Nienawidzę go.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 09:14
Jestem pełna żalu i czuję się wykorzystana jak to porzucona kobieta. Czuję nienawiść, wczoraj bylo dobrze, ale dzisiaj znowu wracają czarne myśli. Drugi raz zawiodlam się na facecie, którego kochalam. Dwa razy ktoś inny się na mnie zawiódl. W głowie mam myśli, co zrobiłam źle i co on. Najbardziej, co on, że nie próbował mnie zrozumieć. Czuję, że nigdy mnie nie kochał lub kochał kiedy ja go nie akceptowałam takim jakim on był i byłam zołzą. Starszy facet nigdy nie zrozumie emocjonalności młodszej dziewczyny. Najgorsze jest to, że jestem teraz ulokowana i muszę zająć się ogarnianiem egzaminów. Ten koleś żyje przeszłościa takie mam wrażenie.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 09:21
Moje pytanie brzmi czy jest sens wygarniać takie rzeczy ? Lub uświadamiać jak kto woli.

Nienawidzę go.

przez NN4V 05 cze 2016, 09:26
lulinasky napisał(a):... Starszy facet nigdy nie zrozumie emocjonalności młodszej dziewczyny.

Popadasz w generalizacje. To jest gówno prawda, bo wiek nie ma tu nic do rzeczy.

lulinasky napisał(a):.... Ten koleś żyje przeszłościa takie mam wrażenie.

Zupełnie możliwe. Czemu nie widziałaś tego wcześniej?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nienawidzę go.

przez NN4V 05 cze 2016, 09:29
lulinasky napisał(a):Moje pytanie brzmi czy jest sens wygarniać takie rzeczy ? Lub uświadamiać jak kto woli.

Jemu? Raczej nie.
Gdyby chciał zadbać o wasz związek to by to zrobił.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 10:04
Zupełnie możliwe. Czemu nie widziałaś tego wcześniej?

Bo widziałam przede wszystkim siebie. I chyba nie byłam pewna tej relacji, on o mnie zabiegał cały czas, zmienił się itd. I kiedy ja w końcu zauważyłam, że moze coś z tego będzie swoimi emocjami i nachalnością to zepsułam. Chciałam pokazać mu się z tej ciemniejszej str, niczego nie udawać. Jednoczesnie olewalam innych facetów, z nikim nie flirtowałam, wszystkim dawałam do zrozumienia, że jestem w związku. Był tylko on. A on mi napisał, na pożegnanie, że zdradzal mnie emocjonalnie i że mi będzie dużo łatwiej kogoś znaleźć. A miesiąc wczesniej chciał ze mną zamieszkać i zero problemów.

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 10:14
Powiedział, że potrzebuje przerwy, bo było za dużo cięzkich rozmów między nami. I że chciałby się ze mną przyjaźnić (mieliśmy taki etap) ale zachowaliśmy się jak para czyli sex i czułe słówka, ale ja znowu zaczynała, temat.A teraz mu powiedziałam, że chce o nim zapomnieć i ze na razie nie ma szans na przyjazn. I usunełam jego kontakt, fb itd. I tak to trwa 5 dzień.

Nienawidzę go.

przez atic 05 cze 2016, 11:09
ja uważam, że niepotrzebnie roztrząsasz, przeżyliście dużo wspaniałych chwil, teraz wasze drogi się rozeszły i chowanie urazy jest niepotrzebne, zwłaszcza, że z tego co piszesz nie był zły tylko nie nadawał się do związku.
ale już widząc określenia jakich używasz, że zostałaś wykorzystana, że nienawidzisz itd. myślę, że tak łatwo nie odpuścisz.
będziesz analizować i szukać jakichś luk w jego zachowaniu, żeby zrobić z niego tego niedobrego.
atic

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 11:20
To po co się ze mną wiązał? Po co nalegał, żebyśmy byli parą i nie mieli nikogo poza sobą. Podkreślał to dużo razy. Przeatde wszystkim mam pretensje, że nie próbował mnie zrozumieć.Ostatnio miałam gorszy czas, dużo stresów, nie mam za bardzo czasu, żeby skupiać się na przyjemnościach, przez co nie moge za bardzo wyluzować. Pracuje lub użalam się nad sobą.

Nienawidzę go.

przez atic 05 cze 2016, 11:24
lulinasky, no i byliście parą przez lata, pewne rzeczy wyszły może z czasem?
no w związkach tak jest, że jest dużo sprzeczności, jakaś część jego chciała z tobą być, jakaś inna jego część nie nadawała się do związku.
atic

Nienawidzę go.

przez lulinasky 05 cze 2016, 11:32
Nic się za bardzo nie zmieniło, powstała kwestia wspólnego mieszkania. U mnie to za dużo by nie zmieniło, bo od ok 5 lat nie mieszkam z rodzicami. On mieszkał przez jakiś czas z dziewczyną, a takto z rodzicami. Smutno mi, bo z jednej str wieczorem za nim tęsknie z drugiej str mam poczucie straconego czasu na jego osobę.

Nienawidzę go.

przez NN4V 05 cze 2016, 12:38
lulinasky napisał(a):Powiedział, że potrzebuje przerwy, bo było za dużo cięzkich rozmów między nami. ...

Nie rozumiem tych "ciężkich rozmów". Może dlatego, że w moim związku ich brak.

atic napisał(a):lulinasky, no i byliście parą przez lata, pewne rzeczy wyszły może z czasem?
...

Skąd wiesz? lulinasky chyba nie pisała jak długo byli.

Nienawidzę go.

przez atic 05 cze 2016, 12:59
straconego czasu? czyli nie było dobrego czasu?
atic

Nienawidzę go.

przez atic 05 cze 2016, 13:21
pisała
atic

Nienawidzę go.

przez NN4V 05 cze 2016, 13:38
atic napisał(a):straconego czasu? czyli nie było dobrego czasu?

Czasu zainwestowanego. Nie ważne czy dobrego.
Pokutują zinternalizowane wzorce miłości romantycznej, która wszak do grobowej deski ma być.
Najczęściej jednak nie jest.

atic napisał(a):pisała

Najwidoczniej nie zauważyłem.

Sortuj wg