Jak poczuć wsparcie samemu?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez lulinasky 05 lip 2016, 15:19
joha napisał(a):
Białoczarna napisał(a):Też mnie to zastanawia. Może ktoś odpowie? Wymyślanie sobie przyjaciół to nie jest dobry pomysł,ale można pisać na forum.

Musisz mieć piłkę i flamaster. Reszta przyjdzie sama :smile:

lepsza krew. ifuknołwhatimin 8)

przez Neurotica_Lostica 06 lip 2016, 21:16
Jak siebie samego wspierać? Dbaj o siebie! Rób sobie czasem drobne przyjemność! Nie obwiniaj siebie i nie obniżaj swojej własnej wartości! Poświęć trochę czasu na to, co lubisz! :D
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez kosmostrada 06 lip 2016, 21:42
zordon54, Daj wsparcie innym ludziom. Wspierasz tym też siebie, a prędzej czy później to do Ciebie wróci.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zordon54 07 lip 2016, 07:34
Neurotica_Lostica dala chyba najlepsza odpowiedz ;) kurcze nie wpadlbym na to ;p problem w tym ze to co daje mi najwieksza przyjemnosc to masturbacja ktora tez jest moim problemem

kosmostrada to nie dziala

przez zordon54 07 lip 2016, 15:57
dobra, zamawiam sobie pizze w imie sprawiania sobie przyjemnosci ;p lubie pizze ;p bede oczywiscie plakal nad straconymi pieniedzmy ale nie bede sie obwinial :)

przez Piotrek1996 08 lip 2016, 23:53
Mam więcej introwertycznych cech, także się wypowiem, jak to jest ze mną. Jasne, że potrzebujemy wyciszenia, spokoju od ludzi, jednak nie jest tak cały czas, bez przesady. Zresztą... osoby gadatliwe bardzo, lubiące towarzystwo też nie będą cały czas w ruchu, bo inaczej by się wykończyli. Każdy potrzebuje czasu dla siebie. My dłużej musimy ładować baterie w samotności i tyle. A ludzi lubię, ale wolę porozmawiać, pośmiać się w małym gronie bliskich osób, które znam bardzo dobrze niż gadać nie wiadomo o czym z obcymi całkowicie ludźmi. Nie lubię bardzo rozmawiania na siłę o pierdołach.
Są książki o cechach charakteru, mogę rzucić nazwy, jeśli Cię to ciekawi.

Jak lubisz pizzę to fajnie, że zamówiłeś, ale nie przesadzaj bo wiadomo, iż to nie jest zdrowy produkt. A i brzucha można dostać gdy się je codziennie takie coś. A co oprócz tej pizzy lubisz? Na pewno jest coś jeszcze, niż tylko ta opcja.

No i może wolontariusz jakiś? Na pewno to by Cię otworzyło, poznałbyś nowych, fajnych ludzi, bo pomoc innym jest bardzo wartościowym zajęciem. Plus nie przejmuj się każdą pierdołą, szkoda życia. Rozmowa w internecie nie jest złym pomysłem, bo później może się okazać, że ktoś ciekawy mieszka w Twoim miejscowości i chciałby/chciałaby się spotkać. Poza tym odważyłeś się zrobić konto na tym forum, a tu jest od groma różnych ludzi. Zawsze to krok do przodu. :smile:

przez zordon54 12 lip 2016, 12:50
Dzieki Piotrek

przez Piotrek1996 12 lip 2016, 19:29
O, zobacz. Nie sądziłem, że pomogę w jakiś sposób, ale nie ma za co.

przez Neurotica_Lostica 30 lip 2016, 22:49
[quote="zordon54"]Neurotica_Lostica dala chyba najlepsza odpowiedz ;) kurcze nie wpadlbym na to ;p problem w tym ze to co daje mi najwieksza przyjemnosc to masturbacja ktora tez jest moim problemem

Ahahahahahaahahahahahah, to powinno pójść na mistrzów czy coś. ;D
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Sortuj wg