depresja a ciaza

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja a ciaza

przez Evele 23 maja 2016, 22:27
na depresje choruje od dluzszego czasu z okresami kiedy sie czuje dobrze i okresami kiedy mi sie pogarsza, probuje z nia walczyc, od okolo dowhc lat chodze na terapie grupowa, w miedzyczasie odstawialam leki i czulam sie naprawde dobrze, problem zaczal sie kiedy zmienilam prace- byla bardzo stresujaca, zaczelam miec problemy ze snem i w rezultacie znowu zaczelam brac leki- po jakims czasie okazalo sie ze jestem w ciazy, gdy tylko sie o tym dowiedzialam stopniowa ale dosyc szybko odstawilam leki, balam sie ze zaszkodze dziecku, niestety od jakiegos czasu znowu sie czuje gorzej, niby wszystko jest ok-mam spokojna prace ktora nawet lubie i nic zlego sie nie dzieje, ale jakos nie czuje sie najlepiej, i tu moje pytanie, bo kompletnie sie nie orientuje- czy sa jakies bezpieczne antydepresanty ktore mozna brac w ciazy? moze ktos byl w podobnej sytuacji i moglby cos podpowiedziec?nie chce isc najpierw do psychiatry bo skonczy sie to pewnie recepta i wole najpierw sie dowiedziec czy ktos byl w podobnej sytuacji