Nienawidzę go.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 08 cze 2016, 21:03
Fajnie :)
Ja nie wiem czy zadzwonić czy pojechać i czy wgl się odzywać. Mam myśli z jednej str. jestem zła że ma mnie w dupie i się nie odzywa z drugiej str. może mu być bardzo przykro, że "chce go zapomnieć" to zawsze boli.

Nienawidzę go.

przez NN4V 08 cze 2016, 21:17
lulinasky napisał(a):Fajnie :)
Ja nie wiem czy zadzwonić czy pojechać i czy wgl się odzywać. Mam myśli z jednej str. jestem zła że ma mnie w dupie i się nie odzywa z drugiej str. może mu być bardzo przykro, że "chce go zapomnieć" to zawsze boli.

Nie wiesz jak jest. Niekoniecznie "nie odzywa się" znaczy "mam w dupie". To Ty wprowadzasz destrukcję - jeśli sama się nie określisz, wpędzisz was oboje w emocjonalna szarpaninę. Naprawdę związki nie stoją na pustych deklaracjach. Jeśli jest Ci dobrze, bez sensu rozwalać, testować, sprawdzać i wymagać. Lepiej cieszyć się tym, co jest tu i teraz, niż niszczyć teraźniejszość urojeniami wobec przyszłości. Przyszłość najczęściej okazuje się daleka od jej wyobrażeń.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Nienawidzę go.

przez lulinasky 08 cze 2016, 21:29
Zadzwoniłam raz, ale nie odebrał i napisałam smsa że to była dobra decyzja i zeby mu nie było przykro. Raczej nie pisalismy sobie smsów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nienawidzę go.

przez lulinasky 08 cze 2016, 21:30
Wątpie czy odpisze na smsa. Nie jest mi lżej, bo nie wiem czy zareaguje jakoś na to.

Nienawidzę go.

przez asdfgh123 09 cze 2016, 00:56
Zerwałaś z facetem znajomość, teraz po czasie chcesz się z nim skontaktować, próbowałaś zadzwonić, nie odebrał. Czaje do tego momentu.
Ale czy Ty dalej napisałaś mu smsa, że to zerwanie znajomości to była dobra decyzja i teraz chciałabyś żeby Ci odpisał i żebyście znów złapali kontakt??? Bo ja ie wiem czy to dobrze rozumiem
Jak tak to może mu jeszcze napisz że go nienawidzisz i nigdy więcej ma się z Tobą nie kontaktować. Na pewno go zachęcisz do rozmowy

Nienawidzę go.

przez NN4V 09 cze 2016, 07:09
asdfgh123 napisał(a):...Jak tak to może mu jeszcze napisz że go nienawidzisz i nigdy więcej ma się z Tobą nie kontaktować. Na pewno go zachęcisz do rozmowy

Może nie zachęci, ale wyrazi emocjonalna nieobojętność - czyli uwikłanie uczuciowe.
To deklaracja uległości.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 09 cze 2016, 07:11
Oddzwonił. Ucieszył się, że się odezwała, powiedział, że tęsknił, ale nie chciałam za długo z nim rozmawiać, żeby znowu nie cierpieć. Nie chcialam, żeby mnie znienawidził.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 09 cze 2016, 07:15
NN4V napisał(a):
asdfgh123 napisał(a):...Jak tak to może mu jeszcze napisz że go nienawidzisz i nigdy więcej ma się z Tobą nie kontaktować. Na pewno go zachęcisz do rozmowy

Może nie zachęci, ale wyrazi emocjonalna nieobojętność - czyli uwikłanie uczuciowe.
To deklaracja uległości.

Ucieszył się i był przejęty chyba, powiedzial, że źle to wszystko wyszło. Ale razem doszliśmy do wniosku, że to była dobra decyzja. Nie wiem co będzie dalej.

Nienawidzę go.

przez NN4V 09 cze 2016, 13:00
lulinasky napisał(a):....Ucieszył się i był przejęty chyba, powiedzial, że źle to wszystko wyszło. Ale razem doszliśmy do wniosku, że to była dobra decyzja. Nie wiem co będzie dalej.

Dlaczego dobra?
Takie decyzje dobrze je umieć uzasadnić.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 09 cze 2016, 17:48
Szybko ucięłam tą rozmowę. Przez telefon słabo rozkręcać takie tematy. Na razie ogarniam swoje sprawy. Dzisiaj napisałam co słychać, ale nie odpisał.

Dlaczego dobra?
Takie decyzje dobrze je umieć uzasadnić.

Ty wiesz mniej więcej dlaczego dla mnie dobra. Dawno nie byłam sama, jakieś 5 lat. A dla niego hmmmm mogę się domyślać.

Nienawidzę go.

przez NN4V 09 cze 2016, 19:37
lulinasky napisał(a):...Ty wiesz mniej więcej dlaczego dla mnie dobra. Dawno nie byłam sama, jakieś 5 lat. A dla niego hmmmm mogę się domyślać.

No właśnie nie wiem - ani nie domyślam się. Osobiście wolę być w (dobrym) związku niż sam.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 09 cze 2016, 19:47
Ja też :) ale nic na siłę. On dał mi jasno do zrozumienia wtedy, że nie chce być teraz w związku. Chyba najbardziej zabolały mnie słowa z naszej ostatniej rozmowy, kiedy powiedział, że się nie dogadujemy i że ma mnie za dużo i że czasami ratowanie związku nie odbywa się przez nasilenie kontaktu, powiedział wtedy, że chce być moim bliskim przyjacielem. Miałam wtedy sporo stresów i mogłam być trochę upierdliwa.

Nienawidzę go.

przez Arhol 09 cze 2016, 20:11
Stało się chyba póki co najważniejsze co miało nastąpić od dnia założenia tego tematu,trochę emocje wam ostygły i możecie obserwować/gadać/whatever o/i całej sytuacji.
Przyjaźń po związku często może być złym pomysłem jeśli któraś ze stron nie do końca zamknęła swoich uczuć,czy owego rozdziału w żywocie i nie przestawiła się całkowicie na tryb "friendship",trzeba obserwować i uważać czy aby taka relacja nie zmieniła się w jakąś tykającą emocjonalną bombę która znów roz^&^& system.
Chyba
w teorii,no idea.
Ale zalecałbym uwagę,obserwacje siebie,swoich emocji i 2 strony roownież.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nienawidzę go.

przez agusiaww 09 cze 2016, 20:15
Tez nienawidze go szpinaku. I odgrzewanych kotletow, sa bardzo niedobre, ble. A tu szykuje sie kotlet.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg