No i znowu tu jestem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

No i znowu tu jestem

przez Kalebx3 25 cze 2016, 18:57
Mam receptę na 30 tabletek 0,5mg od gina, ale nie wiem czy gin może wypisywać takie rzeczy.

może , spokojnie ,jęsli recka nie przekroczyła ważności 30 dni od wypisania spokojnie możesz wykupić .
Tylko musi być tam słownie wypisane ilość miligramów ( 30 X 0,5 mg ) -piętnaście miligramów alprazolamu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

No i znowu tu jestem

przez znowu_tu 26 cze 2016, 15:00
Kalebx3 napisał(a):
Mam receptę na 30 tabletek 0,5mg od gina, ale nie wiem czy gin może wypisywać takie rzeczy.

może , spokojnie ,jęsli recka nie przekroczyła ważności 30 dni od wypisania spokojnie możesz wykupić .
Tylko musi być tam słownie wypisane ilość miligramów ( 30 X 0,5 mg ) -piętnaście miligramów alprazolamu .

eh mam wpisane Afobam 0,5 ( trzydzieści tabletek)- nie ma całkowitej ilości, czyli tych 15mg. No nic pójdę jutro do apteki i może przejdzie.`

No i znowu tu jestem

przez znowu_tu 09 lip 2016, 18:50
Niech mi ktoś napisze jak się pozbyć uczucia? Czy to nie jest pora, żeby zaczęło się już trochę wypalać? Myśl, że on mnie zostawi mnie dobija i budzi strach. Jestem spokojna dopiero wtedy, gdy mamy umówione spotkanie. Będąc z nim nie czuję pustki, czuję się zdrowa, bez depresji, mam chęć żeby coś robić. Nie będę potrafiła odejść, czuję się przy nim tak dobrze. Była już jedna próba, gdzie zdecydowaliśmy, że to koniec. Ten koniec trwał kilkadziesiąt godzin. Zniosłam to bardzo dobrze, wręcz byłam spokojna. Może dlatego, że wiedziałam na czym stoję i dlatego, że byłam wściekła za to , że muszę wymuszać od niego wyjaśnienia? Dlaczego wtedy byłam obojętna, a teraz sama myśl o rozstaniu mnie przeraża? Dlatego, że widziałam, że jednak on żałuje tego rozstania? że źle się z tym czuł i już na drugi dzień umawiał nam spotkanie? i jest pat, bo jak na razie ani jedno ani drugie nie potrafi tego przerwać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg