Co mam zrobić?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co mam zrobić?

przez Stracony86 24 maja 2016, 21:06
Co mam zrobić jeżeli cierpię na nerwicę lękową, silną depresję, jestem po próbie samobójczej(w grudniu wyszedłem ze szpitala) nie mam żadnej pracy, zawodu, wykształcenie podstawowe, doświadczenia brak, urząd pracy od 9 lat nic nie ma mi do zaoferowania, nawet stażu, nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi odnośnie pracy choć wysyłam zgłoszenia codziennie. Jedyna pomoc mopsu to 271zł miesięcznie, prace interwencyjne przy koszeniu trawy, lecz to odpada z powodu alergii. od 15 roku życia nie mam żadnego znajomego, nie zamieniam z nikim słowa nawet. Sylwester, święta itd zawsze samotnie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to samobójstwo albo jakiś napad.

Co mam zrobić?

przez pokonacstres.pl 24 maja 2016, 21:33
Widać, że jest Ci bardzo ciężko i dość trudno znaleźć słowa, które nie wydadzą się banalne.

Powiem jednak wprost, chociaż być może nieco szorstko - napisałeś dużo o tym czego nie masz. Czy byłbyś jednak w stanie, choćby na chwilę, odrzucając autokrytycyzm, popatrzeć na to co masz?

Bardzo polecam Ci też do obejrzenia film Nicka Vujcica - człowieka bez rąk i bez nóg. On był w stanie podobnym do Twojego i zdołał z niego wyjść. Może Cię zainspiruje. Jak coś, to napisz do mnie pw, to podeślę Ci mój ulubiony.

Trzymaj się ciepło!
Nie wiem jaka jest obiektywna prawda, więc piszę o tym co mi się sprawdza, o tym, co mi się nie sprawdza i jak widzę świat.
https://pokonacstres.pl

Co mam zrobić?

przez Stracony86 24 maja 2016, 21:54
Filmów obejrzałem tysiące, jednak z nimi nie porozmawiam, nie wyjdę, nie ubiorą mnie, nie nakarmią. Tak czy inaczej dzięki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mam zrobić?

przez AnissemSirch 24 maja 2016, 22:41
Narodzić się na nowo. :bezradny:
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Co mam zrobić?

przez Stracony86 25 maja 2016, 00:29
To chyba jedyne wyjście

Co mam zrobić?

przez asdfgh123 30 maja 2016, 16:11
Ja tak żyje z 5 lat i zanim zacząłem brać leki to myślałem już o samobójstwie a Ty już prawie 15 i jeszcze masz siłę to ciągnąć. Szacunek

Sortuj wg