MAM JUŻ KUŹWA DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 17 cze 2016, 21:41
Leczysz się człowieku kilkanaście lat, masz nadal te same objawy bo leki nie działają, a yebani psychiatrzy nadal ci wypisują goowniane leki z tej samej grupy ZESRAJ (SSRI) które ci nie pomagają a tylko pogarszają. Okłamują cię, że to przez to, że dawka za mała/jeszcze za krótko bierzesz/może dołączyć DEPAKINE a ty to łykasz i tak to trwa latami aż budzisz się z palcem w dupie i z nadwaga, śpisz po 16 godzin dziennie i nie masz siły rano wstać. Co ci zaproponuje psychiatra? KETREL lub OLANZAPINĘ żebyś jeszcze bardziej spasł się, jeszcze dłużej spał a najlepiej ze sobą skończył. Jeśli nie zgodzisz się już na żadne tabletki to usłyszysz: "To w takim razie czego pani ode mnie oczekuje? To po co pani tu przyszła?" a o psychoterapii na NFZ zapomnij, ja czekam od listopada i mózg mi się wylewa uszami!!!

przez bedzielepiej 17 cze 2016, 21:44
A NA NASTĘPNEJ WIZYCIE USŁYSZYSZ OD PSYCHIATRY ŻE MASZ PROBLEM Z OSOBOWOŚCIĄ I KONIECZNA JEST PSYCHOTERAPIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK KOOOOORWAAA TO MI DAJCIE TĄ PSYCHOTERAPIĘ, BĘDĘ CHODZIĆ NAWET CODZIENNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez Korat 17 cze 2016, 21:56
Z perspektywy 10 lat nieefektywnego wsparcia ze strony służby zdrowia, stoję na stanowisko, że z problemami przewlekłymi można liczyć jedynie na namiastkę wsparcia. To zabrzmi jak banał, ale najwięcej ty możesz zrobić dla samej siebie.
To nie jest normalna sytuacja, to jest dramat, aż mnie wzdryga gdy sobie przypominam jak żałosnych było wiele moich kontaktów ze specjalistami od zdrowia psychicznego. Ci ludzie powinni się przekwalifikować do pracy w mięsnym, a nie stawać na przeciw drugiego człowieka. To wkurza i ręce załamują, bo naprawdę niewielkim nakładem sił mogłoby to wyglądać o niebo lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 17 cze 2016, 21:59
Korat napisał(a): To zabrzmi jak banał, ale najwięcej ty możesz zrobić dla samej siebie.

A co niby mam zrobić? Szukam pomocy u specjalistów i wygląda to jak powyżej. Przychodzę na wizytę, nie pamiętają kim jestem i z czym byłam, mylą mnie z innymi pacjentami "pani bierze Eutyrox, tak? Nie? O jej" i tak sobie chodzę 11 lat.

przez Monster6 17 cze 2016, 22:07
A co ty myślisz że psychiatrzy to są cudotwórcy magicy? Że włożą rękę w głowę zamieszają kulkami i wszystko się ustawi na swoim miejscu?
Myślisz że gdyby mieli leki które nie powoduję żadnych skutków ubocznych albo umieli kogoś wyleczyć stale to by tego nie zrobili?
Najważniejsza jest diagnoza do niej dobiera się leczenie i się żyję dalej.Leki są jakie są póki nie ma lepszych żaden psychiatra nic nowego nie wymyśli oni nie są od tego.Po za tym jak ktoś nie chcę brać SSRI a chce inne antydepresanty to takich leków jest w kutas i można choćby samemu sobie załatwić przez internet lub poprosić psychiatrę by takowe wypisał jak nie chcę to są jeszcze inni psychiatrzy.Są choroby w których pacjenci żeby funkcjonować muszę przyjmować to co napisałaś/eś kwas walproinowy,kwetiapinę,olanzapinę i muszą tyć choć też nie chcą.Ale leki są jakie są.Jakby leki były inne a choroby uleczalne to psychiatrzy też by to praktykowali.Jak się chcę iść na terapię i nie chcę się czekać to się pojedzie do innego miasta i tam pójdzie szybciej na terapię na NFZ.Jak chciałem iśc na terapię NFZ to jeżdziłem ponad 50km żeby sobie pogadać 45 minut.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez bedzielepiej 17 cze 2016, 22:44
Monster6 napisał(a):A co ty myślisz że psychiatrzy to są cudotwórcy magicy? Że włożą rękę w głowę zamieszają kulkami i wszystko się ustawi na swoim miejscu?
Myślisz że gdyby mieli leki które nie powoduję żadnych skutków ubocznych albo umieli kogoś wyleczyć stale to by tego nie zrobili?
Najważniejsza jest diagnoza do niej dobiera się leczenie i się żyję dalej.Leki są jakie są póki nie ma lepszych żaden psychiatra nic nowego nie wymyśli oni nie są od tego.Po za tym jak ktoś nie chcę brać SSRI a chce inne antydepresanty to takich leków jest w kutas i można choćby samemu sobie załatwić przez internet lub poprosić psychiatrę by takowe wypisał jak nie chcę to są jeszcze inni psychiatrzy.Są choroby w których pacjenci żeby funkcjonować muszę przyjmować to co napisałaś/eś kwas walproinowy,kwetiapinę,olanzapinę i muszą tyć choć też nie chcą.Ale leki są jakie są.Jakby leki były inne a choroby uleczalne to psychiatrzy też by to praktykowali.Jak się chcę iść na terapię i nie chcę się czekać to się pojedzie do innego miasta i tam pójdzie szybciej na terapię na NFZ.Jak chciałem iśc na terapię NFZ to jeżdziłem ponad 50km żeby sobie pogadać 45 minut.

tak /cenzura/ dokładnie tak myślę, zwłaszcza po 11 latach ciągłego leczenia. Co do diagnozy rozumiem że to moja wina, że nie mam poprawnej bo to mi sugerujesz. Tak załatwię sobie sama leki przez internet, bardzo mądre rady dajesz. Wejdę na drogę przestępczą jak Ty.Nie chce się poczekać? 11 lat czekam. Tylko 50 km jeździłeś, no i myślisz że już wiesz wszystko o mnie i że nie wpadłabym na to by szukać poza miastem pomocy. Ja jeździłam 120 km do psychiatry nawet bo mówiono że dobry i co z tego. Nawet buliłam na prywatne leczenie, miałam prywatną psychoterapię, albo do psychiatrów też bo byłam w stanie że nie mogłam czekać kilku miesięcy na NFZ. Więc nie pisz że nie zrobiłam wszystkeigo co byłam w stanie żeby mieć. ALe teraz mnie nie stać na to żeby iść prywatnie, więc jestem zdana na NFZ.
Ostatnio edytowano 17 cze 2016, 22:48 przez bedzielepiej, łącznie edytowano 1 raz

przez Monster6 17 cze 2016, 22:46
No to jeśli myślisz że psychiatrzy to cudotwórcy i magicy to cię oświecę ale nie są tymi za kogo ich uważasz.
Na marginesie to też do psychiatry a nawet do szpitala jeżdziłem daleko ale nie mam zamiaru się licytować kto dalej :D
Ostatnio edytowano 17 cze 2016, 22:49 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz

przez bedzielepiej 17 cze 2016, 22:49
Monster6 napisał(a):No to jeśli myślisz że psychiatrzy to cudotwórcy i magicy to cię oświecę ale nie są tymi za kogo ich uważasz.

nie grzeszysz inteligencją

przez Monster6 17 cze 2016, 22:51
Być może, jednak nie zwalam winy za to że choruję na psychiatrów na leki i na NFZ.

przez Druid 17 cze 2016, 23:11
bedzielepiej napisał(a): TO MI DAJCIE TĄ PSYCHOTERAPIĘ, BĘDĘ CHODZIĆ NAWET CODZIENNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na oddziale dziennym byłoby pięć razy w tygodniu ;)
https://swiatprzychodni.pl/swiadczenia/oddzial-dzienny-psychiatryczny-(ogolny)/gdynia/
https://swiatprzychodni.pl/swiadczenia/oddzial-dzienny-psychiatryczny-(ogolny)/gdansk/
Druid

przez alone05 18 cze 2016, 10:38
Większość pacjentów, którzy biorą leki ma nadwagę, bo takie są skutki brania leków, ale nawet z nadwagą można pięknie wyglądać.

przez Kalebx3 18 cze 2016, 16:03
bedzielepiej, ja też KOOORWA mam dość !!!!!!!!!!!!!!!!!
28 lat biegania po przeróżnych psychiatrach , zaleczony alkoholizm , wyleczone 12 HCV zafundowane mi w Psychiatryku etc ...
I co z tego ,że mam dość ,że mi życie ością w gardle staje ,że w najgorszych okresach myśli samobójcze jak demony nad głowa krążą ? Co z tego ,że mi sie to niepodoba . To co na sznur mam się wypierdolllić ? Zostawić dobrą żonę ,( 9 letnie dziecko , które mi codziennie powtrzarza po kilka razy ,że mnie kocha ). Co zrobić , na złość tacie zrobić w gacie ?
Obecna psychiatria to jeszcze dziecko w powijakach , marne czary -mary , hu-j do dupy bez smarowania etc. a i w tym wszystkim i tak mamy dużo szczęścia ,żeśmy nie zachorowali w latach 50 ubiegłego stulecia , gdzie na większość "nieuleczalnych czyt. przewlekłych" schorzeń psychicznych była jak nic lobotomia .
Polska psychiatria na tle innych europejskich krajów nie jest jakimś wypiżdziewem . Mam kolesi we Francji to może tam refundacja jest od państwa nieco większa , ale leczą tym samym badziewiem . A SSRI dostajesz na zwykłą chandrę .

bedzielepiej, przestań się łudzić ,że Ci psychoterapia pomoże ( tak myślę )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 18 cze 2016, 16:17
* Carl Sandburg, Limited
Mknę pociągiem ekspresowym, jedną z błyskawic
amerykańskiej kolei.
W niebieską mgłę i ciemne powietrze
pędzi piętnaście stalowych wagonów z tysiącem ludzi.
(Wagony zardzewieją na złomowisku, a mężczyźni
i kobiety, śmiejący się w przedziałach,
obrócą się w proch).
Pytam mężczyznę w przedziale dla palących, dokąd jedzie,
a on odpowiada: „Omaha".

wszyscy jedziemy w tym pociągu cięż kużwa mac , co dziś jest błyszcząće , jutro zeżre rdza, i te chwile piękne i te depresje całą,,, wszystko w proch obróci
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Stracona100 18 cze 2016, 16:50
bedzielepiej nie trac nadziei, na pewno znow przyjda lepsze dni i lepsze mysli. Tez choruje na to gowno od lat i mam serdecznie dosc. Juz dawno stracilam nadzieje, ze kiedys bede zdrowa i szczesliwa i tak zyje co jakis czas odbijajac sie od dna.
Moja nowa psychiatra twierdzi, ze jest w stanie doprowadzic mnie do normy, zasiala nowa malutka nadzieje.......
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg