Leczenie stacjonarne

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Leczenie stacjonarne

przez Oko_Londynu 20 maja 2016, 17:41
Witam,

czy możecie polecić jakieś oddziały leczenia depresji w Polsce na NFZ? Co do mnie i moich objawów to nauczyłem się tłumić emocje w pewnym momencie życia i zaczęły wtedy pojawiać się różnorodne zaburzenia - apatię, lęk, izolacja, wycofanie, uciekanie w analizę, pogłębiło tendencję do bierności, uczucie rozpaczy i inne. Chciałbym coś z tym w końcu zrobić, zrzucić maski. Wiem, że problem głównie rozbija się o moje relacje wobec rodziców. Próbowałem różnych form leczenia, myślałem, że sobie sam też poradzę, ale mam dość samooszukiwania, chciałbym w końcu żyć autentycznie, najlepiej też zamykając w końcu pewne rzeczy.
Gdzie warto się udać w takim wypadku? Będę wdzięczny za każdą sugestię. Chciałbym jak najszybciej się tym zająć.

Pozdrawiam

Leczenie stacjonarne

przez Korat 22 maja 2016, 12:21
Jak długo trwają twoje problemy?
Masz myśli s?
Jeśli nie o oddział zamknięty chodzi, to pytanie czy
zadowoli cię 12 tygodniowy oddział dzienny z zajęciami po 5h dziennie, po którym idziesz do domu, czy wolisz całodobowy?
Jeśli to jednak nie depresja a zaburzenia osobowości, to możesz próbować półrocznego pobytu na oddz. leczenia zab. os. w Krakowie, Międzyrzeczu albo Starogardzie Gdańskim.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Sortuj wg