
czarnobiała mery, współczuję Ci bardzo :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Korat 29 wrz 2016, 21:51
Czarno biała, całe morze kupy przed tobą żeby odpowiednie do tego organy zrobiły co do nich należy. Cieszę się że się tego podjelas, to maraton, ale pomożesz w ten sposób samej sobie i kto wie ile innych potencjalnych ofiar. Mój ojciec prawie się załamał o głupie sadzenie z pracodawcą, opór sądów go gniotl przez 5 lat i codziennie się zadreczal myślami, nie daj się tak wypalić ta sprawa i daj sobie miejsce by żyć.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez iiwaa 29 wrz 2016, 22:14
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):...NN4V - co rozumiesz przez przemoc seksualną?

Z grubsza co opisano tutaj:
http://mediumpubliczne.pl/2016/06/rapor ... ie-glowie/

Natomiast stosunek ze świadomą, ale pijaną, raczej się nie kwalifikuje.

Niekoniecznie. Pijana może być świadoma, ale jednocześnie - wskutek upojenia alkoholowego - bezradna ;)

przez NN4V 29 wrz 2016, 22:42
iiwaa napisał(a):...Niekoniecznie. Pijana może być świadoma, ale jednocześnie - wskutek upojenia alkoholowego - bezradna ;)

Bezradna czemu? Sądzisz, że używa się do tego siły?
Raczej się nie używa.
Czy chodzi o bezradność w sensie braku zdolności do odmowy, skutkującym aktywnym uczestnictwem w przedsięwzięciu?
W tym drugim przypadku alkohol niekonieczny jest.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Artemizja 30 wrz 2016, 09:56
Słuchajcie, ja wiem, że w tytule wątku zostało zadane konkretne pytanie, ale tak naprawdę to bardziej wątek wsparcia dla czarnobiała mery, więc bądźcie tak uprzejmi i rozważania definicyjne przenieście do innego wątku, bo autorce one nie pomogą - zwłaszcza w stanie, w jakim jest obecnie.

czarnobiała mery, trzymaj się Słońce.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Lucyfer 30 wrz 2016, 20:05
czarnobiała mery, czy zamierzasz ten temat na terapii poruszyć? Jeśli chodzisz na nią oczywiście.

przez czarnobiała mery 31 paź 2016, 20:36
Mam olbrzymi, wręcz paniczny strach przed ludźmi, boję się wszystkich i wszystkiego. Boję się wychodzić z domu, wychodzę tylko, jak naprawdę muszę. Dwa razy byłam na terapii w Centrum Interwencji Kryzysowej, oni tam mają terminy co 3 tygodnie. To, co przeżyłam w sądzie, to był koszmar, nie wiem, czy nie większy niż sam gwałt. Absurd. Nie ufam nikomu, żałuję, że to zgłosiłam. Gdybym wiedziała, nie zgłosiłabym tego. To było upokorzenie do granicy możliwości. Czuję się bardzo winna, że nie umiałam się obronić, czuję się winna, że byłam idiotką i zaufałam jakiemuś kolesiowi, który mnie potem wykorzystał. Czuję się winna wszystkiego. Ogólnie straciłam jakiekolwiek poczucie sensu. Kompletnie nie umiem już spać. Zasypiam tylko po lekach nasennym. Dwa antydepresanty na maksymalnych dawkach nie dają rady, i czuję się wcale nie lepiej, tylko gorzej.

Sortuj wg