MAM JUŻ KUŹWA DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez neon 18 cze 2016, 17:32
ehhh znowu ten świat kogoś oszukał.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez JERZY62 18 cze 2016, 17:50
Tych leków na depresję tak naprawdę wcale nie jest dużo.
♪♪♪

przez Kalebx3 18 cze 2016, 18:18
JERZY62, za to psycholi przybywa ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 18 cze 2016, 19:08
JERZY62 napisał(a):Tych leków na depresję tak naprawdę wcale nie jest dużo.

Imipiramina,Klomipramina,Dezypramina,Opipramol,Doksepina,Amitryptylina,Citalopram,Escitalopram,Fluoksetyna,Fluowoksamina,Paroksetyna,Sertralina,Maprotylina,Miniciprian,Wenlafaksyna,Duloksetyna,Reboksetyna,Bupropion,Mianseryna,Mirtazepina,Trazodon,Moklobemid,Tianeptyna,Agomelatyna,Wortioksetyna,Vilazodon dodatkowo niektóre neuroleptyki działające antydepresyjnie,leki przeciwdrgawkowe z działaniem antydepresyjnym,wlewy ketaminowe,antydepresanty dostępne z za granicy,psychostymulanty,suplementy lekko działające antydepresyjnie.

Wcale /cenzura/ nie dużo :pirate:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Stracona100 18 cze 2016, 19:54
Monster6 ile czasu (zycia) trzeba poswiecic, by je wszystkie przetestowac?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Monster6 18 cze 2016, 20:13
Stracona100, Wcale nie trzeba czasu i życia poświęcać można siąść i marudzić ;)

przez Stracona100 18 cze 2016, 20:20
Monster6 - ale ja nie chce marudzic, tylko testowac i zastanawialam sie, czy jeszcze zycia mi starczy.
No to ile?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez AnissemSirch 18 cze 2016, 20:30
Życie jest takie piękne i kolorowe, tylko żyć i nie umierać...
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez Monster6 18 cze 2016, 20:34
Stracona100, Do usranej śmierci ;D Tak poważnie to w obecnych czasach depresja czy to lekka,średnia czy duża jest uleczalna.
Są eletrowstrząsy,terapie skojarzone,wlewy ketaminowe,różne terapie...No chyba że ktoś ma naturę depresyjną taką osobowość to może wtedy napierdalać masę leków które
nie wiele dadzą a nawet zaszkodzą a potem latać po forach i wypisywać jakie leki to syf psychiatrzy żli bo leczą jak ktoś do nich pójdzie,psychiatria ścierwo jak by to tylko w psychiatrii
były choroby nieuleczalne.Najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy z byle chandrą latają do psychiatry dostaję leki które nie wiele im pomagają i jeszcze dostają ubocznych bo tak te leki
działają potem wypisują jakie leki to zło że psychiatrzy tylko faszerują chemią a na końcu wychodzi że bieganie im pomogło albo znalazienie miłości :D

przez natrętek 18 cze 2016, 20:43
bedzielepiej, podobnie mam za sobą kilkunastoletnie leczenie, przerobione większość SSRI, TLPD, wspomagająco małe dawki neuroleptyków, rozpoznana depresja nawracająca, a więc ciągłe leczenie tymi samymi lekami. Mówiłem na niemal każdej konsultacji, że pomimo regularnego przyjmowania zaleconych leków mój stan nadal pozostawia wiele do życzenia i że leki po prostu nie działają. Mój psychiatra w początkowych okresach przyjmowania danego leku mówił mi, ze lek zadziała tylko jeszcze za krótko go biorę, natomiast po kilku miesiącach kiedy nadal mówiłem, że nie odczuwam leczniczego działania leku wmawiał mi, że lek działa, tylko tego nie odczuwam. Po dekadzie takiego funkcjonowania na terapii rozpoznano zab. osobowości, a więc leki rzekomo miały spełniać funkcję tylko pomocniczą. Okazuje się, że jak z nich schodzę to czuję się jeszcze gorzej.
Mam podejrzenie, że lekarze zbyt mało angażując się w historię mojego leczenia postawili błędne rozpoznanie i zamiast zacząć leczenie od stabilizatora to tyle lat przepisywali mi SSRI, co niestety tylko pogorszyło sprawę.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Monster6 18 cze 2016, 20:45
Co do pierwszego wątku w temacie.Ja mając chad też byłem u psychiatry który po przedstawieniu mi leków jakie mi da a ja nie chciałem ich stwierdził że nie ma mnie czym leczyć i żebym
poszukał sobie innego psychiatry.Ponieważ ja wtedy nie chciałem leków którymi leczy się chad tylko akurat antydepresanty.Mówiłem olanzapina nie bo tycie,kwetiapina nie bo tycie...
I właśnie mu dziękuję bo nie owijał w bawełnę mial honor zachował się w porządku twierdząc że nie będzie mnie leczył,bo mógł mi wypisać co chciałem(mimo iż to niewskazane i by nie pomogło) i przyszedł bym jeszcze raz i by na mnie zarobił.
Gdy ktoś nie chcę się leczyć brać leków to czego oczekuję? Głaskania po głowie? Psychiatra który się szanuję nie będzie robił czegoś wbrew sobie tylko po to by zarobić.A mógłby bo tacy też są.

przez neon 18 cze 2016, 21:11
Monster6 napisał(a):
JERZY62 napisał(a):Tych leków na depresję tak naprawdę wcale nie jest dużo.

Imipiramina,Klomipramina,Dezypramina,Opipramol,Doksepina,Amitryptylina,Citalopram,Escitalopram,Fluoksetyna,Fluowoksamina,Paroksetyna,Sertralina,Maprotylina,Miniciprian,Wenlafaksyna,Duloksetyna,Reboksetyna,Bupropion,Mianseryna,Mirtazepina,Trazodon,Moklobemid,Tianeptyna,Agomelatyna,Wortioksetyna,Vilazodon dodatkowo niektóre neuroleptyki działające antydepresyjnie,leki przeciwdrgawkowe z działaniem antydepresyjnym,wlewy ketaminowe,antydepresanty dostępne z za granicy,psychostymulanty,suplementy lekko działające antydepresyjnie.

Wcale /cenzura/ nie dużo :pirate:

A gdzie ladasten, który przepisał mi dr. Stiepanienko ? czy to nie jest dyskryminacja ? najpierw sankcje, następnie wykluczenie z igrzysk olimpiskich, a teraz jeszcze proszki!
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez Monster6 18 cze 2016, 21:18
neon, Wypisałem te które są obecnie dostępne i sprzedawane w Polskich aptekach.Dodając że są jeszcze takie które są dostępne z zagranicy ;)

przez kotek em 18 cze 2016, 21:40
bedzielepiej, masz okazję się wykazać. Skończ studia i zrób coś dla ludzkości :P
Obrazek

Sortuj wg