Brak Empatii, pustka.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Brak Empatii, pustka.

przez Vengence 14 cze 2016, 20:10
Ruyuken napisał(a):Ale to tylko koty i psy, to tylko zwierze tak naprawdę, nie przesadzacie trochę? Poprostu jestem ciekawy dlaczego śmierć tak naprawdę jedynej osoby do której coś czułem w ogole mnie nie ruszyło.

Ps. O jakie objawy ci chodzi?
Ale to ty w końcu topiłeś te koty i psy?, czy tylko napisałeś, że jesteś do tego zdolny?, /cenzura/ ale tematy, odstawiam ssri i jeszcze w takie rozmowy się wkręcam.lol :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Brak Empatii, pustka.

przez Ruyuken 14 cze 2016, 20:17
Odnoszę wrażenie że sugerujesz mi jakby ja to robił dla przyjemności albo satysfakcji, z zwierzakami musiałem coś zrobić i dla mnie to był najlepsze rozwiązanie na ten moment, nic z tych rzeczy nie budziło we mnie jakiś pozytywnych emocji. Jak jednak robiłem coś z tych rzeczy bardziej interesowała mnie reakcja ludzi z otoczenia niż faktycznie to co robiłem.

Brak Empatii, pustka.

przez Ruyuken 14 cze 2016, 20:19
Vengence napisał(a):
Ruyuken napisał(a):Ale to tylko koty i psy, to tylko zwierze tak naprawdę, nie przesadzacie trochę? Poprostu jestem ciekawy dlaczego śmierć tak naprawdę jedynej osoby do której coś czułem w ogole mnie nie ruszyło.

Ps. O jakie objawy ci chodzi?
Ale to ty w końcu topiłeś te koty i psy?, czy tylko napisałeś, że jesteś do tego zdolny?, /cenzura/ ale tematy, odstawiam ssri i jeszcze w takie rozmowy się wkręcam.lol :mrgreen:

Koty tokiem bo za dużo się rodzilo a miałem 2 psy które po kilka lat miały i Każdy w domu był usypiany i nikt nie chciał przy tym być bo to bolesne to ja je trzymałem przy usypianiu i później zakopywalem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg