Mam już dsoćyć tego świata

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Hopeless957 14 lip 2016, 20:23
Witam. Jak w tytule. Mam dosyć tego powalonego świata. Nie chcę żyć. Chciałbym ,aby mnie ktoś zastrzelił. Sam tego nie zrobię bo jeszcze nie wyjdzie. Świat jest przeciwko mnie. Wszystko co robie ,to robie źle.. Ludzie się ode mnie odsuwają..Tam gdzie ja tam są również kłopoty... NIe mam dziewczyny nigdy nie będę miał ,nie mam szans..Brak przyjaciół...Na dodatek tęsknie za moją starą przyjaciółką ,którą już ponad ok nie widziałem. Ona jest w związku,a ja jestem zazdrosny o nią. Obecnie mieszkam w Anglii. Ona w Polsce. Niby mam tu spokój ,ale co z tego skoro nie mam z nikim pogadać.. Dobija mnie to psychnicznie. Dlaczego świat jest przeciwko mnie ?! Dlaczego Bóg pozwala na cierpienie? Nie znoszę go za to.... najlepiej to bym gdzieś uciekł i w dupie miałbym ludzi paskudnych :why: :why: :!:

przez bedzielepiej 14 lip 2016, 20:29
też mam już dosyć tego świata

żyć bym chciała, ale na egzotycznej wyspie w otoczeniu palm tam gdzie nie ma służby zdrowia i szaman leczy ayahuascą

przez Abbdonon 30 lip 2016, 12:36
A czego chcesz od świata ?
Ile poświęciłeś czasu i wysiłku ?
Czy masz plany jak je realizujesz??

Poczytaj mojego blooga tam masz wszystko polecam
Zapraszam na mojego Blooga :
http://walkaomarzeniaiozyciemamjejedno.blox.pl/html
poświęconego Depresji, Marzeniach i Walce ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Neurotica_Lostica 31 lip 2016, 22:03
Wow, brzmi jak Caffie, mój ex-przyjaciel...
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez kryty_k 02 sie 2016, 12:43
Bóg pozwala na cierpienie, bo nie może nam tego zabronić - dał nam wolność, wolny wybór, możliwość decyzji. A człowiek tak łatwo daje się skusić do złego... Każdy ma coś na sumieniu, a nieraz nasze cierpienia wynikają z działania innych ludzi - zarówno teraźniejszych jak i z przeszłości. Człowiek sam wybrał ból - popełniając grzech pierworodny. Jedynie zaufaniu Chrystusowi pomaga ukoić ból, bo On zmazuje nasze grzechy, umacnia, uwalnia, uzdrawia duszę. Dlaczego? Bo nas kocha - i zawsze na nas czeka.
Ale by uzdrowił - trzeba mu całkiem zaufać i zawierzyć siebie - co proste nie jest. Niejeden w niecierpliwości żywi do Niego nienawiść, oczekując, nie dając nic z siebie. Nienawiść do świata i do mnie puka - ale w innych było by nam tak samo - dopóki sami siebie nienawidzimy. A co jesteśmy sobie winni? Czy zasłużyliśmy na swój własny na nas gniew, Na naszą nienawiść? Czy naprawdę nie lepiej jest siebie przytulić? Potrzebne nam pocieszenie - wymagamy go nie raz od innych, a sami siebie tak "gnoimy" za przeproszeniem, że nawet nie widzimy dobrego wokół...

przez Neurotica_Lostica 04 sie 2016, 21:51
Ciekawe czy ten wątek mu pomógł? Czy czuje się już lepiej?
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez Natla_Miness 04 sie 2016, 23:09
Możliwe, że napisał w porywie chwili i więcej się nie udzielał. Nie robiłem badań, ale jakoś tak jest, że użytkownicy wpadają i znikają tak szybko jak się zjawili.

Neurotica, masz cudaśnego awatara.
Wcześniej monk.2000

Sortuj wg